Opinie o Webber & Saar Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Webber & Saar Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Webber & Saar Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - usługi PR

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Webber & Saar Sp. z o.o. w Wrocław

Michał Nowy wpis

Czy zapowiadali może jakieś podwyżki?

hej Nowy wpis

@ewa to o jakich wypłatach teraz rozmawiamy? Tak mniej więcej :)

Były pracownik Nowy wpis

Firma juz nieistnieje! Na miejscu siedzi tylko nieogarnięty Prezes TCS, szykujący spółkę do zamknięcia i ciągnący pieniądze od klientów. Żenada.

Potwierdzam powyższy. Firma - Widmo

Aplikowałeś do firmy Webber & Saar Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
tqz

Hmm, 3 pozytywne komentarze jednego dnia. Mało wiarygodne. Ja słyszałam od znajomej która tam pracowała że kierownictwo zna się na prowadzeniu interesu jak Mandaryna na śpiewaniu. Podobno teraz wywalili wszystkich bo bardzo ktoś nasmrodził finansowo. Zostawili tylko tych którzy odwalą brudną robotę za psie grosze czyli stażystów. No ale podkreślam że wiem to z drugiej ręki, sama tam nie pracowałam.

xyz

Przyznam szczerze, że dopiero firma Webber&Saar dała mi duże pole działania. Organizują wiele szkoleń, dzięki czemu pokazują liczne ścieżki rozwoju. Do tego dbają o bardzo przyjazną atmosferę, a z przełożonym dogadasz się bez problemu.

Webber&Saar? Są fatalni! BO: nie recytują podręczników, sami je tworzą, BO: inwestują w każdego pracownika, BO: piłkarzyki wypełniają sporą część przerwy! ;-) A tak serio, to nie rozumiem po co ludzie takie bzdury wypisują na temat Webber & Saar. Świetny zespół, świetna atmosfera i sporo możliwości rozwoju.

Julia

Atmosfera 11/10 Wynagrodzenie 9/10 Realizowane projekty 8/10 Pracowałam przy PPC i Mediach społecznościowych w Webber & Saar, niestety byłam zmuszona zrezygnować z powodu przeprowadzki. Żałuję tego do dziś!

Trudno jest mi zgodzić się z tymi niepochlebnymi opiniami. Pracowałam w firmie Webber&Saar i wspominam ten czas bardzo pozytywnie. Ludzie są mega pomocni a atmosfera jest bardzo przyjazna. Co najważniejsze, dużo się w tej firmie nauczyłam. Co rusz organizują ciekawe szkolenia. Spełnili moje oczekiwania, bo teraz doświadczenie tam zdobyte owocuje.

jojo

Najgorsza agencja jaką znam. Żenujące podeście do pracownika i brak możliwości rozwoju. Zarobki bardzo przeciętne. Nie polecam NIKOMU, kto chce iść do przodu, a nie tylko stać w miejscu.

hh

Stanowczo odradzam pracę w Webber & Saar. Niskie zarobki za wieczny stres i brak jakiegokolwiek szacunku ze strony przełożonego. Pracę można stracić z dnia na dzień, bez żadnego wyjaśnienia. Cieszę się ze znalezienia pracy w innej firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o Webber & Saar Sp. z o.o. - Wrocław

Webber & Saar Sp. z o.o.
3.2/5 Na podstawie 25 ocen.
  • Rynek 7
    50-106 Wrocław