Copy Con Sp. z o.o.

Radom

Opinie o Copy Con Sp. z o.o.

Patrycja

@Programista Wyklety, ja również nie mam zamiaru nikogo tutaj wybielać i wprowadzać w błąd, chodzi mi przede wszystkim o merytoryczne informacje. Co do tych stawek i warunków zatrudnienia, na pewno zmienia się to też dynamicznie, musisz przyznać, że branża IT jest coraz bardziej doceniania. Rozumiem Twój punkt widzenia ale nadal uważam, że to zbyt duża generalizacja. Może ktoś inny wypowie się w tym temacie?

@Patrycja 02.10.2017 12:17

cieszę się Patrycjo. Owszem w IT na freelancerce rośnie płaca i ilość zleceń. Rośnie też ilość miejsc pracy z większym wynagrodzeniem w IT, jednak dostać się tam jest ciężko i w większości się nie opłaca uczyć, by się tam dostać, mam na myśli czas poświęcony na naukę tego za co płacą. Żeby to jednak wiedzieć, trzeba mieć sporą wiedzę z ekonomii i umieć liczyć

Patrycja

@Programista Wyklęty nie o końca rozumiem takie generalizowanie - szczególnie w przypadku rynku pracy, gdzie firm i mniejszych i większych jest naprawdę sporo. Być może masz wiedzę na temat ich wszystkich, ale nie jestem pewna, czy "fizycznie" jest to możliwe, aby pracować u każdego z nich.

@Patrycja 17.09.2017 14:18

nie pracowałem u każdego z nich, ale u większości byłem na rozmowach o pracę (mam na myśli firmy branży IT) i niestety proponują podobnie niskie wynagrodzenie lub zasady jego przyznawania/podnoszenia są niejasne i zależą od wielmożnego kierownika. Wiele razy w stosunku do mnie łamano też prawo - pracodawca chciał mnie zatrudnić na tydzień by mnie sprawdzić nie chciał za to płacić, jak się upomniałem zaproponował minimalną czyli 400zł za tydzień pracy dla programisty bez umowy. Przyzna Pani, że to śmieszna propozycja. Oczywiście podziękowałem. W innej firmie stwierdzono, że przez to, że chcę 500zł więcej niż daje pracodawca mam mu oddać pieniądze, które mi zapłaci za pracę na okresie próbnym a być może i na stałej umowie jeśli się nie sprawdzę. Takie praktyki się tu zdarzają, dlatego kto może stąd ucieka. Ja tylko to opisuję ku przestrodze, zależy mi na poprawie tych warunków, nie chcę nikomu krzywdy robić. Może Ci ludzie nie wiedzą, że robią komuś krzywdę, ja uświadamiam tych pracodawców oraz pracowników, by nie dawali się robić w balona

Patrycja

@Programieta Wyklęty rozumiem więc, że mówisz to z pozycji eksperta w zatrudnieniu w tych okolicach i pracowałeś w każdej radomskiej firmie? Mimo wszystko - to naprawdę spory rynek pracy, warto więc zapytać, jak wyglada to w danym przypadku.

@Patrycja 28.08.2017 07:23

Tak, z pozycji eksperta się wypowiadam. Firmy Radomskie głownie z branży IT płacą mało, przerzucają ryzyko na pracownika, wykorzystują silniejszą pozycję w negocjacjach, szukają latami pracownika, wolą nie zatrudnić specjalisty niż zapłacić dobrze, ale marketing na miasto leci, że zatrudniają hakerów z NASA. Na szczęście to marketing przy flaszce. Prowadziłem portal z nieuczciwymi pracodawcami zanim wszedł gowork, stąd mam jednak zdanie, że większość pracodawców w PL jest nieuczciwa. Zapraszam również na mój profil fb nieuczciwi radomscy pracodawcy

Patrycja

@ProgramistaWyklęty możesz wytłumaczyć co jest śmiesznego w zadanym pytaniu? Dla wielu osób to bardzo istotne informacje, które rozważają przed podjęciem pracy, więc jeśli możesz odpowiedzieć, byli bardzo wdzięczni.

@Patrycja 16.08.2017 12:47

w Radomiu jakaś firma daje bilety do teatru? Nie żartuj Patrycja. Jakby mogli, to by z człowieka ostatnią koszulę zerwali i sprzedali na allegro, a nie dali komuś coś za darmo. Bilety do kina lub teatru w Radomiu, dobre. Wiesz jak się mówi w Radomiu, co pracodawca może Ci dać? Patrycja, wygrałaś TALON, na ... i balon ;). Sportowe tak - z pracy i do pracy piechotą :P

Patrycja

@romek obecnie benefitami pozapłacowymi najcześciej nazywa się karty sportowe, darmowe bilety do teatru itp. Czy u tego pracodawcy funkcjonuje taki system nagradzania pracowników?

