Opinie o Bialcon S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Bialcon S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Bialcon S.A. o rekrutacji.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bialcon S.A. w Warszawa

kas

Firma Bialcon............... Zastanawia mnie tylko czy właściciele nie wiedza co się dzieje w sklepach ??? Jak traktowani są pracownicy, przecież to skandal Pani pseudo regionalna istny mobbing

Toruń

tak to już jest z tymi polskimi firmami z mojego doświadczenia lepiej pracuje się w zagranicznych firmach bialcon spoko jako sklep, choć ceny niektóre przesadzone zwłaszcza jak widzisz sukienkę za 400zł która traci na długość czy w obwodzie 5% ja osobiście wolę bialcony firmowe jakoś tak więcej składu i ładu jest w nich a byłam już w kilku różnych np. w Toruniu w jednym z nich syf, koty pod rzeczami, kartony, nawet Pani potrafi wyciągnąć rzecz przy kliencie z kartonu (wcześniej nie zwiniętą i niezabezpieczoną) więc chyba każdy domyśli się jak może taka rzeczy wyglądać, jak z lumpa a kosztuje nie mało, masakra

.........................................

Witam Polska firma która nie szanuje pracowników Kierowniczka regionalna na za nic ludzi jest bardzo fałszywą i dwulicową osoba, zastanawiam się jak taka osoba się znalazła na takim stanowisku...

hahaha

zgadzam się z powyższymi opiniami dzieje się nie najlepiej żeby być kierownikiem wystarczy być cwanym, poudawać trochę zaangażowanie przy regionalnej, pokazać się na kontraktacji i żyć nie umierać pozdrawiam Bydgoszcz

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

hahahaha

Witam a Panią za co zwolniono jeśli można wiedzieć tak po prostu bez powodu.

BialRab

Odradzam prace w Bialcon! Atmosfera zależna oczywiście od osób, które już tam pracują. Płaca marna. Pracownika traktuje się jak 'nic'. Praca taka, że dziś jesteś a jutro już Cię może nie być!!! bo kierowniczce się odwidziałeś!

MMMMM

Czytając opinie o firmie zgadzam sie w 100%. NIE SZANUJĄ PRACOWNIKÓW!!! zwalniają z dnia na dzień bez konkretnych powodów. Mają ludzi za nic. Polska firma ? tylko na papierze . a Pani regionalna M.... istny mobing, zastraszanie i manipulacja ludźmi. NIE POLECAM!!!!

WAKA

musze popytac co tam sie dzieje bo czesto szukaja a znajoma znajomej pracowała wiec na pewno podziele się cos tam nie tak skoro rotacje takie

WAKA

hej w Bialymstoku tez znowu szukają tAM CO MIESIAC KTOS NOWY JEST POTRZEBNY ?SZALENSTWO HIHI

sabinka

Mona jeśli jestes osobą która chce się intelekualnie rozwijać w dziale projektowym to uwierz mi omiń tą oferte a możę wyslij i polecam spotkanie wewnętrzne z Firmą może zrozumiesz o co mi chodzi :) ach ta Biała Podlaska lubie was za tą prostote :))

Anusha
@sabinka

pracowałaś w biurze projektowym? Co dokładnie nie jest tak?

Zofia

jestem zaskoczona tak katastrofalna obslugą klienta jak moze sprzedawczyni odzywac sie do klienta w tak straszny sposob okazalo sie ze to kierownik salonu jestem zbulwersowana i nigdy moja stopa nie wejdzie do salonu Bialcon

lala

odradzam

sabinka

zgadzam sie z opinią ale własnie wspolpracuje z firma gdzie kierownictwo jest rewelacyjne nie ma niedomowien jest rownotraktowanie pracownika nie zastraszanie czuje sie swietnie pracujac wlasnie w takim gronie osob mam rok doswiadczenia w firmie bialcon jedno co moge powiedziec o firmie to terror wiec jakim sposobem przechodza tacy ludzie rekrutacje ?niech mi ktos napisze jak mozna tak traktowac swoich podopiecznych robicie swinstwa z ludzi i gdzie sa kontrole nad nimi dlaczego mogą robic co im sie zywnie podoba moja kierowniczka chodzila na zakupy sama pracowalam na sklepie i modlilam sie kiedy wroci zeby isc do lazienki madre ?jaki kiero taka Firma pozdrawiam

julita

a co kierownicy uciekają tez? u nas poszukuja co miesiac na sprzedawce kogo szukają?kazdy pracownik sie niepodoba niezdecydowany kierownik pewnie jelenia se szuka zeby robil wszystko za niego powodzenia i nie dajcie sie zwabic :)

biel

standard obsługi jest wszędzie ten sam, zatem wiele zależy od danego zespołu w salonie... według mnie praca jak w każdym innym butiki - sprzedaż, doradztwo, współpraca, dbanie o wizerunek salonu i marki ... W zależności od miasta różne oczekiwania finansowe więc to kwestia dyskusyjna... jak chcecie się zatrudnić pytajcie czy salon jest pod marką czy to franczyza.... pracowałam w jednym i drugim, w mojej ocenie pod marką lepiej zdecydowanie. Powodzenia, decyzja należy do Was :)

gruszka ,,,

fizycznie praca nie jest ciezka zalezy w jakiej ekipie sie pracuje jak wszedzie Pieniadze 1460 premie nie sa za bardzo osiagalne ,chociaz sa pewnie wyjatki na wiecej nie licz jak dla mnie bialcon j est firma malo rozwinieta robisz samemu vm chyba ze pod kierowniczke jak kierownictwo jest wporzadku to wspolpraca moze byc ciekawa chyba ze kierownik salonu postradal wszystkie rozumy i wszystko jest nie tak Czy jest stabilnie trudno napisac jesli sie kierownikowi nie spodobasz zrobi z ciebie nawet ofiare firma jesli bedziesz chciala nawet nie bedzie sie liczyla z twoim zdaniem.Nie pisze o wszystkiech salonach ale w niektorych jest z tym duzy problem To co widzialam az razi w oczy.Szkolenia kierownicze firmo obowiazkowo!pozdrawiam rozczarowanych ta firma i zycze samych sukcesow i rozwoju w innych lepszych Firmach

xixa

nie polecam

nerka

dziewczyny fajnie ze o tym naglasniacie moja kolezanka tez zostala zwolniona jaki powod alka ?nie ma powodow dadza ci wypowiedzenie podpiszesz i podziekuj im ze z nimi nie wspolpracujesz ..

zorka

ja tez odradzam

Ela

to chyba chodzi o zatrudnianie kompetentnych kierownikow w Firmie a nie ze warto spróbowac :)

Zostaw merytoryczną opinię o Bialcon S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Bialcon S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Bialcon S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bialcon S.A.?

Kandydaci do pracy w Bialcon S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bialcon S.A.