DUON Dystrybucja sp. z o.o.

Opinie o DUON Dystrybucja sp. z o.o.

Ktoś

Nie polecam dramat zwłaszcza psełdo dr

@Ktoś

Pseudo dyrektor już nie pracuje. Firma jest na etapie rozwoju i nowych ciekawych wyzwań dlatego zmienia się na lepsze. Nowa oferta, nowi pracownicy, nowa siedziba, nowi Klienci, nowe wyzwania!

Był sobie pracownik

Moki Drodzy, pracuję w korporacji ponad 20 lat i powiem tak łatwo nie jest, ale gdzie jest łatwo. Do czego zmierzam - siła firmy to nie pisanie o dobrych czy złych tematach - siła firmy to fakty = ludzie dobrze traktowani pracuję lata na dobro firmy i swoje. Mój kolega pracował przez chwilę w DUON - PRZEZ CHWILĘ po nim przez chwilę byli inni - zatrudnianie i zwalnianie to siła tej firmy i to są fakty. Dlatego cieszę się że mogę pracować w firmie gdzie człowieka godność jest na najwyższym poziomie. Mój kolega i jego następcy zapłacili wysoką cenę zmiany pracy na miejsce, które miało być ich wielkim wyzwaniem. Jeśli to co piszę to bzdury to niech wypowiedzą się te osoby, które przetrwały TAK PRZETRWAŁY nie przepracowały niespełna rok - takich osób w ostatnich kilku latach jest mnóstwo. (usunięte przez administratora) BRAWO !!!

Nowy pracownik 2020

Jestem w firmie od początku roku i zachodzą pewne zmiany wynikające z rozwoju firmy, ze zmian rynkowych oraz trendów ale co ciekawe pomimo tego oraz COVID19 nie ma spowolnienia w strukturach oraz wydajności pracy. W mojej ocenie zarządzanie w dużej mierze polega na odpowiedzialności pracowników i ich zakresie obowiązków, a nie mówieniu każdemu punkt po punkcie co i kiedy ma być zrobione. Pracują tutaj bardzo doświadczeni pracownicy i wysokiej klasy eksperci, którzy nie mają sobie równych i są regularnie nakłaniani do pracy u konkurencji ale pracują w DUON bo widzą wartość dodaną. Oczywiście są też mniej doświadczone osoby dla których jest to początek przygody z branżą energetyczną i gazową jak również całkowicie nowi prawnicy, którym DUON dał szansę pierwszej pracy. Osobiście widzę możliwość rozwoju dla większości pracowników i zgłaszania pomysłów, inicjatyw, projektów, które na pewno będą brane pod uwagę. Tak, jestem pracownikiem i moja opinia jest pozytywna. Nie boję się tego przyznać.

Ryszard

@Ktoś Możesz jakoś uzasadnić swoją opinię? Mam zupełnie inne zdanie więc dziwi mnie dlaczego tak oceniasz?

Weronika

W zakładce kariera na stronie firmy DUON nie widzę żadnych ofert pracy. Czy wiecie coś na temat pracy w firmie? Jest jakaś rekrutacja? Gdyby ktoś się czegoś dowiedział dajcie wszystkim znać na forum.

Karol

Czyżby tak dobrze było w firmie, że nikomu nie chce sie pisać? Mam pytanie czy firma zatrudnia ludzi?

Weronika

@MM dlaczego uważasz, że szkoda czasu na ową firmę? Jakie miałeś doświadczenia z DUON oraz przede wszystkim na jakim stanowisku byłeś zatrudniony? Pamiętajmy, że warunki pracy, wynagrodzenie, atmosfera zależna jest od obejmowanego stanowiska.

Weronika

Oglądaliście ostatnio jakieś ciekawe oferty pracy w DUON? Na jakim stanowisku widzicie siebie?

Ewol

Nie ma co za kogo mowić, każdy ma inne zdanie na ten temat, nie koniecznie musi cos komuś nie odpowiadać ludzie zwalniać sie mogą z rożnych powodów nie zawsze musi byc ten główny ze za mało firma płaci przeżyciem a dużo zależy od ciebie samego

Krytyk
@Ewol

Ilu ludzi tyle zdań. Jednym firma odpowiada a innym nie, są inne i po problemie.

hr

od Twojej aktywności w terenie i ilości podpisanych umów.

my story

Pracowałem kilka miesięcy w Duonie i mi się niestety nie udało. ALE! Mimo tego, nie zamierzam obrażać tej firmy i pokazywać mojej złości. W moim zespole pracowali ludzie, którzy potrafili zarabiać prawdziwe pieniądze... sam widziałem ich prowizje i byłem przy podpisywaniu umów. W jeden dzień potrafili podpisać umowę na 17tys./ 30 tys. masy marży... Mi się nie udało, bo nie mam takiej "smykałki" do sprzedaży i po prostu tego nie czułem. Ale moi koledzy z zespołu byli profesjonalni, pewni siebie, potrafili rozmawiać z klientem i sprzedawać - nie każdy to potrafi. Ci, którzy to potrafią zarobią kasę w Duonie i mówie Wam z doświadczenia, że to możliwe. Firma jest w porządku. A to, że ktoś nie zarobi to raczej jego problem

jola

Hej. Jak nie boisz się pracy, jesteś uparty i konsekwentny, lubisz wyzwania to bierz tę pracę. Zarobki ? Ile chcesz ? 1000 , 10000 - od ciebie zależy. Pozdrawiam. Jola

GUNWO

NIE POLECAM, UMOWA ŚMIECIOWA, W DODATKU NIE DOTRZYMUJĄ JEJ ZAPISÓW PRACA OD RANA DO PÓŹNEGO WIECZORA A KASA MARNA OK 800PLN/MSC ALE MYDLENIE OCZU PIERWSZA KLASA

Zostaw merytoryczną opinię o DUON Dystrybucja sp. z o.o. - Wysogotowo

• Jak się pracuje w DUON Dystrybucja sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DUON Dystrybucja sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DUON Dystrybucja sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 8 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DUON Dystrybucja sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w DUON Dystrybucja sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DUON Dystrybucja sp. z o.o.