@Patrycja 01.08.2017 19:39

dobre, na prawdę dobre... obśmiałem się :D

romek

Ja to bym się zastanawiał nad ich benefitami, bo chyba się mialy jakieś socjale pojawić do podstawy zarobków

Kubson

Coz, informatycy nie maja latwego zywota w Radomiu. To nie jest szczyt marzen, aby zarabiac te 2500 zlotych i harowac jak wol. Pawelec to cwaniaczek, zreszta pracowal kiedys w Copy Con. Co do Ajmer - tam szukaja za niska place robotow. Rotacja dosc spora - jak w kazdej firmie w Radomiu. Wniosek: jesli oczekujesz porzadnego wynagrodzenia za wykonywanie konkretnej pracy, szukaj zatrudnienia w wiekszych miastach Polski (Poznan, Wroclaw, Warszawa nie jest juz tak atrakcyjna jak kiedys) lub poza granicami naszego kraju.

ciekawy
@Kubson 24.05.2016 22:31

Skąd wiesz, że te dwie firmy akurat szukają za taką czy taką kasę? Pracowałeś w tych firmach, że wiesz, że tam robotów szukają a ten to cwaniaczek czy niby wiesz bo ktoś ci powiedział? Z tego co wiem to i w jednej i drugiej z tych firm były przyjęcia. W ajmerach pracuje akurat mój ziomek od paru lat i jest bardzo zadowolony. Pawelec, nie wiem, niewiele słyszałem z kolei copyc on na rynku już trochę jest. Ciężko ocenić niektóre wypowiedzi tutaj czy są oby prawdomówne czy pod wpływem impulsu bo ktoś powiedział czy słyszałem.

Ukryty smok

Z tym, że u Pawelca za minimalną szukają ze stosem technologicznym wartym znacznie więcej, nic dziwnego, że nie mogą znaleźć. Co do Ajmer, nie wiem, ogólnie uważam, że to nie najgorsza firma. Ja współpracy nie podjąłem z Ajmer. Pozdrawiam

Lejzi

Jesli chodzi o radomski rynek IT, to na chwile obecna w firmie Ajmer szukaja pracownikow i u Pawelca.

Student

firma fatalnie zarzadzana, oferta nie spotyka sie z duzym zainteresowaniem klientow, gdyz cena za uslugi jest zbyt wysoka na tle konkurencji, duza rotacja pracownikow. polecic mozna tylko studentom, ktorzy chca zdobyc jakiekolwiek doswiadczenie w swojej pierwszej pracy.

Gość

Była pracownica Przez kogo została podana do sądu? Przez pracownika? Pozdrawiam

Była pracownica

Cieszę się, że już tam nie pracuję. Atmosfera nie do przyjęcia, mobbing i problemy z wypłatą wynagrodzeń. W taki oto sposób traktuje się m.in. pracowników z kilkuletnim stażem. Firma została pozwana do sądu pracy.

leon

zostala stara gwardia, ktora lowi mlodych naiwnych. manipulacja i zastraszanie pracownikow to stare numery, ktore stosuja dwa wyzej wspomniane farbowane lisy. zreszta wsrod zatrudnionych (dziadkow, a raczej babc co pierdza w krzeslo od przeszlo 6 lat i wysluguja sie innymi) nie brakuje zaklamanych, parszywych, donoszacych na kolegow/kolezanki kreatur. po trupach do celu, aby tylko prowizje wziac i kupic sobie nowe buty, czy szminke. reszta sie nie liczy.

kd

A to jeszcze istnieje ta "firma"? Lucek i jego kompan Szczypior to dwa najwieksze przekrety!

Pete

Firma totalnie nie reprezentująca sobą nic, ubogie zarobki - wielkie wymagania i naciąganie klientów na serwisowanie aplikacji internetowych (czytaj branie kasy za nic). Rotacja pracowników i ich traktowanie w tej firmie też daje wiele do myślenia... wykorzystać za najniższą krajową i pogonić, bądź zmusić aby pracownik sam odszedł. Wynagrodzenie nie jest płacone w terminie, o prowizję trzeba się prosić. Ponadto szkolenia to utopia. Do tego prezesi - nie mają pojęcia o niczym. To pracownicy za nich wykonują rozliczenia z fiskusem, szukają zleceń, sprawują opiekę nad projektami, tworzą dokumentacje techniczne etc. Jeśli jesteś studentem i zależy ci na zdobyciu doświadczenia, przyjdź do Amazis & CC, porób kilka miesięcy i odejdź. Szkoda nerwów i czasu na taką hołotę.

Zostaw opinię o Copy Con Sp. z o.o. - Radom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Copy Con Sp. z o.o.