Opinie o Konsorcjum People & Masters w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Konsorcjum People & Masters. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Konsorcjum People & Masters na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Konsorcjum People & Masters w Wrocław

biurek Nowy wpis

Witam serdecznie. Rozmawiałem ostatnio ze znajomym na temat podjęcia ewentualnej współpracy w tym miejscu. Niemniej podobno nikogo nie szukają niestety

pro Nowy wpis

Może komuś się przyda, bo ja skorzystam, znalazlam, że konsorcjum firm marketingowych „people & masters” zajmujące się prowadzeniem kampanii marketingowych dla międzynarodowych organizacji pozarządowych poszukuje osób do tworzenia nowych projektów. Nie mają jakiś konkretnych wymagań, a że są z wrocławia to ja zaaplikuje.

Handlowiec Nowy wpis

Byłem na rozmowie jakiś czas temu, rozmowa z Panem D. Bardzo profesjonalna ale w luźniej atmosferze. Przebieg rozmowy bardzo ciekawy. Trwała ok 20 min tematy m. in. Czym sie zajmują, potem wywiad do mojej osoby. Kilka Ciekawych pytań ktore z pozoru banalne ale jednak sprawiły kilka trudności. Np. "dlaczego nie chce Pan iść pracować do warzywniaka" albo " jak Pan myśli dlaczego szukamy ludzi bez doświadczenia". Troche mi pomagał przy odpowiedziach ale pracy nie dostałem ze względu na brak ilości czasu która chcieli zebym im poświęcał. Jednak drzwi pozostały otwarte i moge się odezwać gdy tylko skoncze szkołe. To na tyle znikando.

klinque

Ja również byłem dzisiaj na rozmowie, zaproponowali mi stanowisko handlowca. I bardzo fajne warunki współpracy, fajna ścieżka rozwoju, dali mi szanse na zdobycie doświadczenia i wiedzy. Z miłą chęcią skorzystam , bardzo profesjonalne podejście . teraz mam zaplanować z menadżerem długofalowe plany naszej współpracy zanim, podpiszemy umowę więc jeszcze raz podkreślam. Pełna profeska , nigdy z niczym takim się nie spotkałem

Admin
@klinque

Ja pracuje w tej firmie jako pracownik biurowy więc , chyba zaszło jakieś nieporozumienie ponieważ również są i takie stanowiska. Jednak każda zatrudniona osoba musi zostać przeszkolona na każdym stanowisku. Taka polityka firmy.

Pracownik Biurowy

spotkanie było bardzo profesjonalne i miłe. nie bylo sztucznosci i szpanu. Pani przywitała mnie (sekretarka) podała ankiete do wypelnienia, zapytała czy chce wode. Nastepnie przychodzili rekruterzy i wzywali osoby po kolei do osobnych pomieszczeń. Sale były dość "chłodne" i takie puste, same stoły i krzesła, to trochę tak przytłoczyło atmosferę.

Rekruter poprosił o powiedzenie kilku słów o sobie, czym się zajmuję, dlaczego tu aplikuję, jak brzmiała treść ogłoszenia !! :) Następnie przedstawił mi cały proces rekrutacji ile będzie miał etapów a potem wyjaśnił dokładnie na czym praca ma polegać. Ja na tym etapie im podziękowałam więc nie wiem co mogło być dalej.

Amy

I mnie zaprosili na środe i tez zadnej informacji nie mogę znaleść.

Kania

Mnie też zaprosili na środę, a w necie nie ma słowa na ich temat. Czym oni się dokładnie zajmują?

Dron

Wie ktos cos jak tam jest? Bo zaprosili mnie na rozmowe w środę

iwa

Ktoś coś więcej powie? Jak wygląda spotkanie?

Aneczka

W sumie 8 dni rekrutacji mi się udało, potem były ciekawe szkolenia, teraz niestety ciężka praca ale pieniążki b. fajne i kusi mnie ten rozwój. Zobaczymy co dalej jak coś będę pisała

Bylem, widziałem

Byłem na rozmowie, widziałem cała masę ludzi na rekrutacji, nikogo nie przyjęli Nie wiem co trzeba zrobic zeby tam sie dostać, mi tez sie nie udało. Grzecznie podziękowali i dali kilka wskazówek zebym nie popełniał tych samych błędów na następnych rozmowach ... Wolałbym prace a nie głupie wskazówki, Nie to nie bez łachy.

Dejmonds

Witam, czy słyszał ktoś coś o konsorcjum "people & masters" ??? Zaprosili mnie na rozmowę i nie wiem czego się spodziewać. Dziękuje za wszelkie info

dadka13
@Dejmonds

Byłam dzisiaj na rozmowie, ktora odbywała się w Krakowie na ul. Dietla 50 w zaprzyjaźnionej firmie master promotion. Praca jest wykonywana dla org. charytatywnych np. unicef i wwf (te z misiami panda) i polega na marketingu bezpośrednim czyli chodzenie po domach i "proszenie" o wsparcie finansowe dla organizacji. Ja osobiście juz na rozmowie im podziękowałam. Najlepsze było, że w ogloszeniu było podane pracownik biurowy a Pan stwierdził, że takiej pracy to oni nie oferują :) Ogólnie był trochę chaos w informacji ale rozmowa i cały przebieg bardzo miły i profesjonalny :)

Zostaw merytoryczną opinię o Konsorcjum People & Masters - Wrocław

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Konsorcjum People & Masters?

Kandydaci do pracy w Konsorcjum People & Masters napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Konsorcjum People & Masters