KCR S.A.

KCR S.A.

Opinie o KCR S.A.

Roman

@mago co masz na myśli, że to nie jest taka sielanka? Czy chodzi o wymagania, które w rzeczywistości są o wiele wyższe niż na rozmowie kwalifikacyjnej? A może o warunki, które mogłyby być lepsze? Daj znać, co masz na myśli. Komentujmy zgodnie z regulaminem.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. Jak wygląda ten aspekt w KCR S.A.? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

tomek

@ciekawa jeśli mowa o stanowisku Management Board Assistant,to faktycznie zarobki u nich są na poziomie 2000 zł, ale to jest jednak minimum, tak naprawde to można u nich zarobki osiagnąć i większe skoro jest i system prowizyjny. A jak ygląda u nich wynagrodzenie odonośnie pracy poza godzinami to tego nie wiem.

ciekawa

A moze cos wiecej, jak uzyskac od Ciebie dodatkowe informacje na temat tego stanowiska?

mago

uwaga na aplikowanie na stanowisko Management Board Assistant, radzę się dobrze dopytać z kim będzie się miało do czynienia, bo to nie jest taka sielanka jak to bedzie HR opisywał

Zostaw opinię o KCR S.A. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KCR S.A.