Żelbet-Montex Sp. z o.o.

Częstochowa

Opinie o Żelbet-Montex Sp. z o.o.

RAFI

NIKOMU NIE POLECAM!!!NA KONTO NAJNIZSZA KRAJOWA I NA PAPIERZE.DO REKI JAK WIATR ZAWIEJE JEDNEGO MIESIACA 12 ZL NA GODZ DRUGIEGO 15.URLOP Z NAJNIZSZEJ LICZONY JAK NIE MASZ GODZIN TO ZĘBY W SCIANE.ZA DOJAZD DO PRACY NIE PLACA CZYLI JEDZIESZ 70KM GRATIS W CZYNIE SPOLECZNYM DLA PRACODAWCY.ZADNEGO WYZYWIENIA BO PRZECIEZ CODZIENNIE JESTES W DOMU TO NIC ZE NIE MA CIE 16 GODZIN.ZADNEGO SOCJALNEGO ZADNYCH TALONOW NA SWIETA NAWT ZYCZEN.SZEF MA GDZIES SWOICH PRACOWNIKOW.FIRMA DNO!

Masz nowe wiadomości na temat pracy lub zatrudnienia w firmie Żelbet-Montex Sp. z o.o.? Napisz nam co uważasz, jaka jest Twoja opinia.

Zostaw opinię o Żelbet-Montex Sp. z o.o. - Częstochowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Żelbet-Montex Sp. z o.o.