Market-Pol Jolanta Dąbkowska

Katowice

Opinie o Market-Pol Jolanta Dąbkowska

Wiesław Małkowski

Bardzo dobrzy fachowcy,znają się na rzeczy.Dobrali bardzo dobrze podzespoły,dzięki czemu nie mam żadnych problemów z instalacją a przejechałem już ponad 30 tys km.Wszystko sprawuje się dobrze.Poleciłem warsztat kolegom z pracy i wszyscy są zadowoleni.

Krzysztof

Bardzo dobra firma i miła obsługa.Mój samochód Renault Scenic przejechał już 85000 km na gazie bez żadnej awarii.Robię tylko przeglądy okresowe i wymieniam filtry.Wszystko działa bez zarzutu.Drugi mój samochód to Honda Civic z 204 roku,na gazie 30000 km i również bez problemu.

Erni 1987

Ciekawe,bo ja montowałem trzy instalacje na Bytkowskiej i z żadną nie mam problemów,wszystko działa nalezycie.Z resztą,gdyby z pierwszą było coś nie tak to bym dwa razy nie wracał.Hmmmm,konkurencja nie spi Żenada....

Marcin

Zamontowana instalacja smiga az milo zero problemow .przejechane 70000 tys .wykonanie bardzo dobre ladnie pod maska samochod to audi a8.POLECAM .

John

Nie polecam, partacze, wszystko zrobione na odp... Tylko skasować klienta i następny proszę

martin

Moim zdaniem tokik ma rację,ja montowałem już 6 samochodów.Mało tego ,znam firmę,która montowała tam całą flotę.Wszystkie moje samochody sprawują się bardzo dobrze.Instalacje pozakładane bardzo czysto.Nawet diagności samochodowi kiwają głowami z uznaniem.

Seth

beznadzieja. Samochód przez nich po instalacji gazowej - nie do poznania, odwalili fuchę i spartaczyli robotę. Po przeglądzie po 1000km kolejna awaria. 3 mechaników,przemądrzałych i szefowa, która umywa rączki od wszystkiego. Instalacja zamontowana, wyciek po instalacji płynu z chłodnicy, skończyło się przegrzewaniem silnika, efekt - uszczelka pod głowicą do wymiany. Odradzam tych partaczy.

Seth

beznadzieja

poszkodowany klient

witam nie mam dobrego zdania o tym warsztacie mają cholernie drogo sama kalibracja 90zł . Jedno wymienili a drugie popsuli specjalnie żeby u nich to wymienić jak sam wymieniłem parownik i pojechałem do nich zrobić kalibrację komputera to mieli pretensje że nie u nich to było wymienione i jeszcze go specjalnie rozregulowali i powiedzieli że to nie taki parownik ino trzeba u nich kupić cena500zł a pojechałem do innego warsztatu i wszystko poustawiał i fura chodzi jak marzenie po prostu powiem oszuści krętacze naciągacze nie polecam tego warsztatu jednym słowem ZŁODZIEJE.!!!!!!!!!

Zostaw opinię o Market-Pol Jolanta Dąbkowska - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Market-Pol Jolanta Dąbkowska