Wolne media S.A. s.k.

Warszawa

Ocena pracodawcy 6/6

na podstawie 1 ocen.

Wolne media S.A. s.k.
6 1 6 1

Opinie o Wolne media S.A. s.k.

Baldwin

Firma oferuje posadę asystenta za 4000 zł miesięcznie i to jest realne. Co więcej, gotowy jest od razu plan szybkiego awansu na stanowisko dyrektorskie z pensją powyżej 10000 zł, prawdopodobnie ok. kilkadziesiąt tys. zł (włącznie z dożywotnimi bardzo wyoskimi dywidendami). Sam nie korzystam, bo mam swoją firmę, ale polecam - naprawdę godne uwagi. Więcej na (usunięte przez administratora) Przyczyną tak dobrych warunków finansowych jest ponoć praktyczna wyłączność na pewne skandale, wróżąca wielki sukces, oraz także zła sytuacja osobista właściciela, który, jak podają, potrzebuje pomocy (nie szuka seksu).

Zostaw opinię o Wolne media S.A. s.k. - Warszawa

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wolne media S.A. s.k.