Interpharma Sp. z o.o.

Gliwice

Opinie o Interpharma Sp. z o.o.

Megan

Czy są jakieś zmiany na dobre w firmie? Tak dawno nikt nie pisał to wydaje się, że powinno być spoko!!!

Paulina

A jak w Interpharma Sp. z o.o. wygląda ścieżka kariery pracownika?

OLA

potwierdzam, zarobek nędza i ciągła umowa zlecenie, żenada, powinien zainteresować się PIP

etrrr

@oN no podjrzewam ze lekka nie ejst bo jestes ciagle w rozjazdach i i jestes tez ciagle poza domem w sumie

oN

Witam czy ktoś orientuje się wygląda praca na stanowisku kierowcy ?

on

hej byłem na rozmowie rekrutacyjnej i martwi mnie ta umowa zlecenie na 1 miesiąc. z tego co tu piszecie to nie zapowiada się kolorowo. Proszę napiszcie coś więcej.

anonimus

Potwierdzam wszystkie negatywne opinie! Duża rotacja osób, brak chęci współpracy i poniżanie także ze strony współpracowników. Brak dobrej organizacji pracy i zakresu obowiązków, wielki chaos, właściciele histeryczni. O żadnych prowizjach nie było mowy, radzę omijać z daleka!

Gierek

Mobbing, marne zarobki, brak poszanowania wykonanej pracy, jednym słowem wyzysk. Stanowczo odradzam.

ania

(usunięte przez administratora) właścicielka histeryczna; omijajcie tą firmę z daleka

ja
@ania 23.04.2014 10:33

POTWIERDZAM !

BAT

wielki chaos !!!!!!! marne zarobki, szybka rotacja pracowników, tylko umowa zlecenie; właściciele nie merytoryczni, emocjonalni, wrzeszczący i upokarzający pracowników; brak jakiejkolwiek organizacji pracy, tylko czekać, aż pseudohurtowienkę zlinczuje konkurencja takich firm należy unikać !!!!!!!!!!

Zostaw opinię o Interpharma Sp. z o.o. - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Interpharma Sp. z o.o.