Kart-Map Krzysztof Łachacz Sp.j.

Olsztyn

Ocena pracodawcy 1/6

na podstawie 47 ocen.

Opinie o Kart-Map Krzysztof Łachacz Sp.j.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kart-Map Krzysztof Łachacz Sp.j.

EWA

W pełni zgadzam się z poprzednimi opiniami. Jest to firma toksyczna, od której lepiej trzymać się z daleka. Brak jakichkolwiek zasad, kontroli, wszechobecny bałagan to chleb powszedni. Brak szacunku dla pracowników, tych średnich, a nawet tych najlepszych. Nadmiar obowiązków, (usunięte przez administratora) kierownictwa, działania mogące nosić znamiona mobbingu. Żałuję, że poświęciłam tyle lat firmie, która na to nie zasługuje. Firmę lepiej omijać szerokim łukiem, bo kontakty z nią mogą skutkować problemami zdrowotnymi...

zenek

Szczerze nie polecam. Jedna z najgorszych firm z branży metalowej w Olsztynie i okolicach. Nie na darmo przecież sami pracownicy mówią o niej psychiatryk. Atmosfera pozostawia wiele do życzenia. Bałagan brak zasad brak kontroli opóźnienia w dostawach podstawowych materiałów. Wszystko to powoduje niepotrzebne nerwy. Ale tak już jest kiedy zarządzaniem produkcji zajmuje się ktoś kto nie ma o tym zielonego pojęcia. Kierownik nic nie robi jest niekompetentny i nie ma pojęcia o niczym. Chodzą plotki że przyjęty po znajomości więc nic dziwnego. Jeśli chodzi o zarobki to nigdy nie wiadomo ile się zarobi premia jest uznaniowa. Akord duży a wypłata mała rzadziej odwrotnie. Chciwe chamskie i bezczelnie kierownictwo brak jakiegokolwiek szacunku dla pracownika. Firma mało warta i radzę trzymać się od niej z daleka.

JA

Firma słaba, jak większość w branży w okolicy. Radzę trzymać się od niej z daleka...

adaśś

krótko mowiąc, mozna troche zarobic, ale trzeba niezle zapier... akord

darian

zarobki

Zostaw opinię o Kart-Map Krzysztof Łachacz Sp.j. - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kart-Map Krzysztof Łachacz Sp.j.