Opinie o ADnova Sp. z o.o w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie ADnova Sp. z o.o. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie ADnova Sp. z o.o o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ADnova Sp. z o.o w Warszawa

Ania Nowy wpis

A firma ma dobre warunki zatrudnienia? Jaki jest socjal?

Franciszek Nowy wpis

@XX z forum mogą być skasowane tylko te opinie, które łamią regulamin. Najczęstszą przyczyną wydaje się być obrażanie innych. Ważne jest, żeby pisać konkretnie, ale z umiarem. Skąd masz informacje o takiej sytuacji ADnova? Czy są one sprawdzone?

XX Nowy wpis
@Franciszek

Nie mam w zwyczaju obrażania innych. Wypowiedź zawierała dokładne info na temat warunków zatrudnienia. Niewygodne komentarze może też usunąć również firma. (czy sama logując się, czy też prosząc o to administratora gowork). Potwierdzone jest na razie tylko to, że wszyscy zostali zwolnieni.

Franciszek

@XX a co jest przyczyną złej atmosfery w ADnova? Często to również pracownicy i ich wzajemne nastawienie są jednym z ważniejszych czynników, które tworzą dobrą atmosferę w firmie. Pracodawca to drugi ważny czynnik wpływający na ten element pracy. Możesz napisać trochę więcej szczegółów?

XX Nowy wpis
@Franciszek

Jedna z dokładniejszych wypowiedzi została usunięta. Dość napisać, że firma już właściwie nie istnieje. Może będzie sprzedana... może zlikwidowana...

Miro

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników? Jaka jest atmosfera, bo to sie zmienia.

XX
@Miro

zła

Czy rozmowa kwalifikacyjna w ADnova Sp. z o.o odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
ix

Banda hejterow z przelana czara zolci i kompleksow! Leszku! Kocham Cię!

Kolejny szczęśliwy ex
@ix

Hi hi no napewno bardzo go kochasz piszac Leszku???? (dla tych co mimo wszystko planuja pracować w Adnova - nigdy nie mow do Leszka Leszku???? bo od razu dostaje czerwonych plam.. i grozi to w najlepszym wypadku dwugodzinnym monologiem Leszka)

XX
@Kolejny szczęśliwy ex

to chyba całkiem normalne jak ludzie przekręceją Twoje imię, a tym bardziej imię szefa... bo chyba nie każdy sobie zdje sprawę z tego, że Lech a Leszek to inne imiona...ale jak widac dla ludzi pełnych zawiści niewiele trzeba do siania fermentu...

lala
@XX

Kto ferment sieje, alkohol zbiera.

pracownik2

Pracuję w Adnova już ponad 3 lata i cenię sobie wyluzowaną, przyjacielską atmosferę oraz to, że za najmniejszy sukces usłyszy się tu słowo „dziękuję” :-)

Ex3
@pracownik2

Drogi "Pracowniku", niestety Ex ma rację. I jeśli faktycznie tam pracujesz i wypisujesz bzdury o wyluzowanej atmosferze, to prawdopodobnie było to polecenie służbowe.

Ex3

Drogi pracowniku Adnova a i pewnie zarazem droga koleżanko.przykro czytac to co piszesz.nie warto bronic kogoś kto na to nie zasluguje.jedynie szefowa jest rzeczywiscie wsparciem i jedyną pozytywną osoba w zarządzie. Zawsze pomoże i merytorycznie wytumaczy i podpowie w trudnych chwilach. Na szefa nie ma co liczyc bo twoje zdanie i tak dla niego nic nie znaczy. Dla niego jesteś parobkiem i idiotą ktory ma dla niego pracować. A z tymi premiami to juz zaszalałaś.chyba sam szef kazal ci to napisać.

pracownik ADnova

Jestem pracownikiem tej Agencji od dobrych paru lat. Szukałam miejsca, w którym mogłabym się zatrzymać na dłużej i znalazłam. Ciekawe projekty to niewątpliwie zaleta pracy tutaj i dodatkowo bardzo fajna atmosfera. Zgrany zespół ludzi, który trzyma się razem na dobre i na złe. Pełne wsparcie szefów na każdym etapie projektu. Bardzo dobre zarobki + premie i wyjazdy/imprezy integracyjne. Warto tutaj pracować, bo na prawdę można poczuć się docenionym.

Ex4
@pracownik ADnova

Kolejna wypowiedź na polecenie szefa. To smutne. Żadna z nas nie napisałaby czegoś takiego z własnej inicjatywy. To tylko świadczy o prawdziwej atmosferze panującej w tej agencji. Nie warto psuć sobie feng shui.

yhgtre

no ciekaw jestem @pisarczyk jak to teraz u nich jest bo wiem ze twoja opinia byla dawno temu napisana wiec sien zastaniowam czy cos sie zmienilo bo rokowania to oni raczej wydaje mi sie ze mieli dobre :)

Adnova

Jest nam bardzo przykro, że takie wrażenie zostawiła rozmowa rekrutacyjna w naszej firmie. Czasem tak się zdarza, że chemia nie zagra z obu stron, w końcu wszyscy jesteśmy tylko ludźmi. Jeśli kogoś uraziliśmy, to przepraszamy. W naszej Agencji wiele osób pracuje długie lata i jest zadowolonych z panującej tu na co dzień atmosfery :) Można wpaść na chwilę rozmowy z każdym i samemu doświadczyć, czy komuś nasze „klimaty” pasują czy nie. Zapraszamy!

zenek
@Adnova

A ile osób pracuje "długie lata"?

Emi
@zenek

pewnie zarząd ;)

kandydat

Nie wiem, jak wygląda tam praca, ale już z punktu widzenia samej rozmowy rekrutacyjnej - raczej nie polecam :) Typowa mała firma, agencja reklamowa, mająca siedzibę w "przytulnym" domku niedaleko metra wilanowska. Jeśli ktoś jest przyzwyczajony do standardów biurowych (i je lubi), będzie zawiedziony. Rozmowa rekrutacyjna na niskim poziomie. Zamiast dialogu - ciągły atak. Przed rozmową nie przeczytali CV, ani nie sprawdzili portfolia. Strata czasu.

Zostaw merytoryczną opinię o ADnova Sp. z o.o - Warszawa

ADnova Sp. z o.o
1.9/5 Na podstawie 20 ocen.
  • Puławska 232
    02-670 Warszawa