Dream Jobs Planet

Dream Jobs Planet

Opinie o Dream Jobs Planet

rado

jeśli komuś zależy aby po za pracą móc podróżować to dream jobs planet jest dla niego wprost doskonałym wyjściem moim zdaniem. Pracy naprawdę jest sporo i myślę , że wiele osób znjadzie tutaj coś dla siebie. Szkoda tylko że ta alternatywa ztrudneinia jest jeszcze na świecie tak mało znana i praktykowana

Chinka

Hej, ja wyjechałam na au pair do Chin z tej firmy i jestem bardzo zadowolona. Rodzina do której trafiłam jest bardzo fajna, opiekuje się dwoma chłopcami (2,5 i 4 lata). Bardzo polecam

Zostaw opinię o Dream Jobs Planet - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dream Jobs Planet