Opinie o Spółdzielnia Pszczelarska Apis W Lublinie w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Spółdzielnia Pszczelarska Apis W Lublinie. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Spółdzielnia Pszczelarska Apis W Lublinie na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł Alkoholowy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Spółdzielnia Pszczelarska Apis W Lublinie w Lublin

Aga

W rekrutacji nie chodzi czy chcecie pracować, musicie pasować paniom z produkcji do ich osobowości, myślący indywidualisci, introwertycy nie mają szans, panie szukają kogoś do ciężkich prac, obawiają się, że inni zabierają im pracę, proszę admina o nie usuwanie mojej opinii, choć krytykuje, bo to szczera prawda.

Aga

Tak, jest wyrzucany obgadywany, skarżą do szefa, który mówi :w innych rodzinach żyją w zgodzie, tylko pracownicy nie da rodziną, trzeba też śmiać się z durnych żartów szefa, kiedy jest audyt przebierają się tylko w czepki, fartuchy, generalne sprzątanie, udawanie, że się przestrzega przepisów bhp.

Helena

Na stronie firmy w zakładce Kariera piszą, że doceniają tu zaangażowanie pracowników. Opowie ktoś w jaki sposób? I podobno można liczyć na stabilne zatrudnienie więc ciekawa jestem po jakim czasie dają umowę na stałe?

Jolanta
@Aga

A w jakich miesiącach trwa sezon, chodzi o okres letni? Ile tak mniej więcej potrzeba uczniów, do 10 maksymalnie? Jak ktoś źle pracuje i to tak ewidentnie widać, ale pasuje do grona to pracuje na dłuższą metę?

Ciekawi mnie, jak wygląda praca w tak dużej spółdzielni (Apis to podobno największy producent miodu na świecie). Mam na myśli kwestie umów z pracownikami - czy od początku funkcjonują jako spóldzielcy (i np. otrzymują jakiś procent od zysków), czy może ten status jest ograniczony do jakiejś grupy ludzi, a reszta pracuje na umowach o pracę albo zlecenie? Ewentualnie, czy z czasem pracownik "najemny" może awansować na członka spółdzielni?

Kaśka

Jeśli pracujesz w soboty i bierzesz pieniążki za nadgodziny około 2800, tam nikt ci nie powie ile za godzinę, ale i tak poniżej stawki krajowej, chcesz, zarobi, to musisz, robić jak na koksie, szybko, ciężko, zwolnią cie, kiedy zechcesz, pójść do lekarza

Administrator Nowy wpis

Spółdzielnia Pszczelarska Apis W Lublinie prowadzi aktualnie rekrutację na stanowisko Magazynier. Jesteś osobą, która odpowiedziała na ofertę? Napisz, co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla użytkowników rozważających pracę w firmie.

Helena

Romek

Umowa o pracę 4750 brutto

Bartosz
@Romek

Rozumiem i dziękuję za informację. A kto ma szansę zatrudnienia, jakie są wymagania wobec kandydata? I czy to skomplikowana praca z dużą ilością obowiązków, czy spokojnie idzie ogarnąć temat, a do tego są szkolenia?

Kaaap
@Helena

O premie musisz się prosić miesiącami. Po trzech miesiącach próbnych dostajesz umowe na trzy lata, pózniej jeszcze nie wiem;)

@Romek

Kobiety zarabiają tam na umowę 2.700.na rękę, nie wiem jak mężczyźni.

XYZ
@Kaaap

To proszenie to pisemne czy słownie trzeba się upominać? Jakich argumentów trzeba użyć żeby premia została przyznana?

@Kaaap

Kobiety na dwa lata umowa, żadnych premii.

@Helena

Zaangażowanie pracowników to taka śpiewka, prezes robi zebranie, jeśli jest sezon masz tyrać jak nie podoba się, do widzenia no i musisz pasować paniom, czyli ty tyrasz aby się pokazać, po sezonie kiedy nie ma tyle pracy, zrobią tak, że odejdziesz, nie ma co poświęcać się, szkoda zdrowia psychicznego.

