Opinie o Plej Sp. z o.o. w Warszawa

Jesteśmy agencją, która oferuje pełen zakres usług marketingu zintegrowanego. Nie dzielimy myślenia na digitalowe, ATL-owe, BTL-owe i eventowe. Stawiamy na całościowe i szerokie podejście do briefów oraz tworzonych kampanii. A przede wszystkim na emocje i prawdziwe przeżycia.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Plej Sp. z o.o. w Warszawa

Hejter po raz kolejny

@Jasiek. dzięki za supp Nawet rozmawiałem z gołorkdotpiej. Ha Ha Ha! Oni twierdzą w istocie że interweniują z powodu starań o... Balans w opiniach..... ? Ha Ha Ha Wiem, co sobie teraz myślisz.... W sumie to ciekawe, można otworzyć nowy kanał pozyskiwania biletów Narodowego Banku Polskiego w " czyszczceniu " wizerunku firm o jakich piszą na Portalu.To nie jest glupie, - Jasiek - a jak my we dwóch zaczniemy operować jak cybersłużby wrazych Panstw i tak łomotać np. PGiN? jak trochę się rozpędzę w tym go work to nazwą to: Ochrona przed HejteroTerroryzmem! Czyta się? Ha Ha Ha! Mobbing, Hejt - cóż .... pozro dla @Weryfikatora ( zgadzam się z Szafą z Misia - Zuzanna choć młoda ( z jej prezentacji) ogląda z własciwym Misji zrozumieniem Bareję

Jasiek co już wpisywal

Hejter odpuść ... Nie czytasz ze zrozumiem (choć sam o to prosisz) Zuzanna to ustawka tych Trojga albo skargi na mobbing ( domyślam się ze teraz się śmiejesz...) Go Work ma faktycznie problem z takimi typami o jakich pracobiorcy piszą różnie.... ale stara się pajacował przed tymi rekinami przedsiębiorczości W istocie uznajmy ze udało im się doprowadzić portal do użyteczności szafy z " Misia" A wiec może inaczej: niech im śpiewają Łubu Dubu niech żyje nam.... Ciekawe, i słusznie zauważasz ze: Brand Expierienced Agency wali sobie w kolano tym wpisem weryfikatora a tu bęc ... Zuzanna jak pogotowie broni szansy na wpisy pochwalne .... niech żyje nam....

Hejter

@Zuzanna potrafi ze zrozumieniem czytać opinie na platformie wymiany informacji. @Zuzanna wyrabia sobie na tej podstawie opinie o miejscu pracy jakiego dotyczą wpisy To proste analityczne działanie Zuzanno., znaczenie trudniejszym jest za to prowadzenie Firmy zatrudniającej wielu Pracowników a więc również umiejętność konfrontowania się z opiniami na temat miejsca pracy przez Pracodawcę - jest za już sztuką, umiejetnośc nabyta doświadczeniem Podpowiadam że to sztuka komunikacji. Dla Firmy o takim Profilu aktywności jak Plej opinie @weryfikatora są unikalne-:) Nie sądzisz Zuzanno że powyższe zdania są logiczne? Powodzenia-:) j

Zuzanna

@Hejtermyślę, że masz mylne wrażenie na mój temat. Nie jestem związana z firmą Plej. Jestem pracownikiem serwisu gowork.pl i staram się poznać to jak wygląda praca w Waszej firmie. Wątek ten ma służyć jako platforma wymiany informacji oraz być miejscem, w którym osoby zainteresowane pracą w Plej będą mogły znaleźć istotne dla siebie informacje.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Plej Sp. z o.o.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Senior Account Executive wydawały Ci się najkorzystniejsze?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
Hejter

Zuzanna staje przed nie lada problemem Mianowicie: w jaki sposób wybrnąć z tego PR levelu jaki zafundował Firmie @Weryfikator? Przecież to Brand Expierienced Agency ... Hmm..... Fajosko eiwidentny poziom ekspercki jaki trzeba wyprowadzić przynajmniej na prostą. Nie sądzisz Zuzanno że to main task ? Słusznie doceniasz Zuzanno możliwość powolnego procesu naprawy wizerunku bezwartościowymi detalami jakie zacierać powinny żly wieczór @Weryfikatora Ale czy to tak naprawdę level programu naprawy wizerunku Brand Expierienced Agency? Powodzenia! Naprawdę życzę Ci powodzenia

Zuzanna

@Hejterna wątku będą mile widziane komentarze, które merytorycznie i zgodnie z rzeczywistością mówią o pracy w firmie. Zarówno od osób, które z pracy są zadowolone, jak i od osób którzy czują się zawiedzeni. Chętnie usłyszymy jak Ty oceniasz firmę jako pracodawcę. @była pracownicapiszesz, że jest to dobra firma. Rozumiem, że poleciłabyś innym pracę w Plej. A czy mogłabyś powiedzieć coś więcej o tym, co uważasz za plusy i minusy pracy w firmie? Takie dodatkowe informacje będą cenne dla osób, które szukają opinii na temat Plej jako pracodawcy i trafiły właśnie na ten wątek.

była pracownica

A ja sie nie zgadzam z wieloma opiniami. Plej to dobra polska firma, z dobrą renomą, wieloma nagrodami, fajnymi projektami, ludźmi. Może się nie którym nie podobać bardziej lub mniej. Ale przecież każdy ma prawo zadecydować czy chce tam pracować czy nie. Dziwi mnie kilka wylanych hejtów tutaj, bo to ewidentnie pachnie sfrustrowanym i bez radnym człowiekiem. Polecam sprawdzić a nie czytać te bzdury.

