Opinie o Market Pol Jolanta Dąbkowska w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Market Pol Jolanta Dąbkowska. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Market Pol Jolanta Dąbkowska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Market Pol Jolanta Dąbkowska w Katowice

Karol Nowy wpis

Czy w firmie były problemy z komunikacją ?

Wiesław Małkowski Nowy wpis

Bardzo dobrzy fachowcy,znają się na rzeczy.Dobrali bardzo dobrze podzespoły,dzięki czemu nie mam żadnych problemów z instalacją a przejechałem już ponad 30 tys km.Wszystko sprawuje się dobrze.Poleciłem warsztat kolegom z pracy i wszyscy są zadowoleni.

Krzysztof Nowy wpis

Bardzo dobra firma i miła obsługa.Mój samochód Renault Scenic przejechał już 85000 km na gazie bez żadnej awarii.Robię tylko przeglądy okresowe i wymieniam filtry.Wszystko działa bez zarzutu.Drugi mój samochód to Honda Civic z 204 roku,na gazie 30000 km i również bez problemu.

Erni 1987 Nowy wpis

Ciekawe,bo ja montowałem trzy instalacje na Bytkowskiej i z żadną nie mam problemów,wszystko działa nalezycie.Z resztą,gdyby z pierwszą było coś nie tak to bym dwa razy nie wracał.Hmmmm,konkurencja nie spi Żenada....

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Market Pol Jolanta Dąbkowska? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?

Zamontowana instalacja smiga az milo zero problemow .przejechane 70000 tys .wykonanie bardzo dobre ladnie pod maska samochod to audi a8.POLECAM .

John

Nie polecam, partacze, wszystko zrobione na odp... Tylko skasować klienta i następny proszę

martin

Moim zdaniem tokik ma rację,ja montowałem już 6 samochodów.Mało tego ,znam firmę,która montowała tam całą flotę.Wszystkie moje samochody sprawują się bardzo dobrze.Instalacje pozakładane bardzo czysto.Nawet diagności samochodowi kiwają głowami z uznaniem.

Seth

beznadzieja. Samochód przez nich po instalacji gazowej - nie do poznania, odwalili fuchę i spartaczyli robotę. Po przeglądzie po 1000km kolejna awaria. 3 mechaników,przemądrzałych i szefowa, która umywa rączki od wszystkiego. Instalacja zamontowana, wyciek po instalacji płynu z chłodnicy, skończyło się przegrzewaniem silnika, efekt - uszczelka pod głowicą do wymiany. Odradzam tych partaczy.

Seth

beznadzieja

poszkodowany klient

witam nie mam dobrego zdania o tym warsztacie mają cholernie drogo sama kalibracja 90zł . Jedno wymienili a drugie popsuli specjalnie żeby u nich to wymienić jak sam wymieniłem parownik i pojechałem do nich zrobić kalibrację komputera to mieli pretensje że nie u nich to było wymienione i jeszcze go specjalnie rozregulowali i powiedzieli że to nie taki parownik ino trzeba u nich kupić cena500zł a pojechałem do innego warsztatu i wszystko poustawiał i fura chodzi jak marzenie po prostu powiem oszuści krętacze naciągacze nie polecam tego warsztatu jednym słowem ZŁODZIEJE.!!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Market Pol Jolanta Dąbkowska - Katowice

Market Pol Jolanta Dąbkowska
2.3/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Bytkowska 1B
    40-955 Katowice