Jbf Development Group Sp. z o.o.

Łódź

Jbf Development Group Sp. z o.o.

Opinie o Jbf Development Group Sp. z o.o.

Annn

Byłam na rozmowie z Panią Prezes. Jak szybko rozmowa się rozpoczęła tak szybko się skończyła. Pani zapytała o moje oczekiwania finansowe i... Odpowiedziała, że na początek może zaoferować 2200 zł netto Stanowisko biurowe Specjalista. innym może odpowiadać więc nie krytykuję :)

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Jak wygląda ten aspekt w Jbf Development Group Sp. z o.o.? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

sama prawda
@Administrator 14.06.2018 09:10

atmosfera? tragiczna skoro ludzie odchodzą i to tzw najlepsi. ludzie zastraszani bo pracują za najniższą krajową a jak chcą iść na zwolnienie to przecież nie dostaną nic więcej a rachunki popłacić przecież trzeba. Uciekać byle szybko zanim zostaniesz zgnojony do 0 nawet jak siedzisz i zostajesz po nocach na dyżurach w biurze czy na zimnie w magazynie to zawsze jest powód by się o coś dowalić. Co do buractwa szefa 100% prawdy!wieśniak jakich mało

BYŁY PRACOWNIK

Niestety nie pracuję musiałem zająć się dzieckiem , zdrowiem oraz zmianą miejsca zamieszkania wiążącego się z dojazdami . Jak jezteś byłym pracownikiem to wiesz kim jestem.Z tego co wiem a pamiętam wszystkich od początku jak byli zatrudniani to zwolnony był jeden facet a trzech albo czterech odeszło z powodu dojazdów lub rodzinnych. Jak tu pracowałeś to dobrze wiedz że nie były to pieniądze lub niedomówienia bo z dyrektorem można rozmawiać. Jeżeli uważasz, że Mariusz Tomek Robert jest z ulicy to kim ty byłeś . Jutro zadzwonię do Andrzeja bo pewnie nie wie że takie osoby jak ty szargają jego imię a jak go znam dopnie swego i sprawdzi kim jesteś.Poco to robisz jak jesteś słaby albo po ślubie żona wywiera na tobie zbyt dużą predję to idź do psychologa.

A
@BYŁY PRACOWNIK 12.05.2018 00:34

Dyrektor ? Pan ? Andrzej ? Zwykły burak i (usunięte przez administratora) Możemy się umówić oko w oko z "panem dyrektorem" i wymienimy wtedy poglądy. Słaby i żona po ślubie ? Jak na razie to Ty robisz za babę w związku z tego co piszesz :)

BYŁY PRACOWNIK

Pracowałem w tej firmie prawie od początku.Nie jest lekko ale dyrektor Andrzej Jankowski zawsze doceniał to co dajemy i przekładał to na pieniądze. Nie pracuje już więc wazelina nie jest potrzebna ale napewno nikomu nie ubliża bo woge nie bluźni.Jest bardzo dobrym specjalistą i zawsze rozwiązywał wszystkie problemy bez zbytecznego gadania. Jeżeli piszecie takie obelgi to dlatego że nie mogliście się tam odnaleźć wśród specjalistów których zatrudnia. Jednego jestem pewien chłop robi po16/19 godzin i ma co ma. Dodam, że jak odchodziłem to myślałem że się pożremy a on premie roczną wypłacił co by ma nowo narodzone było. Dzięki Andrzeju.

A
@BYŁY PRACOWNIK 11.05.2018 06:38

I były pracownik postanowił wstać o 6:30 i napisać taką opinię pracując w nowym miejscu ale czyta na bieżąco komentarze o swojej jakże ukochanej pracy, w której tak dobrze mu się pracowało, dostawał takie dobre premie i nigdy mu nie ubliżano i odnajdował się między specjalistami "z ulicy" Też jestem byłym pracownikiem i wszystko to jest śmiechu warte w tym komentarzu.

Co sądzicie o wynagrodzeniu w JBF Group Sp. z o.o. ? Czy w ostatnim czasie uległo ono zmianie?

Krystek

Niestety, ale też słyszałem o tej firmie o szefie Jankowskim buraku nad burakami któremu słoma z butów wystaje. Dorobił się na przekrętach i kombinowaniu i teraz zgrywa ważniaka!!!!!! Również "pani prezes" słup- brak decyzyjności podpisuje wszystko co jej się da nie ma pojęcia malowana lala.

zawiedziony

w zyciu nie spotkalem sie z takim burakiem jakim jest szanowny prezes jankowski !totalna tragedia mobbing i lamanie przepisow na porzadku dziennym.wyzysk totalny najnizsza krajowa a reszta ewentualnie pod stolem.ludzie zastraszeni..0,dno i porażka.NIE POLECAM!!!

gosc
@zawiedziony 18.11.2017 16:20

zgadzam się w 100% nie wiem jak tam serwisanci ale znajoma pracowała w biurze i w 100% potwierdza mobbing i beznadziejną kasę.

Kasia

Na rozmowie rekrutacyjnej Pani wypytywała o mój stan cywilny, czy planuję dzieci. ile lat jestem po ślubie ...totalny brak profesjonalizmu!!!

niemiec

Cześć Wam wszystkim. Na temat tej firmy dużo rozmawiałem ostatnio z ludźmi z nią powiązanymi. Przyznam szczerze że zdania były różne. JBF Group poszukuje obecnie monterów - serwisantów instalacji i urządzeń chłodniczych. Spróbuję swoich sił, w sumie nic mi to raczej nie zaszkodzi a nie ma co siedzieć na bezrobociu

lolek
@niemiec 03.11.2015 16:15

człowieku daj sobie spokój :) porazka jak ch,,,,, wymagania na poziomie profesora kontakt z kierownictwem żaden ponad to same buraki bez żadnej technicznej wiedzy poza szefem :) a o kase sie proś co miesiąc

Zostaw opinię o Jbf Development Group Sp. z o.o. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jbf Development Group Sp. z o.o.