Robop Piotr Migas

Kiełczów

Opinie o Robop Piotr Migas

wiki

niektórzy niestety koloryzują mocno, to prawda, ale na pewno ta firma działa od dawna w zakresie projektowania i wykonywania urządzeń do automatyzacji produkcji i zamówien mają sporo, nawet jakieś targi sie odbywały w Poznaniu i sporo osób na nie przyszło.

pokój@wp.pl

Skłaałam swoje CV do pracy w tej firmie. Uważam,( usunięte przez administratora ) ie chce płacić za pracę, a oczekuje pracy i jeszcze by za sobą mieć miotłę i posprzątać. Jest niesłowny, kłamie, uważa, że wszyscy bęą mu jeść z ręki. Rób se sam człowieku, jak żałujesz komuś, a najlepiej jak ze swojej chytrości rozłożysz sam sobie firmę na łopatki

kordian

Masakra - omijać szerokim łukiem, [usunięte przez moderatora]

gruby

Tą pierwszą opinie to chyba sam Pan Piotruś napisał. Ten speudo szef i biznesnem... Prawdziwe opinie [usunięte przez moderatora] znajdziecie tutaj: http://www.gowork.pl/opinie_czytaj2,397334,0,0 lub http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,653041,0,0

junq

Niestety, powyższa opinia jest zakłamana! Nikt o imieniu Kacper nie pracował w firmie robop.

Zostaw opinię o Robop Piotr Migas - Kiełczów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Robop Piotr Migas