Pneuhage Serwis Opon Sp. z o.o. Oddział

Opinie o Pneuhage Serwis Opon Sp. z o.o. Oddział

yt
użytkownik zarejestrowany

@Dawid no wlasnie w takich zakladach to chodzi glownie o fachowa obsluge bo i tego zawsze wymagaja klienci

niezadowolony klient

Podchodzą obojętnie do klienta panowie pracujący w biurze,nie potrafią umówić na konkretną godzinę,między czasie wjeżdżają samochody "po znajomości"a ty musisz czekać pomimo tego ze byłeś umówiony ,ceny bez rewelacji, ogólnie nie polecam!!!!!

Macie doświadczenie w pracz w firmie Pneuhage Serwis Opon Sp. z o.o. Oddział ? Ktoś z Waszych znajomych był ich pracownikiem i znacie nowinki? Twoja opinia jest ważna, pomóż innym znaleźć wymarzoną pracę i dodaj komentarz.

Zostaw opinię o Pneuhage Serwis Opon Sp. z o.o. Oddział - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pneuhage Serwis Opon Sp. z o.o. Oddział