Hejter

No i wszystko jasne ! hejterzy, oszusci, nieudacznicy, tchórze - to Ci którzy mają zdanie o miejscu pracy nie do końca zgodne z oczekiwaniami Weryfikatorów. Ha Ha Ha - Po co pisać - sami sobie wystawiacie Opinie. Fajoska Firma! Pozdrawiam wszystkich zadowolonych z miłej atmosfery i dobrego samopoczucia. Tyle że śmierdzi.... kiepskim PR

Ziomek

Bardzo fajne firma. Miła atmosfera.

Pozdro 600

Agencja bardzo fajna. Można sie rozwijać i realizować ciekawe projekty. Klimat raczej bliżej startupu niż korpo. Mnóstwo fajnych ludzi.

Ostry widelec

no jak czytam te wszystkie opinie to smiać się chce. paru hejterów, pewnie byli pracownicy i ktoś z firmy, pewnie hry, urządzili sobie korespondencje jak to jest źle albo jak to jest dobrze. Wiadomo zwolnieni beda hejtować, obecni będą propsować. To takie polskie.

Janek Rozbrająco Szczery

@Tomek no tak jest dobrze. W sumie to muszę przyznać że tu można fajnie się wyżyć na byłym pracodawcy. Cóż powiedzieć, znalazłem sobie idealne miejsce aby wylewać swoje żale i frustracje. "Oni wiedzą kto" i "Łyżka stołowa" "też tam byłem" to też ja. Czekajcie na moje kolejne nicki :)

Widze tutaj paru tchórzy. Ciekawe że piszę tu ludzie chowając się pod pseudonimami. A może by tak troszke odwagi. Bo skąd człowiek wie czy to nie są partacze, oszuści albo konkurencja.

Janek Rozbrająco Szczery

Benefit? poproszę o jasne wyjaśnienie o jakich Benefitach piszemy? ale generalnie: Dla "Nowiutkiej" Zuzanny Benefitem jest OBIETNICA Dla"Zuzanny" Benefitem będzie TRWANIE i możliwość zdjęcia z Prezesem ( byle jakim ale z Imprezy np: Golfowej....) - tak lubię Golfa-:) Dla " zesputej Zuzy " Benefitem jest trwanie mimo wszystko do momentu Tryumfu jakim jest odejście ( w rozumieniu Prezesów - Juniorskie posady-:) celowo wskazuje na ordynarnie szkolne traktowanie inteligencji Zuzanny bo albo " będzie tkwiła na juniorskich posadach" albo po prostu nawet nie napisze w sieci co ją spotyka A Portal o to prosi... - Prawda Zuzanno?

Zuzanna

@jestem od niedawnarozumiem, że dobrze się czujesz pracując w Plej. A co możesz powiedzieć o oferowanych przez firmę benefitach?

Janek rozbrajająco Szczery

Dopowiem jedynie - celem łatwego odszyfrowania zawiłości mojego powyższego wpisu: Twierdzę że Filozofia Golfa pozbawia grę elementów zespołowych pozornie również nie jest to Sport plebejski - jednak znów praktyka uczy że kije golfowe traktowane są jak narzędzia marketingowe. - inaczej: każdy może być golfistą z zamiłowania... Podobnym zjawiskiem jest ( wg tych samych mechanizmów) tendencja wykluczenia zielonych oliwek z menu jeśli choć raz jadło się czarne... Tak więc - Hejter ze mnie żaden ale twierdzę że autorefleksja nie kosztuje wiele - bo w przyszłości możecie być w Zespołach odmiennych - warto być przyzwoitym w każdej sytuacji

jestem od niedawna

Jak czytam niektóre opinie to aż smiać sie chce. Bardzo fajna atmosfera, świetni ludzie i mega projekty. Wbrew temu co niektórzy piszą totalnie inne odczucie. Kwestie zarobków to kwestia indywidualna, każdy wie na co sie zgadza, także wszyscy piszacy o słabych zarobkach to albo osoby o jakiś kompleksach albo słabeusze którzy nic nie kumają. Przecież nikt nikogo nie zmusza. Fajna firma, fajni kierosi, a zarząd zawsze do dyspozycji.

Oni wiedza kto :)
@jestem od niedawna

Ciekawe co będziesz pisał jak z dnia na dzień wypowiedzą ci umowę bo nie zgodzisz się na niekorzystną zmianę warunków (poczekają aż skończysz projekt) i na koniec położą przed nosem urlopy na których nie byłeś. Zawsze możesz nie podpisać i dostać tylko to co na oficjalnej umówię. DZIADOSTWO

klus

Ja bym nie przesadzał, są fajne oferty, np na Graphic Designera, warto mieć przygotowane jednak swoje portfolio

też tam byłem

Weryfikator zdaje się weryfikować nie tylko Firmę ale i Portal. skromnie zauważam że to Portal wymiany opinii o Pracodawcach ale jak widzę Pracodawca sam robi to najlepiej Potrafię jedynie zasugerować wywieszenie opinii Weryfikatora w Recepcji Firmy ( może przydać się podczas rozmów z nowymi pracownikami Na koniec dodam że : ... warunki pracy były znakomite, i nic że dach przeciekał bo nie padało za dużo...

kalina

Czytam weryfikatora i nie wierze w to co czytam. Gdzie tu hejt w opiniach?

Zostaw merytoryczną opinię o Plej Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Plej Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Plej Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Plej Sp. z o.o.?

Plej Sp. z o.o.

Plej Sp. z o.o.