Mediaten Sp. z o.o.

Warszawa

Ocena pracodawcy 4/6

na podstawie 7 ocen.

Opinie o Mediaten Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mediaten Sp. z o.o.

Natalia

@madzia79 czyli polecasz pracę w Mediaten pod względem płacy i premii? Są jeszcze jakieś plusy, którymi warto się podzielić z osobami zainteresowanymi pracą?

propsta

@ urocza - a czemu raz wypłacają, a raz nie? przeciez jak zapracowałes to powinni ci wypłacić. nie rozumiem ze może być inne podejście nmiż własnie takie

madzia79
@propsta 08.09.2016 23:02
@ urocza - a czemu raz wypłacają, a raz nie? przeciez jak zapracowałes to powinni ci wypłacić. nie rozumiem ze może być inne po...

Bo tam nie ma sprzedaży tylko pozyskuje się klientów zainteresowanych ofertą. Więc jest znacznie łatwiej niż w mojej poprzedniej pracy gdzie sprzedawałam produkty Orange. Prowizję płacą a premię za zrealizowaną ilość ofert.

urocza

Na początek 12 zł, a potem to zależy jak pracujesz. Z premiami różnie bywa. Raz wypłacają raz nie. Mała firma to nie moloch, a z drugiej strony jest niepewna.

ninka

Witam, proszę o opinie na temat pracy w firmie Mediaten, na stanowisku specjalisty ds. sprzedaży telefonicznej i obsługi klient jakie są wynagrodzenia czyli jaka jest podstawa? czy są premie i w jakiej wysokości można wyciągnąć? w warto poświecić swój czas na podjecie współpracy w tej firmie.

Gośka
@ninka 07.07.2016 19:06
Witam, proszę o opinie na temat pracy w firmie Mediaten, na stanowisku specjalisty ds. sprzedaży telefonicznej i obsługi klien...

Stawki są standardowe takie jak w innych call,teraz odebrałam wypłatę z premią i nie narzekam, i jestem na umowę o pracę co dla mnie było ważne. Ale atmosfera jest fajna, spokojniej niż w molochach, normalne warunki, jak potrzebuję wolne nie ma problemu idzie się dogadać.

Kamila

Pracowałam w tej firmie ponad pół roku w dziale tele. Warunki pracy bardzo dobre.Dzięki szkoleniom dużo się nauczyłam. Atmosfera w pracy była fajna, młody zgrany zespół.Załapałam się nawet na wyjazd firmowy.Wypłata zawsze na czas,żadnych problemów z urlopem,dokumentami.Dobrze wspominam współpracę z firmą Mediaten.

admin

Osoby poszukujące pracy chcą wiedzieć jak wygląda rekrutacja w Mediaten Sp. z o.o.. Wypowiedz się na naszym forum.

Zostaw opinię o Mediaten Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mediaten Sp. z o.o.