DUON Dystrybucja sp. z o.o.

Opinie o DUON Dystrybucja sp. z o.o.

Grzegorz

Pracuję w firmie DUON od kilku miesięcy. Negatywne opinie i fala hejtu jakie wylewają się z tego forum mają się nijak do zastanej rzeczywistości. Nadal zastanawiam się skąd ten dysonans. Firma konkretna, kompetentni, przyjaźni ludzie + atmosfera zachęcająca do pracy. Wynagrodzenie na zadowalającym poziomie i bogaty pakiet benefitów. Polecam z czystym sumieniem.

Mario

Co ciekawego można powiedzieć o tej firmie, pracy, traktowaniu ludzi

Grzegorz
@Mario

Ja pracuję od kilku tygodni w dziale sprzedaży, ale jestem bardzo pozytywnie zaskoczony tym jaka jest atmosfera w firmie i jakie jest podejście do mojej osoby. Jeśli ktoś rozważa pracę w firmie to polecam.

Ola

W Duonie pracuję już prawie 3 lata. Cenię sobie tu możliwości rozwoju i fakt, że firma wsłuchuje się w nasze szkoleniowe potrzeby. Szkolenia branżowe, Kaizen, angielski w godzinach pracy, dofinansowanie do podyplomówki. A przede wszystkim polecam tę firmę ze względu na ludzi, którzy to miejsce tworzą – przyjaźni, pomocni, na których można zawsze liczyć ;)

Jak wygląda ścieżka kariery w DUON Dystrybucja sp. z o.o.? Czy trudno jest zdobyć awans?

Pracownik działu HR

Zarząd Firmy ma świadomość, iż trwałe sukcesy i stabilną pozycję osiągają te organizacje, które dbają o rozwój kompetencji pracowników i stwarzają im przyjazne środowisko pracy. W firmie Duon Dystrybucja jesteśmy w procesie wdrażania odpowiedzialnej i transparentnej polityki personalnej wzbogaconej o relewantne i efektywne programy szkoleniowe. Każdy pracownik objęty jest indywidualnym cyklem szkoleniowym, który uwzględnia staż pracy, wykształcenie i posiadane doświadczenie. Na ścieżce kariery kluczowe znaczenie ma również samo nastawienie pracownika, chęć zdobywania nowych kwalifikacji oraz umiejętność dzielenia się wiedzą.

AA

A wygląda i jest takowa ?pyta AA z Kotuszowa

Kariera

Ścieżka wygląda perfekcyjnie -:)

My

Jedynie Bóg wie co jest prawdą i jak traktowani są ludzie przez Niego. . Bóg też wie jakim człowiekiem jest Ten, który rządzi. Wierzymy, że jest sprawiedliwość i Ten, który innych traktuje jak przedmiot sam nim za chwilę będzie a po części już jest. To widać i słychać każdego dnia. Źle Mu nie życzymy ale niech sprawiedliwości stanie się za dość i w to głęboko wierzymy My. Amen-:)

Zoom

Wspaniałych bohaterów poznaliśmy na łamach tego portalu. Jeden zapraszał do kontaktu przez Li, drugi się poprawił i wyciągnął wnioski zapraszając już przez sekretariat. Jednak prymitywizm okazał się u tego drugiego Pana tak wielki i sięgnął innego dna. Pan się wysilił kierując wybrańców jemu pewnie znanych do Kliniki złamanych serduszek. BRAWO Panie dyr. pełna profeska. Powiedz maluczki żałosny człowieczku z jakiej ty kliniki korzystasz bo najwyższy czas aby zająć leczeniem ptasiego twojego mózgowia. Jaka profeska, wywody i przejęcie w temacie bezproduktywnych ludzi, którzy przez 24 miechy nic nie przynoszą i biorą kasę a Zarządził patrzy na marnotrawienie kasy SUPCIO PUPCIO. Pytanie kto tych ludzi rekrutował przez ostatnie lata ? Inni temu winni Item . Ktoś kto nie potrafi zrekrutować i nauczyć a jedynie pitoli o słabości drugiej osoby jest żałosną kreatura zawodową. Pytanie dlaczego największy mistrz dyr. nie potrafi zrekrutować do dziś ludzi od kiedy został dyr. Ciekawe podejście zatrudniam a jeśli po X miesiącach (usunięte przez administratora) PH nic nie przyniesie to dostaje kopa w D...ę. Super nauczyciele i fachowcy. Gorzej jak ofiary pękniętych Kon...ów. A Ciebie dyrektorku nie za długo już trzymają na pyrollu. Pewnie podpisujesz co chwila umowę to będziesz siedział na stołeczku. Ale tak nie jest orzełku. Najłatwiej drwić z innych ale wszyscy w firmie patrzą na to co przyniosłeś do tej pory i słabiutko to wygląda po tylu mieszkach pracy. Pochwal się tylko czym ?

