Pictura Sp. z o.o.

Opinie o Pictura Sp. z o.o.

jiog
użytkownik zarejestrowany

No niby tak, pracy chyba też nie braknie, a przynajmniej nic się nie zapowiada, sama praca w magazynie @ploit wydaje się być w miarę dobra, trzeba mieć uprawnienia na wózki, no ale 2000 złotych netto będzie

Szczęśliwy

Zanim podejmiesz pracę w tej firmie pomyśl czy chcesz pracować całymi dniami i nie otrzymać wynagrodzenia za przepracowane nadgodziny. Czy chcesz być obwiniany za brak towaru na magazynie. Czy jesteś gotów nocować ciągle poza domem. Mieć koordynatora która uważa że zjadł wszystkie rozumy na świecie a sam nie potrafi nic, to możesz podjąć tą pracę. Ja na szczęście już zakończyłem swoją przygodę z tą firmą. Czas jaki tam spędziłem był najgorszym w moim życiu. Nigdzie wcześniej nie byłem tak poniżany tej pracy. W chwili obecnej pracuję już w innej firmie na podobnym stanowisku zawsze 8 godzin mam 2 razy większą podstawę i premię za sprzedaż. Nie nocuję po hotelach. Towar który potrzebuję mam zawsze na magazynie. Szef jest człowiekiem z którym można zawsze porozmawiać i to nie tylko o pracy. Mam nadzieję, że nigdy już nie trafię do podobnej firmy jak Pictura. Nie polecam tej pracy nawet największym wrogom.

Kolego Rafał76, nie wiem skąd jestes i gdzie pracowales do tej pory ale skoro 1600zł na reke i robienie kilkuset kilometrów dziennie+ wizyty Cie satysfakcjonuje to nie trzeba być wróżbitą aby stwierdzić że w mięscie to Ty nie mieszkasz.do tego dochodzą noclegi poza domem bez płaconych delegacji oraz koordynator boże polituj, który potrafi obciąć z tych jakze wspaniałych zarobków! stanowczo odradzam!!

Zostaw opinię o Pictura Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pictura Sp. z o.o.