Opinie o Mediaten Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Mediaten Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Mediaten Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mediaten Sp. z o.o. w Warszawa

Czy jest możliwość pracy w Mediaten Sp. z o.o. na część etatu?

Orla Nowy wpis

Nie ma szans. najlepiej od 8 do 22. Nie zapomnij że w sobotę nikt cię nie przymusza ale też możesz. A są tacy co pracują w niedzielę.

Anonim Nowy wpis

Szukają do roznoszenia ulotek, ale jak przychodzi o wypłaty to 4grosze za rozniesienie ulotki i to jeszcze w 2023.

Czym Mediaten Sp. z o.o. zachęcają? Jakie mają dodatki?

Momo

Dokładnie, zgadzam się. Nie polecam

On
@Momo

Ja też nie. Usuwają wszystkie negatywne opinie, a było ich naprawdę sporo.

Ciekawy Nowy wpis
@On

@Momo pochwal się jak można usunąć negatywne opinie bo i mi się przyda takie rozwiązanie na swoim profilu. Płacę w $$$

Obecny pracownik

Trzymać sie z daleka.

Niestety to prawda. Im dalej tym lepiej.

Sasza

@Momo czemu nie polecasz ?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Mediaten Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Były

Generalnie firma ok. Niestety jak większość tego typu biznesów (czyli małych) uzależniona od humoru szefa. Raz fajniej a raz tragicznie czyli ciągła huśtawka. Większość opinii tutaj jest napisana przez pracowników tej firmy bądź samego szefa więc nie sugerujcie się tymi "och" czy "ach". Problem największy to chyba ciągła manipulacja stawkami. Projekty takie sobie. Często zmieniane i robione chaotycznie. Taka zwykła upanka na telefonie i nie ma nic wspólnego z kreatywnością. Na początek przygody z tele chyba ok ale raczej jako przejściówka do jakiejś lepszej firmy.

@Były

W jaki sposób w Mediaten manipulują stawkami? Telemarketerzy mają u nich chyba stałą podstawę + prowizję? Czy coś się zmieniło od mojej rozmowy u nich?

Mmmm
@Były

Mam takie same zdanie. Te opinie nie mają nic wspólnego z prawdą. Ja nie polecam.

Ela

Witajcie! A ja mam takie pytanie. Czy po procesie rekrutacji ktoś z was dostał odpowiedz zwrotna? Byłam na rozmowie i umówiłam się na to ze się maja odezwać i zapadła cisza. Z innych firm to podziękowanie chociaż wysyłają :) Pozdawiam

Jeśli chodzi o Mediaten to zależy czego kto szuka. To nie jest typowa praca w tele, nie sprzedaje się garnków ani abonamentów. To trochę taki „ambitny telemarketing”, więc jeśli ktoś chce przesiedzieć 8 h to nie tutaj. Mi się podobało, bo czułem, że się rozwijam, a nie siedzę kilka h gadając przez telefon. Jeśli chodzi o godziny to standard, 8-16. Atmosfera jest w porządku, przerwy są, nie ma nadgodzin. Od siebie mogę polecić.

Robert

To samo myślałem, ambitny telemarketing ????

jaaaa
@Robert

jak tak pomyśleć to faktycznie tak jest :)

karolina

Mediaten to mała kameralna firma, przyjazna atmosfera. Praca od 8 do 16, na nudę nie ma czasu bo projekty są różnorodne, więc jest ciekawie. Firma zapewnia szkolenia, praca w sprawnym systemie, czasami w Excelu. Pensja plus premia były na czas. Przerwa do zagospodarowania według uznania, po prostu trzeba rzetelnie podchodzić do projektów. Zdarza się, że w nagrodę kończyliśmy wcześniej :)

Widzę ruch, znaczy firma żyje:) dla mnie też było ok, nie musiałem nic sprzedawać, nie było żadnych kłótni, dziwnych pretensji itp. Ekipa w pracy była spoko, więc to dodatkowo na plus. To nie jest wielkie korpo gdzie Cię zwolnią z dnia na dzień, jak coś jest nie tak to od razu można o tym pogadać i poprawić. Pare razy zdarzyła się premia. Jak ktoś szuka pracy w tele to tutaj powinno być ok.

Hej, czy w firmie Mediaten Sp. z o.o. płacą za nadgodziny?

