Spółdzielnia Pszczelarska Apis W Lublinie

Lublin

Spółdzielnia Pszczelarska Apis W Lublinie
3 6

Opinie o Spółdzielnia Pszczelarska Apis W Lublinie

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Halina

Czy posiadacie informacje na temat aktualnych rekrutacji w firmie Spółdzielnia Pszczelarska Apis? Może ktoś z Was chciałby się podzielić swoimi przemyśleniami na jej temat? Każda merytoryczna opinia jest na wagę złota.

Anonim

Nie warto tam pracować, najniższa krajowa i nie ma co liczyć na podwyżki

Czy od czasu dodania ostatniego komentarza w Spółdzielnia Pszczelarska Apis zmieniło się coś, na co warto zwrócić uwagę? Podzielcie się swoją opinią!

arek

Witam jak wyglądają warunki pracy jak i praca w firmie na stanowisku magazynier proszę o pinie

nie pracujący

...nie pracuję już tam parę latek , ogólnie warunki pracy pewnie się poprawiły ...alle pensje dziadowskie dalej obowiązują , Prezes uwagi na to nie zwraca bo i tak roboli znajdzie

pracujacy

wyzysk i nie godne traktowanie

Renii

Rewelacja- 1300 co miesiąc, jak najniższa pójdze w górę to będziesz miał podwyżkę

ym

Witam,ciekaw jestem jakim pracodawcą jest firma "Apis",czy na produkcji godnie płaca,jaka jest atmosfera?

Mario

ja tam kiedyś pracowalem. Ogólnie spoko wyrozumialy kierownik

mają bardzo dobre produkty. są coraz bardziej znane

Zostaw opinię o Spółdzielnia Pszczelarska Apis W Lublinie - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Spółdzielnia Pszczelarska Apis W Lublinie