Opinie o Medline Sp. z o.o. w Zielona Góra

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Medline Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Medline Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Medline Sp. z o.o. w Zielona Góra

Dorota

Z ciekawości spojrzałam w neta, bo kiedyś chciałam wysłać do nich CV. Teraz widzę, że już od dłuższego czasu nie publikowali nowych ofert. Ciekawe z czego to wynika, nie szukają nikogo, wszyscy się trzymają swoich posad? ;) To chyba nie jest tak źle jak ktoś kiedyś tu pisał...

Zadowolony Pracownik

@R Zmienił się Zarząd i co za tym idzie podejście do pracownika. Obecna Pani Prezes to spoko babka - prawdziwy LIDER w zespole a nie tylko Prezes z nazwy. Zasuwa równo ze wszystkimi, a nie tylko składa podpisy pod dokumentami. Zna swoją firmę jak nikt - nie zagniesz jej w żadnym temacie :) a co za tym idzie zna dobrze każdego swojego pracownika - dlatego wie na co kogo stać i podchodzi do każdego indywidualnie a nie wrzuca wszystkich do jednego worka. I to mnie chyba najbardziej zaskakuje. Uważam, że wynagrodzenie zadawalające ( w obecnej sytuacji na rynku), można też liczyć na jakąś premię od czasu do czasu i też zadawalającą . Najlepszą laurką chyba jest to, że ludzie trzymają się swoich stanowisk :) i nie myślą o zmianach.

Dzień dobry. nie widzę ofert w internecie które by mnie interesowały. Chodzi mi konkretniej o te usługi montażu sprzętu medycznego o którym jest mowa na stronie firmowej. Czy pracownicy do tego montażu i późniejszego serwisu są może zatrudniani? Myślę czy by się nie zgłosić ale chciałbym najpierw poznać opinie odnośnie tego czy jest sens

Czy w Medline Sp. z o.o. pracuje się na open space?

Pracownik Nowy wpis

Pracuje się w biurach, w każdym biurze ok 3 osoby.

Marlenka Nowy wpis

A co z możliwością pracy zdalnej, bez szans na taki tryb? Czy czasem można?:) Czas pracy jest elastyczny, czy macie ściśle ustalone godziny pracy?

Pracownikbb Nowy wpis
@Marlenka

Pracujemy 8:00-16:00

Polecam
@Dorota

,,Zalane zostało lotnisko i wiele dróg. Setki samochodów zostało zniszczonych przez wodę, która miejscami miała ponad pół metra głębokości. Najgorsza sytuacja była w Fort Lauderdale, gdzie niemal stacjonarna burza wywołała gwałtowną powódź i zamieniła główne drogi w rzeki i jeziora. Ogłoszono stan wyjątkowy, bo wiele dróg nadal jest zalanych, a lotnisko w mieście pozostaje zamknięte,, Dobry bajkopisarz

@Dorota

Na chwilę obecną zapełnione są wszystkie stanowiska pracy. Każdy się trzyma swoich posad ponieważ na przełomie ostatnich lat zaszło w firmie wiele pozytywnych zmian. Pracownicy są doceniani nie tylko finansowo ale też w każdy inny możliwy sposób. Ekipa jest mała ale bardzo zgrana. Zarząd jest otwarty na pomysły pracowników i bierze ich zdanie pod uwagę. Prezes ma zawsze otwarte drzwi dla każdego i nie boi się trudnych tematów, zawsze znajdzie wyjście z sytuacji i służy radą i pomocą zarówno w sferze służbowej jak i prywatnej. Co jest w dzisiejszych czasach kapitalizmu rzadko spotykane. Piszę to jako były pracownik, który wrócił po latach i nie żałuję :) Ponadto wszystkim życzę aby mieli przyjemność pracować w tak przesympatycznej atmosferze i z taką super ekipą :)

@Zadowolony Pracownik

No to niezłą laurkę zostawiłeś :) Rozumiem w takim razie, że stawka na poziomie rynkowym, a może nawet lepiej? Z tym docenianiem finansowym masz na myśli jakiś fajny system premiowy? I w sumie co to za pozytywne zmiany zaszły? Bo tu różne opinie były i to mnie trochę powstrzymywało.

Zadowolony Pracownik

Jakie godziny pracy obowiązują w Medline Sp. z o.o.?

od 8:00 do godziny 16:00

Firma Medline Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
Radom
Fudeko S.A.
logo firmy Technik Farmacji
HSS Work Sp. z o.o.

Ktoś w tej firmie w ogóle pracuje? Pod żaden numer, od kilku dni nie można się dodzwonić. Nikt nie oddzwania.

@Zainteresowany

A było gdzieś ogłoszenie że tam dzwonisz?

Patrycja
@Zainteresowany

Tak, pracuje. Z tego o wiem to jakiś czas temu był problem z centralką. Problem został rozwiązany a numery telefonu zaktualizowane. Więc wszystko jest już ok. tel. kom.: 515 088 687, 797 727 350

Tomasz

Przeczytałem że można tu robić nadgodziny żeby dorobić do wypłaty. Ktoś mi powie jaka jest wtedy stawka? Płacą setki czy są mniejsze pieniądze ???

