JBF Group Sp. z o.o.

Łódź

Opinie o JBF Group Sp. z o.o.

zawiedziony

w zyciu nie spotkalem sie z takim burakiem jakim jest szanowny prezes jankowski !totalna tragedia mobbing i lamanie przepisow na porzadku dziennym.wyzysk totalny najnizsza krajowa a reszta ewentualnie pod stolem.ludzie zastraszeni..0,dno i porażka.NIE POLECAM!!!

gosc
@zawiedziony 18.11.2017 16:20

zgadzam się w 100% nie wiem jak tam serwisanci ale znajoma pracowała w biurze i w 100% potwierdza mobbing i beznadziejną kasę.

Kasia

Na rozmowie rekrutacyjnej Pani wypytywała o mój stan cywilny, czy planuję dzieci. ile lat jestem po ślubie ...totalny brak profesjonalizmu!!!

niemiec

Cześć Wam wszystkim. Na temat tej firmy dużo rozmawiałem ostatnio z ludźmi z nią powiązanymi. Przyznam szczerze że zdania były różne. JBF Group poszukuje obecnie monterów - serwisantów instalacji i urządzeń chłodniczych. Spróbuję swoich sił, w sumie nic mi to raczej nie zaszkodzi a nie ma co siedzieć na bezrobociu

lolek
@niemiec 03.11.2015 16:15

człowieku daj sobie spokój :) porazka jak ch,,,,, wymagania na poziomie profesora kontakt z kierownictwem żaden ponad to same buraki bez żadnej technicznej wiedzy poza szefem :) a o kase sie proś co miesiąc

Zostaw opinię o JBF Group Sp. z o.o. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie JBF Group Sp. z o.o.