Ammono Sp. z o.o.

Opinie o Ammono Sp. z o.o.

sibek

glas, jak ja czytałem to Firma Ammono, jedna z niewielu innowacyjnych krajowych firm zajmująca się wytwarzaniem wysokiej jakości 2-calowych podłoży półprzewodnikowych z azotku galu metodą ammonotermalną (GaN), po trwającym blisko rok wewnętrznym konflikcie między akcjonariuszami, straciła płynność finansową i upadła.

amon

Zyjemy i pracujemy. Jest nadzieja na podniesienie sie. Wyplaty bez zaleglosci.

robol

Firma kiepska, pracuje się, a raczej haruje na trzy zmiany, mało płaca, poniżaja pracowników i wazelina obowiazkowo. Nie polecam tej firmy

A skąd masz takie informacje? Może tam pracowałeś (aś)? Gdzie oni w ogóle są?

ciocia-klocia

W firmie jest olbrzymia rotacja. Wystarczy popatrzeć na ciągłe ogłoszenia, że szukają pracowników. Mogłoby to wskazywać, że firma się rozwija, ale tak nie jest. Do tego nie oferuja wcale pracy na stałe, a tylko na umowę na zlecenie, albo na czas określony, którą tylko przedłużają. Do tego co miesiąc sa spotkania z prezesami, na kształt komunistycznych wieców, gdzie prezesi stwierdzają, że jest świetnie. Tymczasem jest coraz gorzej i firma tonie.

Zostaw opinię o Ammono Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ammono Sp. z o.o.