Hansen-Dental Polen Sp. z o.o.

Łódź

Hansen-Dental Polen Sp. z o.o.

Opinie o Hansen-Dental Polen Sp. z o.o.

Były pracownik.

(usunięte przez administratora) to mało powiedziane. Zarządza wszystkim księgową która wszystkich wyzywa i twierdzi że wszyscy wszystko źle robią a sama jedynie ma czas zeby tylko coś zezrec. Tego czegoś nie można nawet nazwać człowiekiem bo zachowanie gorsze od bydła!

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w Hansen-Dental-Polen Sp. z o.o.? Podziel się swoją opinią. Ta informacja może okazać się bardzo istotna!

Luiza

Witam czy ktoś może coś wiecej napisaćna temat firmy hansen dental w łodzi bo stwierdzenie ze porażka nic dokładnie nie opisuje . jakie sa warunki pracy na czy mona polega i jaki płaca

stomatolog

Dlaczego Porażka to ja wam powiem hehe Pracownicy sie zwalniaja bo pani ksiegowa żądzi firmą ma ciągle szał macicy i nikt tego nie wytrzymuje, Szef cham ma w dupie klientów, woda sodowa udeżyla im do glowy. Mieli pracowników którzy na nich zarabiali to zaczeli stosować wobec nich mobing. A inne firmy stomatologiczne przestały z nimi współpracować bo z chołotą którym słoma z butów wystaje to raczej sie nie da. Sami sobie na to zaslużyli. niech teraz siedzą w pośredniaku o zasiłek ciule bez wychownia.

c

Nie polecam a wręcz odradzam !! Unikajcie tej firmy jednym słowem porażka. . .

harnik
@c 04.02.2015 21:47

dlaczego porazka prosze o argumenty

a

porazka

b
@a 24.08.2014 02:25

dlaczego porażka?proszę o konkrety

Zostaw opinię o Hansen-Dental Polen Sp. z o.o. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hansen-Dental Polen Sp. z o.o.