Renata

Mam zaszczyt pracować ponad 20 lat w jednej firmie i nie zaliczam się do grona osób z najdłuższym stażem. Przeszłam w firmie różne szczeble ten sprzedażowy także. Najprzyjemniejsza chwila jakiej doświadczyłam to 2 spotkania z obecnymi i byłymi pracownikami z okazji rocznicy. Wystarczy zaprosić byłych pracowników z departamentu handlu np. z ostatnich 10 czy 5 lat i odpowiedź przyjdzie sama. Do dobrej organizacji przyjedzie bez mała 100 procent byłych pracowników z dep. handlu. Bo dobra organizacja to jak dobry rodzinny dom. Zawsze nas ciągnie do rodzinnego domu, przyjaznej firmy i do tych ludzi. Ktoś w to wątpi bo ja nie. Pozdrawiam Wszystkie strony. Szanujcie się wzajemnie

Lopez

To że dwa miesiące temu zwolnił się kolejny handlowiec który popracowal tam trzy miesiące to nic ale że zwolnił się kolejny w styczniu to już przesada nastąpiła ostra częstotliwość zwolnień - ludzie co to za firma

@Lopez

Szybki LOPEZie z tego co wiadomo to tylko jeden się zwolnił a resztę zwolniono :) Minusem jest fakt, że zarzadzający zepołami sprzedazy albo nie zarządzali zespołami albo nie maja oosobowych zdolności do kierowania. To , że są dobrymi handlowcami nie oznacza wcale, że są dobrymi kierownikami. (usunięte przez administratora)powinien wziąść się za nich i zrobić im program naprawczy a nie awansować.

Patryk

Niezbyt dobrze piszecie o pracy w firmie. Firma ma w internecie dobre opinie i zupełnie nie rozumiem o co chodzi?

Patryk
@Patryk

Przeczytaj ze zrozumieniem. Zanim napiszesz to zapytaj....

Oli

Żałosne i niedorzeczne są w większości podane opinie z których nic nie wynika poza frustratami. Polak , Polakowi potrafi dopiec a ja chciałbym się dowiedzieć czy warto tam aplikować. Z tego "błota" i bełkotu nic się nie dowiedziałem. Słabiutko to świadczy o piszących a czy o firmie. Przecież pracują tam ludzie i nie jest to więzienie. Każdy może odejść jak mu nie pasi czyż nie ?

mateusz
@Oli

o, tak. Prawdę piszesz :)

Geriatryczny

Byłem, zobaczyłem i zwyciężyłem! Generalnie ? to nie polecam tam pracy w dziale sprzedaży.

Niedowiarek
@Geriatryczny

A na czym to zwycięstwo polegało ? może warto się czegoś naumieć

Wanda

Nie wiem niestety o kim piszesz ale zaznaczę od razu, że na forum nie jest dopuszczalne by wypowiadać się o kimś w sposób obraźliwy. Konsekwencją tego może być usunięcie wpisu lub nawet usunięcie konta. Czy wypowiadasz się jako pracownik firmy czy klient?

Lusia
@Wanda

Znalazła się wrażliwa i obrończyni tyle że kogo ? Tak jestem pracownikiem firmy, fajnej firmy i są tu fajni ludzie. Gorzej jest z jednym osoboludem któremu WIELE osób życzy by zmienił pracę bo terroryzuje wielu z nas. Kibicujemy w tym wszyscy. A tak na koniec to Ty podpuszczaczko czy jak Ci tam powiedz czy wypowiadasz się jako pracownik ?

Jaka umowa obowiązuje w DUON podczas okresu próbnego?

umowa o pracę na czas próbny

Mordeczka

Przykro czytać te komentarze, ale idzie Nowy 2021. Pewnie się ludziska zmienia i będą zatrudniać, szkolić nie zasłaniać...szerokiej drogi menadżerowie

@Geriatryczny a jak inne działy ?

