HERMESPOL

Kleszczewo

Opinie o HERMESPOL

somnia

ja się do biura na zatrudnienie raczej do nich nie będę się pakowała @sara, wolkę akcję i działania w plenerze dlatego będę starała się aplikować nja kierowcę samochodu ciężarowego bo widzę że mają taką rekrutację. fajnie że od razu zapewniają że wolne weekendy

schade

OPIS STANOWISKA NA MAGAZYNIE Firma nie godna polecenia , nikomu nie życzę tam pracować , bardzo niskie zarobki z naciskiem na bardzo , a pracować trzeba ciężko i przewalać worki z klejem na magazynie , praktycznie wykonujesz wszystko sam niema kto pomóc bo każdy chce siedzieć za biurkiem .(usunięte przez administratora) NIE POLECAM !!!OMIJAĆ Z DALEKA !!

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o HERMESPOL - Kleszczewo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HERMESPOL