Czy zdarzają się nadgodziny w Medline Sp. z o.o.?

Byku

Tak, zdarzają się.

Czy w Medline Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

Byly Pracownik

Są szkolenia produktowe, zagraniczne u kontrahentów Medline w zależności od stanowiska.

Jaki dress code obowiązuje w Medline Sp. z o.o.?

Tomasz

Powiesz mi czy w Medline pracownicy mogą liczyć na jakieś benefity pozapłacowe? Jeśli tak- to jakie? Ciekawi mnie też czy firma organizuje jakieś szkolenia i kursy w celu podnoszenia kwalifikacji zespołu, liczę na Twoją odpowiedź.

Lora

Półoficjalny. Trzeba ubierać się po prostu schludnie.

Gutek

Możesz wyjaśnić dlaczego tak się dzieje? Tajemniczo piszesz ?

Alex
@Gutek

Coz od kiedy srednio rozgarnieta osoba odeszla jest spokoj i dobrze sie pracuje. Dobry sprzet dluga tradycja, rzetelnie- polecam;)

Mex

Firma obecnie przechodzi bardzo trudne chwile. Aktywa są rozszarpywane, ponieważ właściciele chcą przytulić dla siebie ile można. Do tego brak jakiejkolwiek propozycji co do dalszego działania. Zarządzanie scedowano na średnio rozgarniętą osobę, wiec jest przynajmniej śmiesznie.

Edyta

@Benny, a mógłbyś dokładniej przedstawić na forum opinię o swoim zatrudnieniu w Medline? Warto Twoim zdaniem aplikować do tej firmy? Każda merytoryczna uwaga i spostrzeżenie będą ważne dla osób zastanawiających się rozpoczęciem współpracy z tym pracodawcą.

Edyta

@Bocian, opinie na tym forum, niekoniecznie muszą być formą działań PR-owych. Może po prostu, ktoś jest zadowolony z Medline jako pracodawcy i swoim zdaniem na ten temat chce się podzielić z innymi użytkownikami tego wątku.

Benny
@Edyta

Właśnie. Ja tez tam pracuje i nie ma takiej tragedii jak przedstawiają poniższe wpisy.ale jak wiadomo każdy ma swoje zdanie.warto spróbować i samemu się przekonać jak jest ;)

Edyta

@Bocian, każdy ma prawo do zamieszczania opinii na tym forum. Jednak nie mogą być one obraźliwe, ponieważ w takiej sytuacji łamią zasady regulaminu forum, który między innymi akceptujesz również Ty przed dodaniem swojego komentarza. Proszę Cię o przestrzeganie przeznaczenia tego forum i przedstawiania na nim tylko merytorycznych opinii o Medline jako pracodawcy.

Bocian
@Edyta

Oczywiście, że każdy ma prawo do zamieszczania swoich opinii na tym forum. Ale poprawianie PR-u na zamówienie to żenada. Czasami pewne kłamliwe zachowania należy nazwać po imieniu. Firma ma złą opinię i tyle. Zapytasz dlaczego? Odpowiedź jest w postach.

Jack

Witam, te kometarze to jakaś bzdura. Pracuje w tej firmie od dobrych kilku lat i twierdzę, że firma jest spoko i godna polecenia.szefowie to wykształcone osoby z bardzo wysoka kultura osobista, a o takich pracodawców coraz ciężej w zielonej górze. Zarobki w miare dobre.zero problemów z nagłym urlopem itp.naprawdę polecam

Bocian
@Jack

Łżesz jak pies. Może ktoś to łyknie piesku!

Edyta

@Xoxo, mógłbyś bardziej rozwinąć swój wpis? Jakie zobowiązanie masz na myśli? Twoja wypowiedź będzie ważna dla osób, które chciałyby w jak największym stopniu poznać Medline Sp. z o.o. przed ewentualnym rozpoczęciem z nią współpracy.

Xoxo

Generalnie szkoda czasu. Jak mogą to przycinają na kasie. Pamiętaj, że to ty masz zobowiązanie, a nie druga strona. Dużo osób rezygnuje z tego powodu.

Anonymous

Ta pseudo-firma to pięć metrów mułu i nic więcej. Zero profesjonalizmu.

Były pracownik Medline

W przekonaniu tzw. zarządu firmy pracownicy powinni dziękować, że mają tak fantastyczną pracę. W rzeczywistości "zarząd" to dzieci we mgle, a zarobki są kompletnie nieadekwatne do obowiązków. Pół firmy to rodzina lub ich bliscy. Do tego ten, kto przestaje być pracownikiem staje się wrogiem, a pracownicy obecni mają oficjalny zakaz prywatnych kontaktów z taką osobą. Małostkowość, chciwość i paranoja - jak najdalej od takich firm.

Alfa

Medline Sp. z o.o. poszukuje z tego co mi wiadomo przedstawicieli medycznych i brzmi to prawdę mówiąc całkiem sensownie, ktoś pracuje w takiej roli i powie jakie premie?

Zostaw merytoryczną opinię o Medline Sp. z o.o. - Zielona Góra

• Jak się pracuje w Medline Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Medline Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Medline Sp. z o.o.