Reko

Praca jest od 8 do 16 i nie ma nadgodzin...

Jaa
@Reko

Potwierdzam, nie ma żadnych nadgodzin:) pracuje się od 8-16 i spokojnie można się wyrobić z pracą w tym czasie. Jeśli trzeba coś załatwić i wcześniej wyjść to też można się dogadać.

Ona
@Jaa

Ja też potwierdzam, żadnych nadgodzin, wszystko jasne i raczej wszyscy trzymają się ustaleń

Ona

Pracowałam tutaj w tele, nie mam się do czego przyczepić. Praca nie polega na sprzedaży, więc nie ma takiej presji i można się spokojnie skupić na projektach. Atmosfera ok, nie było żadnych dziwnych akcji. Stawka w porządku, normalna umowa i przede wszystkim wypłata zawsze na czas. Jak potrzebowałam wziąć wolne żeby coś pilnie załatwić to szef nigdy nie robił problemów. Wspominam naprawdę dobrze.

BB

To dobra firma godna polecenia. Pracuję tu dobre 3 lata, wkrótce minie 4 rok. Miła atmosfera, ciekawe projekty Sprawny intuicyjny system do pracy. Merytoryczne wsparcie ze strony Szefa. Aromatyczna kawa na dobry początek dnia. Mediaten to miejsce dla profesjonalistów- jesteś jednym z nich, nie zwlekaj wyslij swoje CV własnie tutaj.

Pracowałam tam rok i było w porządku. Atmosfera ok, można było sobie na przerwie pogadać na kawie itp. Wypłata była zawsze na czas. Dają normalną umowę, stawki też są przyzwoite. Ogólnie polecam

zygfryd
@Ania

z ciekawosci, kiedy to było?

@zygfryd

Trochę czasu już minęło, ale mój znajomy nadal tam pracuje i z tego co wiem jest zadowolony.

Rafał
@zygfryd

@zygfryd a Ty pracowałeś w Mediatenie?

aka

Pracowałam ponad pół roku w tele. Dla mnie przede wszystkim wypłacalni i za to duży plus. Atmosfera zdecydowanie lepsza niż w dużych firmach, projekty jak wszędzie raz ciekawsze i łatwiejsze a raz trudniejsze. No i nie robili problemów z wcześniejszymi wyjściami nawet w piątki czasem wcześniej kończyliśmy. Jedyny minus dla mnie to dojazd z Pruszkowa na prage miałam daleko.

@aka

Cieszę się, że doceniłeś atmosferę panującą w Mediaten. Przyjazna atmosfera w pracy ma bez wątpienia wpływ na efektywność pracowników. A co powiesz odnośnie grafiku? Czy każdy z pracowników może dostosować go (oczywiście w ramach zdrowego rozsądku) do swoich potrzeb? Ta kwestia byłaby ważna na przykład dla tych, którzy jeszcze się uczą, a chcą pracować. Mam zatem nadzieję, iż mi odpowiesz.

@Gosiak
@Natalia

Tak, nie ma problemu z dopasowaniem grafiku. Praca od poniedziałku do piątku od 8 do 16. W piątki szef nas zawsze puszcza wcześniej i za to duży plus bo na weekendy wracam do rodziców a mam do pokonania 200 km autobusem.

Luka

Firma jest bardzo specyficzna. Tworzą obraz szybko rozwijającej się i bogatej firmy, ale nie do końca to tak wygląda. Można się mocno rozczarować... Trzeba uważać, bo szef na rozmowie czasem mówi co innego, a umowa potem wygląda trochę inaczej (potrafią na świadectwie pracy napisać inne stanowisko). Zdarzało się, że szef spóźniał się na rozmowę kwalifikacyjną, albo w ogóle nie przychodził (i to kilka razy) i trzeba ją było przełożyć na inny termin. Sam nie wie też czego chce, czasem ciężko się z nim dogadać. Wszystko zależy od jego humoru. Jak jest wesoły, to jest luźniej, jak ma zły humor to zaczyna szukać jakiejkolwiek pierdoły żeby się doczepić. Atmosfera w firmie jest trochę sztuczna, bo niby jest miło, ale wszyscy się obgadują. Na niektórych pracowników trzeba szczególnie uważać, bo przekraczają granice (przez niektórych trzeba było pracować dłużej) To co jest nietypowe to dyżury sprzątające. Co jakiś czas ma się dyżur i trzeba umyć podłogę, odkurzyć, ogarnąć wszystkie pomieszczenia. Trochę jakby chcieli zaoszczędzić pieniądze kosztem pracowników. Z plusów: wypłata na czas, czasem jedzenie szef postawi na jakąś okazję. Moje sugestie dla Mediaten Sp. z o.o.: Szczerość wobec pracowników, staranie się o milszą atmosferę i wymaganie od siebie, a nie tylko od innych. Pilnowanie pracowników, którzy przekraczają granice i rozsiewają plotki. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Nie spóźniać się na spotkania rekrutacyjne. Traktować kandydatów i pracowników z szacunkiem. Dawanie umowy o pracę pracownikom, którzy pracują dłużej. Pracodawca powinien wymagać od siebie, nie stosować nadkontroli, stosować konstruktywną krytykę zamiast domysłów.

