Biomet Polska Sp. z o.o.

Opinie o Biomet Polska Sp. z o.o.

Ex Biomet

Firma była nie najgorszą do czasu, kiedy zmienił się dyrektor zarządzający. Człowiek nie lubiany, bez względny, nie liczy się z ludźmi i nie szanuje ludzi... Nie polecam! Ludzi wyrzuca jak śmieci do kosza. Atmosfera fatalna... Zarządzanie rodem z lat '90 ... Popytajcie znajomych zanim się zdecydujecie na zmianę.

MARIA55

WSZYSTKIE FIRMY SPRZEDAJACE TOWAR NA SPOTKANIACH, SZKOLA SWYCH PRZEDSTAWICIELI NA CWANIACZKOW WYMUSZAJACYCH ROZNYMI SPOSOBAMI ZAKUP CZEGOKOLWIEK. 23.03/15R O G. 18,00 ODBYLO SIE W CHOJNICACH W SUKIENNIKACH TAKIE WLASNIE SPOTKANIE. DWIE MLODE PANIE NIE MIALY POJECIA O PROWADZENIU PREZENTACJI, TOTEZ NIE MAJAC NIC DO POWIEDZENIA, PO POL GODZINIE ZAKONCZYLY PREZENTACJE. CHAMSTWEM BYLO WYCIAGANIE NA SILE LUDZI DO ROZMOWY. JESLI LUDZIE MOWIA, ZE I TAK NIC NIE KUPIA, TO PO CO WYWIERAC NA NICH ZADANIE ROZMOWY. PRZED POKAZEM PANI SPISYWALA DANE. TO SZCZYT WSZYSTKIEGO! JAKIM PRAWEM TE DANE SPISYWANO??? JESLI NIE CHCECIE BYC TAKIE, JAK ONE I ROBIC TO, CO FIRMA NAKAZE BEZPRAWNIE I BEZCZELNIE, NIE PODEJMUJCIE PRACY W TAKICH FIRMACH. BO TO, JAK POSTEPUJECIE Z LUDZMI, NIE SWIADCZY O FIRMIE, TYLKO O WAS.

Zostaw opinię o Biomet Polska Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biomet Polska Sp. z o.o.