Opinie o Przedsiębiorstwo wielobranżowe grzegorz prądzyński w Chojnice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo wielobranżowe grzegorz prądzyński. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Przedsiębiorstwo wielobranżowe grzegorz prądzyński o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo wielobranżowe grzegorz prądzyński w Chojnice

Czy zdarzają się nadgodziny w Przedsiębiorstwo wielobranżowe grzegorz prądzyński?

znajomy roberta L

Była firma nie ma firmy ot całą historia pana Pądz...i wafli typu mireczeki ten stary złodziej z sępólna R.J oraz reszta na wskros falszywych ludzi. Panie Grzesiu nie poszło? oj a tak miało byc fajnie i rózowo . hmmmm to karma wróciła Grześ , byłeś, jesteś i zapewne będziesz złym czlowiekiem . Pamiętaj karma zawsze wraca

Mikołaj Nowy wpis
@znajomy roberta L

Czemu tak źle go oceniasz? Co się stało?

x Nowy wpis
@Mikołaj

Wyleciał pewnie i żale wylewa?

Patis Nowy wpis
@znajomy roberta L

A mogę wiedzieć jaki jest?

mikolaj

przemilczmy to wszystko tak bedzie najlepiej dla wszystkich, dla pracownikow bo po co sie wnerwiac i dla pana szefa bo po co mamy psuc mu humor wyjawiajac jego sekrety o których nie chce jak go znam by ktos wiedział.lepiej milczec i czekac na upadek oczywiscie czekac jako obserwator a nie uczestnik , to juz na szczesci emnie nie dotyczy

bliska osoba
@mikolaj

A można wiedzieć jakie to sekrety?

Darcia
@mikolaj

Mogę prosić Aby Pan się domnie odezwał na priv

Joanna

@spartakus rozumiem, że taka sytuacja może wprowadzać nerwową atmosferę. Odpowiedziałeś na moje pytanie z kwietnia. Czy oznacza to, że obecnie dalej taka sytuacja utrzymuje się w firmie?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Przedsiębiorstwo wielobranżowe grzegorz prądzyński? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy E-commerce Sales Expert with German
Webinterpret SAS
logo firmy Regionalny Menadżer Sprzedaży Packaging Industrial
Igepa Polska Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
Joanna

@olekco rozumiesz przez "wypłaty na raty"? Jak wygląda w firmie wypłata wynagrodzenia?

spartakus
@Joanna

RATY TO ZNACZY CZESCIOWO , BO PODOBNO KTOS NIE ZAPLACIL I TAKIE TAM BZDETY,STAWKI NISKIE I TYLE , RATY TO ZNACZY TROCHE W TYM TYGODNIU TROCHE ZA DWA TROCHE ZA MIESIAC OGOLNIE NERWOWO JEST

olek

co słuchac w tej preznej firmie nadal wyplaty na raty jak w media mart?wszystko na raty w tym wypłaty dziekuje bardzo za raty nawet te zero procent, wstydziłbys sie grzes wstydził wstydził wstydził

norbi

skrzydła to tobie chyba zabrali cos ty brał ze bzdury piszesz, tos to dno kompletne i tyle,nadal taki syf ? jakie rozwiniecie gosciu za 10 zł za szlifierce? ile tam zarabiasz grosze jak wczesniej i wyzysk na maxa kolego, jakim przedsiebiorstwie?tym co ma cały sprzet w T4? ty wiesz co to przedsiebiorstow? to amatorszczyzna z mostostalu zgraja hahhaha przedsiebiorstowo dobre sobie rozwijaj skrzydła tylko uwarzaj by ci ich ktos nie upierd....... lumia

lumia

o możliwościach decydujesz ty sam poziomem swojej pracy i zaangażowaniem, naprawa i konserwacja maszynn w takim przedsiębiorstwie daje fachowcom naprawdę duże możliwości rozwiązania skrzydeł tylko trzeba chcieć

OJEJ

MOZESZ AWANSOWAC NA HAŁERA CO NAJWYZEJ,A PLASKA JEST NIE TYLKO STRUKTURA ALE I LUDZIE KTÓRZY JA TWORZA,KONCZA SIE OFSHORY I KONCZY SIE FIRMA,ROPA TANIA NORWEGIA STOI I STAC BEDZIE TA FIREMKA,BEZ SPRZETU BEZ PERSPEKTYW BEZ PRZYSZŁOSCI A Z PŁACA JEST JAK JEST I RACZEJ NA CZARNO I RACZEJ PO TERMINIE I RACZEJ KIEPSKO BY NIE RZEC FATALNIE,ZERO PRZYSZŁOSCI ZERO MOZLIWOSCI ZERO WSZYSTKIEGO

praca normalna nikt z batem nie stoi płaca odpowiednia do umiejętnośći danej osoby wypłaty w terminie jak komuś nie przeszkadza praca w delegacji to polecam

niezalezny

gnus tak nie czekałem za kasą a pamięć mam dobrą i z tego co pamiętam to nigdy tam nie pracowałeś bo wszyscy ludzie jacy tam się zatrudnili pracują do dziś

gnus

niezalezy wiec twierdzisz ze nie czekales za kasa jak ja przez kilka miesiecy? to masz bardzooooooooooo krótka pamieć, oj bardzooooooooooooooooo to nie kontra to czysta prawda,skoro jest tak cacy to dlaczego jest tak źle?