@XYZ

Żadnych argumentów, pracujesz na ich zasadach albo do widzenia, pracownicy pilnują kto ile zarobi, mają pokazywać sobie odcinki, dadzą więcej jednemu, reszta też zechce, ale jeśli pospulstwo robi non stop jak karze pan, to jest nagroda, dostaje niby premię, ale to są te pieniądze, które oddają za składki zusowskie, raz w roku,

@Aga

To nie jest tak, że potem jest ciężko pozyskać pracowników, skoro wymagają aż takiego podporządkowania? Kto wymaga tego żeby pokazywać te odcinki z pensjami? Nie można tego zostawić dla siebie? Czyli dobrze rozumiem, że premia jest wypłacana raz w roku?

Aga Nowy wpis

Na stałe pracuje 10 pan o tej samej osobowości, na sezon biorą z urzędu lub uczniów na praktyki,sezon jest krótki, więc dużo pracowników nie trzeba, zawsze ktoś się znajdzie, po za tym, jak pisałam, nie pasujesz do grona, to wylecisz, jak ja, to że dobrze pracujesz, to nic, masz pasować do pracujących tam.

Jolanta Nowy wpis
@Aga

Spółdzielnia to tylko nazwa, szczerze, to jeśli się jest mężczyzna, popracuje się może te dwa lata na umowie, ale to nie jest tak, że robisz jedno, kiedy nie ma pracowników robisz to, gdzie cie wstawią, panowie tracą zdrowie po roku a panie muszą pasować, do pan z produkcji, sezon trwa października do lutego, potem każdy sobie wyrywa pracę, ale miesiąc, można się tam zaczepić, jak ktoś już tu napisał.

To nie jest duża spółdzielnia, zatrudnia 10 osób, które po sezonie skaczą sobie do oczów, wyrywając sobie pracę, sprzedają tylko wyroby alkoholowe a miody naturalne już tak sobie, kiedyś to była spółdzielnia, teraz coraz gorzej.

@Ewa

A w jakich miesiącach trwa sezon, chodzi o sezon letni? Czy po sezonie pracownicy zostają we firmie czy zostają zwolnieni, a jak sezon nadchodzi to znowu jest zapotrzebowanie na ludzi? Ile idzie zarobić w sezonie kasy ?

Aga

Sezon konczy się może w marcu, na modach pitnych później, jeżeli przypasujesz pracowniczkom, zostaniesz, jeśli nie, to uwierz, sama odejdziesz, są obowiązkowe nadgodziny w sezonie, dlatego, że po sezonie jeśli nie ma pracy, każdy idzie na urlop, zależy ile go ma, jeśli nie, to chodzisz, do pracy, sprzątasz,, a po końcu umowy, nie przedłużają, panie tam pracujące na stałe wystarczają po sezonie, tylko na pazd, piernik do lutego potrzebują.

Frania
@Aga

A Ty pracujesz w spółdzielni? Jaki dokładnie typ osobowości jest poszukiwany? Ciężko w ogóle się dostać na produkcje?

@Frania

Typ osobowości Apis, nie myśleć, przyklaskiwac na pseudo żarty, chodzić w leginsach po produkcji i takich samych koszulkach, jakie wyznaczy liderka, opowiadać każdy szczegół z życia prywatnego, pozwalanie na siebie mówić, niunia, dziewczynka.

@Kaśka

No i jak firma sprawdza na rekrutacji, że ktoś jest uległy i chodzi w legginsach? Trzeba zrobić dobrze wrażenie fizyczne? Kto takimi epitetami nazywa pracownice? Jak ktoś nie chce opowiadać o swoim życiu prywatnym to jest automatycznie wyrzucony z tego kręgu?

Kaśka

Tam jest inaczej, zbierają tylko takie osoby i takie osoby tam pracują, dla szefa ma być spokój a pracownicy niczym dzieci mają się słuchać, nie ważne jak pracujesz, masz pasować paniom, które tam rządzą, za rok kierownik idzie na emeryturę, to może coś zmienią

Kaśka

Jeśli pokażesz,, że jesteś silny fizycznie, zjadą cie w sezon, wykorzystają i wykopią, kiedy powiesz, że chcesz zmiany stanowiska na lżejsze. Przy rekrutacji dowiesz się co innego, podpisujesz szkolenia, których nie zrobiłeś

Aga

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Spółdzielnia Pszczelarska Apis W Lublinie? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Sprzedawca?

Czy urlop w Spółdzielnia Pszczelarska Apis W Lublinie jest płatny 100%?

