Berendo Sp. z o.o.

Berendo Sp. z o.o.

Opinie o Berendo Sp. z o.o.

Wiarygodne opinie dotyczące pracy w danej firmie, to cenne wskazówki dla osób, które rozważają zatrudnienie w przedsiębiorstwie. Posiadasz informacje na temat atmosfery panującej w Berendo Sp. z o.o.? Napisz o tym!

egeg

Myślę, że na początku masz jednak stawkę 10 złotych na godzinę

On38

Dział POS w firmie B-I-W zajmuje się kompleksową obsługą projektów związanych z produktami wspomagającymi sprzedaż. Są to między innymi: standy, ekspozytory, traye, displaye, gabloty, witryny, regały, makiety, stoiska sprzedażowe, promocyjne, targowe itp… Polecam współpracę pod kontem produkcyjnym jak i projektowym

Zleceniodawca
@On38 01.10.2014 13:02

Witam. Jak mogę się skontaktować z firmą. Szukamy wykonawcy standów. Proszę o kontakt ( usunięte przez administratora )

Zostaw opinię o Berendo Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Berendo Sp. z o.o.