niezalezny

Nie wiem kto pisze te opinie ale chyba jak ktoś wcześniej zauważył jedna rozgoryczona osoba. Jestem pracownikiem prawie od samego początku i nic z powyższych oszczerstw nie ma miejsca a zaznaczę że zaczynając pracę nie znałem właściciela firmy poza tym w dzisiejszych czasach tylko osoba nieodpowiedzialna pracowałaby NA CZARNO przy tak ciężkich elementach. Ja POLECAM ale jak nie spróbujesz to się nigdy nie dowiesz bo napisać można wiele ale czy wszystko pokrywa się z tym jak jest naprawdę POZDRAWIAM i wiem że zaraz będzie kontra ale cóż

jerzy

cóż dodac,moze tylko to ze rzeczywiscie pracowałem tam kilka tygodni i nie moge nie przyznac racji,sa tam warunki byle jakie podobnie zarobki,inne rozmowy a jak ma przyjsc do zaplaty wynagrodzenia to nagle dowiadujesz sie ze cos nie tak,ze pracuejsz zle albo wolno i dostajesz pod stołem duzo mniej niz miales obiecane,jak to mowia nikt ci nie da wiecej niz pan pradz.... obieca,,jeden pod drugim dołki kopie,obgaduja sie jeden przez drugiego,wynosza rózne czesci i materiały eksploatacyjen które pobieraja od zleceniodawcy,zawsze mozna sprzedac za ułamek wartosci i sie napic, zle sie tak czulem bo nie lubie złodziejstwa i kombinowania,cóz tak prawdopodobnie funkcjonuja od lat i co za tym idzie psują sonbie juz tak zepsuta opinie,jak chce ktos zapychac za 10 zeta to moze tam iść i byc trakrtwany jak ktos niskiej kategori, szkoda ze nie ma w tym kraju normalnych ludzi

robercik

chcialbym odradzic prace w tej firmie,moim zdaniem jest to jedno wielkie nieporozumienie i chyba na tym nalezy poprzestac,ja straciłem tylko kilka tygodni inni miesiace

robert

co robimy?zbieramy dokumnetny i weźmiemy sie za nich,dzisiaj wiesz ze wszystko na czarno, bez kwitów.zostaje nagrywanie itp

robert

MASZ ZŁE WRAŻENIE, BOWIEM ZNAM TA FIRMĘ I LUDZI TAM PRACUJĄCYCH I WIEM O WARUNKACH ORAZ PŁACACH, Z PRZYKROŚCIĄ MOGĘ POTWIERDZIĆ TE TEZY,JEST TO NIESTETY PRAWDA, TEN PAN LUDZI MA ZA NIC,POTRAFI NIE PŁACIĆ TYGODNIAMI MAJAC PROSTA WYMÓWKĘ,ŻE MU NIE ZAPŁACILI ITP, JEST TO TYM BARDZIEJ PRZYKRE ZE PRACUJE TAM MÓJ ZNAJOMY KTÓRY NIE JEST ASERTYWNY I DOŚC MAŁO PRZEBOJOWY ,JA NA JEGO MIEJSCU JUZ DAWNO PODAŁ BYM TEGO PANA DO SADU PRACY, PRÓBUJE GO DO TEGO SKŁONIĆ, BO JET TO NAJOGÓLNIEJ RZECZ UJMUJAC NIEGODZIWE I NIELUDZKIE, PRACODAWCA MUSI PAMIETAĆ ŻE JEGO PRACOWNICY( ZRESZTĄ WIĘKSZOŚC NA CZARNO) MAJĄ SWOJE ZOBOWIAZANIA,RODZINY, I SŁOWO ZE MU NIE ZAPŁĄCILI NIE SPOWODUJE U NICH ROZWIAZANIA PROBLEMÓW, NALEZY TAK PLANOWAC PRACE BY NA WYPŁATY W TERMINIE PIENIĄDZE ZAWSZE BYŁY, BO Z TEGO CO WIEM CIEZKO TAM PRACUJĄ, NATOMIAST CO DO STYLISTYKI WPISÓW, TO MYSLE ZE JEST TO OGÓLNIE DZIS STOSOWANY SPOSÓB WYRAZANIA MYŚLI EMOCJI, SZYBKO I KONKRETNIE

MONTER

widze ze nie mam sensu zatrudniac sie w tej firmie dlaczego nikt nie zgłosi sprawy do pipu? przyjadą sprawdzą naucza tego pana porzadku

panie grzegorzu jak długo bedzie pan przeciągał ta należność którą jest pan mi winien od kilku miesiecy zapracowałem na to wynagrodzenie wiec proszę to uregulowac

info

bo widze jak plondruja wieczorami byłem w pracy na drugiej zmianie i wiem co sie dzieje,zostaw mase lub inny kolor a przychodzisz ze sniadania i nie ma, to samo z metalem z maźnic, kto tu robi wie o co chodzi,teraz beda mieli kontrolowane auta to sie skończy proceder chociaz wolałbym by złapali ich na gorącym, a pozatym mozesz kupic od nich setki rolek drutu po " okazyjnej cenie" wystarczy zrobic zakup kontrolowany i wszystko jasne gdzie policja?? bronisz ich bo moze jestes jednym z nich albo ich paserem bo to co sprzedaja nie było ich włąsnościa a pamietaj ze paserstwo to współudział

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo wielobranżowe grzegorz prądzyński - Chojnice

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo wielobranżowe grzegorz prądzyński?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo wielobranżowe grzegorz prądzyński tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Przedsiębiorstwo wielobranżowe grzegorz prądzyński
1.6/5 Na podstawie 33 ocen.
  • Energetyków 18
    20-468 Chojnice