Kaska

Urlop płatny, ale uwaga, są obowiązkowe nadgodziny, dlatego, że jeśli jest dużo postojowych, to urlopu nie masz, musisz przychodzić do pracy,

Celina

Miesiąc temu jeszcze widziałam ogłoszenie na sprzedawcę, myślałam że uda się dostać jeszcze. Już po rekrutacji czy jeszcze nie odezwali się do nikogo tutaj, kto był? Nadal potrzeba prawa jazdy, po co tak właściwie komuś prawko na takie stanowisko?

@Celina

Dla9prawo jazdy, bo musisz być od wszystkiego, czasem od tego aby pojechać za kogoś po zakupy

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Spółdzielnia Pszczelarska Apis W Lublinie?

Lidzia

Jak to nie ma? Zła czy dobra, chyba zawsze jakaś jest? Daj znać, jak coś nie gra w firmie. Są jakieś zgrzyty pomiędzy pracownikami?

Olga

Witam, zapytam wprost, czy bywają tutaj w ogóle jeszcze jakieś przyjęcia? Na stronie ich nie widzę ogłoszeń, a tutaj ktoś nawet określił firmę jako „martwą” z jakiegoś powodu. Ktoś tam w ogóle pracuje czy nie?

Andrzej drajwej

Polecam pracę, zarobki może nie najwyższe ale nie orobisz się i klimat jest. Można po kosztować wyrobów, przespać się a i tak zapłacą.

Kamila
@Andrzej drajwej

Przespać? Kiedy i gdzie niby? To opowiesz bardziej szczegółowo jak dzień pracy tutaj wygląda wraz z tym próbowaniem i odsypianiem?

byly pracownik
@Kamila

Andrzej odpowiedz koleżance jak grzecznie pyta ????

Wiktoria
@byly pracownik

A może ty odpowiesz, skoro jestes byłym pracownikiem? :P

byly pracownik
@Wiktoria

Każdy kto tam pracuje ( i pracował ) ma swój patent na chwilę oddechu ...

Czy jest możliwość pracy w Spółdzielnia Pszczelarska Apis W Lublinie na część etatu?

Były ????

...tu nikt Ci nie odpowie ...bo to ,, martwa" firma ...ale próbuj , moze ktoś z administracji się obudzi i włączy się do dyskusji

Jak długo trwa proces awansu w Spółdzielnia Pszczelarska Apis W Lublinie?

Były ????

....jeśli nie masz innego wyjścia, mieszkasz blisko to na miesiąc, Góra dwa mozesz się zaczepić ( jednocześnie szukaj czegoś innego ) ....nie licz na awans, to nie tu

Zainteresowana

Wie ktoś może jak praca w laboratorium ?

Halina

Czy posiadacie informacje na temat aktualnych rekrutacji w firmie Spółdzielnia Pszczelarska Apis? Może ktoś z Was chciałby się podzielić swoimi przemyśleniami na jej temat? Każda merytoryczna opinia jest na wagę złota.

Nie warto tam pracować, najniższa krajowa i nie ma co liczyć na podwyżki

arek

Witam jak wyglądają warunki pracy jak i praca w firmie na stanowisku magazynier proszę o pinie

nie pracujący

...nie pracuję już tam parę latek , ogólnie warunki pracy pewnie się poprawiły ...alle pensje dziadowskie dalej obowiązują , Prezes uwagi na to nie zwraca bo i tak roboli znajdzie

pracujacy

wyzysk i nie godne traktowanie

Renii

Rewelacja- 1300 co miesiąc, jak najniższa pójdze w górę to będziesz miał podwyżkę

ym

Witam,ciekaw jestem jakim pracodawcą jest firma "Apis",czy na produkcji godnie płaca,jaka jest atmosfera?

Mario

ja tam kiedyś pracowalem. Ogólnie spoko wyrozumialy kierownik

Zostaw merytoryczną opinię o Spółdzielnia Pszczelarska Apis W Lublinie - Lublin

• Jak się pracuje w Spółdzielnia Pszczelarska Apis W Lublinie?

Zobacz opinie na temat firmy Spółdzielnia Pszczelarska Apis W Lublinie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Spółdzielnia Pszczelarska Apis W Lublinie
2.5/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Diamentowa 23
    20-471 Lublin