Spółdzielnia Pszczelarska Apis

Lublin

Opinie o Spółdzielnia Pszczelarska Apis

arek

Witam jak wyglądają warunki pracy jak i praca w firmie na stanowisku magazynier proszę o pinie

nie pracujący

...nie pracuję już tam parę latek , ogólnie warunki pracy pewnie się poprawiły ...alle pensje dziadowskie dalej obowiązują , Prezes uwagi na to nie zwraca bo i tak roboli znajdzie

pracujacy

wyzysk i nie godne traktowanie

Renii

Rewelacja- 1300 co miesiąc, jak najniższa pójdze w górę to będziesz miał podwyżkę

ym

Witam,ciekaw jestem jakim pracodawcą jest firma "Apis",czy na produkcji godnie płaca,jaka jest atmosfera?

Mario

ja tam kiedyś pracowalem. Ogólnie spoko wyrozumialy kierownik

mają bardzo dobre produkty. są coraz bardziej znane

Zostaw opinię o Spółdzielnia Pszczelarska Apis - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Spółdzielnia Pszczelarska Apis