Makro Cash & Carry Polska

Szczecin

Opinie o Makro Cash & Carry Polska

hbkhk

tak ,całować najwiekszego po stopach dostajac sie do firmy. naprawde spełnienie marzeń. nic innego nie istnieje , a macro jest najlepszym pracodawcom na rynku. zazdroszcze

oczywisty

bla bla bla bla. oczywista oczywistość. nic nie wnoszaca wypowiedz

haha

robot - moja ocena z bycia wewnątrz. czytaj świadomie

haha

No chyba ze w rekrutacji na pana W. i weźmie znów kogoś z pociotków żeby komuś zrobić dobrze. firma żenada

chejek

jak maja tam przedstawiciele? jakie warunki?targety?

aga

Byłam na rozmowie w sprawie pracy i zaskoczyło mnie coś takiego jak "etat rozszerzony" czyli jesteś zatrudniony na 7/8 etatu a pracujesz wiecej godzin i nie masz placonych nadgodzin tylko stawka jest normalna godzinowa. Do tego za miesiąc pracy proponują 1260zl brutto oczywiście. Masakra , masakra i jeszcze raz masakra. Masz jeden weekend wolny w miesiącu jak dobrze pójdzie. Jednym słowem wyzysk i jeszcze raz wyzysk. Do tego całe godziny na nogach, można usiąść ale ponoć wygodniej jest stać.

byly makrowiec

praca w makro - umowy o prace sa, kazdy zaczyna na 3/4 etatu od okolo 1400zł, po czasie mozna przejsc na pelny etat okolo 1850zl..atmosfera ( usunięte przez administratora ) kazdy by za dodatkowe siano cie( usunięte przez administratora ) .Pracowalem kilka lat, a co sie naogladalem to moje

Andrew

Syf jak nigdzie indziej.Chodź widać to na cenach .Przez to są niektóre produkty mięsne tańsze niz gdzie indziej.W tesco za wątróbki płaciłem 9 a w makro 8,40.podobnie za szyje indycze tylko 7,90 . Pakować walizki i uciekać z tego syfiastego kraiku gdzie jedyna przyszłość to wegetacja.

makrowiec

anonim - 2009-11-15 22:42:54 Te makro to totalna porazka.Ludzie pracujacy tam wiele lat robią takie przekrety że masakra.Ochrone to powinni wymienić juz dawno.Ja nie wiem gdzie ten dyrektor ma oczy.a co do EURESTU to juz sie nie wypowiadam szkoda słów.Jedzenie po terminie.A zarobki to jak na szczecin to sie chowają.PORAŻKA co do eurestu to masz rację brak słow ,przeterminowane,śmierdzące i obrzydliwe

abc

Sztaplarze to powinni jak najdalej trzymać sie tego główna.Tam wykorzystują i dadzą ci 50zł wiecej na miesiąc niz zwykłemu pracownikowi.to CASTORAMA nawet i TESCO czy REAL to jest złoto do makro.Makro stoi na bagnie i bagnem jest.:D:D:D:D:D

POLO - 2009-10-07 23:04:12 zarobki w makro 1100 na reke plus podstawa 15 % zalezy na jakim jest sie dziale , ale zalezy od kierownika jednym slowem jest to wyzysk w bialy dzien. i jeszcze jak ktos ma na sztaplarke 50zl wiecej smiechu warte !!!

POLO

zarobki w makro 1100 na reke plus podstawa 15 % zalezy na jakim jest sie dziale , ale zalezy od kierownika (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Makro Cash & Carry Polska - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Makro Cash & Carry Polska