Jol
@Luka

Nie otrzymałam od nich wynagrodzenia. Szef pisze, że księgowa wylicza i trzeba czekać cierpliwie. Na umowę czekałam tydzień, a potem dwa i pół tygodnia, okazało się, że w umowie nie mam tego, na co się umawiałam. Tak samo z NFZ. Wg prawa jest tak, że trzeba już mieć badania lekarskie, jak idzie się pracować. Tutaj tak nie ma, to nie jest zgodne z prawem. Trzeba samemu opłacić badania lekarskie, a potem mają Ci pieniędze oddać. Problemem jest niestety oddanie tych pieniędzy. Szef obiecuje Ci, że dostaniesz pieniądze teog samego dnia, jak przyniesiesz fakturę, a potem po 3 dnia, jak przypomina mu się, że trzeba zapłacić, to udaje, że nie wie, o jakich badaniach jest mowa i odpisuje nieelegancko ma maila z paroma pytajnikami. Po tygodniu jak przypominasz, że nie zapłacił Ci za badania NFZ, dalej nie wie, o co chodzi, przypominasz mu, że jesteś pracownikiem i obowiązuje prawo i w końcu otrzymujesz zwrot. Jest to zachowanie chamskie i skrajnie manipulacyjne. Umowę dzieli na etat i umowę zlecenie, a potem okazuje się, że nie wypłaca części pieniędzy. Chyba pójdę do sądu...

Pracowałem jako konsultant. Ogólnie wrażenia bez szału. Jeśli chodzi o wypłatę pieniędzy z godzin to rozliczali w terminie, nawet szybciej niż było uzgodnione. Co do prowizji to rzecz jasna z miesięcznym opóźnieniem, natomiast czasem dziwnie było to rozliczane ze względu na jakieś błędy, nieprzyjęcia, co na bieżąco nie było uzgadniane. Ogółem ciężko wyrobić dobry target, bo co chwilę potrafią Cię przerzucić z jednego projektu na drugi. Atmosfera sztuczna, na siłę próbują się "zaprzyjaźnić". Nie było kłopotu z ewentualnym spóźnieniem, bądź nieobecnością albo wcześniejszym wyjściem w razie potrzeby.

Mat

Pety nie płacą w terminie

Natalia

@madzia79 czyli polecasz pracę w Mediaten pod względem płacy i premii? Są jeszcze jakieś plusy, którymi warto się podzielić z osobami zainteresowanymi pracą?

propsta

@ urocza - a czemu raz wypłacają, a raz nie? przeciez jak zapracowałes to powinni ci wypłacić. nie rozumiem ze może być inne podejście nmiż własnie takie

madzia79
@propsta

Bo tam nie ma sprzedaży tylko pozyskuje się klientów zainteresowanych ofertą. Więc jest znacznie łatwiej niż w mojej poprzedniej pracy gdzie sprzedawałam produkty Orange. Prowizję płacą a premię za zrealizowaną ilość ofert.

urocza

Na początek 12 zł, a potem to zależy jak pracujesz. Z premiami różnie bywa. Raz wypłacają raz nie. Mała firma to nie moloch, a z drugiej strony jest niepewna.

Zostaw merytoryczną opinię o Mediaten Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Mediaten Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mediaten Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Mediaten Sp. z o.o.

Mediaten Sp. z o.o.