Kolesia
@ja

Jak może polecać inne działy skoro odszedł czy go tam może wywalili ?! pomyśl zanim napiszesz. Gość nie poleca tam roboty a skoro to Kolo z kręgosłupem sprzedawcy-handlowca, powiedział przecie czego nie poleca w tym dziale. A co za tym się kryje ? kto to wie. Chciałabym wiedzieć ilu handlowców dziś liczy sobie ta firma na etacie i jak długo tam pracują. Dzień, miesiąc, rok czy dłużej. Może to maszynka zatrudniająca i zwalniająca ludzi i mająca ich za nic.

Max

Czytając te opinie do jednego wniosku dochodzę. Problem większości dotyczy pola sprzedaży i tu ktoś między sobą się naparza. Może wystarczy by Zarząd wziął sprawy w swoje ręce bo to przykro czytać. Firma to nie tylko sprzedaż chociaż jak mówią mędrcy od niej najwięcej zależy. Czy aby tak tu jest w DUON. Kto to wie co człowiek to racja i opinia. Nic tylko życzyć powodzenia by złe stało się dobrym i z dobrych praktyk nie buduje się coś w tej firmie.

Chcesz być Handlowcem i zarabiać w podstawie? Zwariowałeś? Widocznie nigdy nie sprzedawałeś. W sprzedaży zarabia się jak sama nazwa wskazuje na prowizjach od sprzedaży. A w branży energetycznej kasa leży na ulicy. Ludzie czytają te brednie i nie wykorzystują swojej szansy. Idiotyzm.

realny
@Piotr

proszę nie rozśmieszaj mnie, kasa leży na ulicy w energetyce :) ha ha ha dobre. skoro tak jest super dlaczego Duon na swojej stronie chwali się tylko jedną realizacją we wprowadzonej oszczędności energetycznej zwieńczonej białymi certyfikatami??? realizacja miała miejsce w 2012 roku obecnie mamy 2018. Nie mówię tu o sprzedaży gazu, a o inwestycjach w efektywność energetyczną. Szukali do pracy ludzi którzy zajęli by się tym tematem, ale z podejściem jak do sprzedawców właśnie gazu i z takimi oczekiwaniami efektywności. Z samej rozmowy kwalifikacyjnej wynikało, że poszukiwani są "niewolnicy obiecanej bajecznej premii". Zresztą mijali się w zeznaniach, bo na jednym spotkaniu miał być to dział rozwojowy, a na drugim podobno masz mieć limity sprzedażowe bez żadnej informacji zwrotnej o obecnym poziomie rozwoju rynku. Każdy sam podejmie decyzję czy aplikować do nich, a po rozmowach czy podpisać umowę, ale te komentarze tu o tym że WSZYSTKO ZALEŻY OD CIEBIE i że jak nie zarabiasz i nie dajesz rady to jesteś sam sobie winien, to radzę między bajki wsadzić, bo z daleka wygląda na podpuchę.

Weronika
@realny

Czy Twoja opinia bazuje na twoich doświadczeniach, czy po prostu zdecydowałeś się nie przyjąć oferty pracy w firmie DUON? Wpis, na który odpowiedziałeś został napisany w 2015 r. Może od tego czasu firma zmieniła się, przecież kilka lat to wystarczająco dużo czasu.

aaaaa
@Weronika

Zmieniła się na jeszcze większy bajzel... Bazuje na własnych doświadczeniach z duon

Poszukujący

Aktualnie szukam pracy w obszarze IT. Czytam, czytam i trudno mi w te bzdury uwierzyć. Każda ze stron ma coś na sumieniu. Ja skupiam się na tym co potrafię i mogę dać w nowym miejscu pracy. Może znajdzie się ktoś kto zacznie pisać na temat i konkretnie. Zamierzam aplikować do DUON Ii to jest cel a nie karmić swój umysł negatywami

Lala li :(

Ciekawa ta firemka. Gdzie władza w tej firmie. Może to działa w myśl powiedzenia, jaki Pan taki kram i na wszystko (usunięte przez administratora) A myślałam kiedyś o pracy w DUON. Opinie dziwne może fałszywe ale coś w tym jest. Tylko gdzie jest prawda ?

Igor

Fajna firma i dobrze się pracuje bo i atmosfera jest bardzo sprzyjająca pracy, polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o DUON Dystrybucja sp. z o.o. - Wysogotowo

• Jak się pracuje w DUON Dystrybucja sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DUON Dystrybucja sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DUON Dystrybucja sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 8 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DUON Dystrybucja sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w DUON Dystrybucja sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DUON Dystrybucja sp. z o.o.