Opinie o Patiz Grzegorz Szutko w Czosnówka

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Patiz Grzegorz Szutko. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Patiz Grzegorz Szutko na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Prace wykończeniowe i remontowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Patiz Grzegorz Szutko w Czosnówka

Marcin krasucki

Ogólnie nie polecam firmy patiz od strony murarskiej jest robiona niechlujnie widać efekty na ścianach dziury w ścianach poprzemieszczane + - o 5 cm względem planu. Po 2 nie stosuje szalunków pod fundamenty żeby pogonić robotę , nie wiem o co chodzi ale zakupił dużo więcej cementu niż potrzebowałem i niestety teraz się marnuje na dworze. Po3 dach to jakaś porażka jest krzywo (wycięte konty nie są w lini) jak u sąsiada gdzie byli fachowcy od dachów ogólnie nie polecam i przestrzegam przed tym grzegorzem szutko dom został nie chlujnie wykonany Nie ma wibratora do cementu zostały dziury oraz prześwitające zbrojenie to jakaś porażka pierwszy i ostatni raz robił zlecenie mnie i bliskim przestrzegam przed tego typu człowiekiem

patiz Nowy wpis
@Marcin krasucki

witam Pana dopiero zobaczyłem wpis o mnie, przepraszam ale Pana nie znam i nie miałem przyjemności wykonywania prac u Marcina Krasucki Pozdrawiam Grzegorz Szutko Patiz

Xyz Nowy wpis

Nie polecam odradzam. Nie trzyma się terminów (usunięte przez administratora) na materiale oraz partacz. Nie zna się na sztuce budowlanej!!!! Omijajcie !!!!!

patiz Nowy wpis
@Xyz

witam trafiłem tutaj przypadkiem, czytam a tu coś o mnie super, teraz poważnie Panie Xyz nie przypominam sobie wykonywania usługi u takiego klienta ale ok skoro byłem taki beznadziejny ze aż administrator usunął cześć tekstu to moim zdaniem 1. kierownik budowy wstrzymuje prace, 2. nadzór budowlany nakazuje poprawki lub rozbiórkę, 3. na każde moje prace posiadam podpisaną umowę z klientem, 4. wszystkie moje prace posiadają protokół końcowy sporządzony w 3 egzemplarzach podpisany przez INWESTORA, KIEROWNIKA BUDOWY, i wykonawcę. Panie Xyz proszę się przedstawić, napisać gdzie była inwestycja, jaki zakres prac miałem wykonać, datę umowy, z poważaniem Grzegorz Szutko PATIZ

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Patiz Grzegorz Szutko? Chętnie zatrudniają?

Zostaw merytoryczną opinię o Patiz Grzegorz Szutko - Czosnówka

Patiz Grzegorz Szutko