Przedsiębiorstwo Arkop Sp. z o.o.

Bukowno

Opinie o Przedsiębiorstwo Arkop Sp. z o.o.

w miarę zadowolony

Zatrudniłem się w arkopie 3-4 miesiące temu. Na początku lipa, kasa 1600 netto (nie wiem kto pisał głupoty typu 5zl/h bo pytałem i nigdy tak nie było) , żonglerka miejscem pracy (różne "instalacje" oczywiście były). Po tych 3 miesiącach skakania zaproponowali mi egzamin u prezesa, trochę się pouczyłem, trochę wytłumaczyli i dziś mimo pełnych gaci przed, jestem po egzaminie. Teraz netto 2200-2500 w zależności od przepracowanych godzin. Jak dla mnie jest ok. Zaczynam widzieć zmiany, które są na lepsze. Trochę inne podejście do pracownika. Oby tak dalej.

nickleback
@w miarę zadowolony 17.08.2016 14:50

Na bramie ZGH miałeś lepiej ,no ale ten alkohol ... i wychwalasz syf w arkopie pod niebiosa .Widać kto tam pracuje ,bo świecą w nocy jak latarnie od tej chemii .

ja
@Mateo 10.10.2016 16:04
Moglbys napisac jak wyglada rozmowa kwalifikacyjna?

szybkie szkolenie i do roboty ,ludzi mało :P

anonymous

Ludzie piszą bzdury. Jakoś nie świecę a pracuję już jakiś czas,zarobić też można, jak się chce pracować.

pepor84

Pracowalem tam kilka lat. Na produkcji oraz magazynie. Gralem w piłkę - byla nawt reprezentacja firmy która. zdobyła. 2 tytuły. WICEMISTRZA POLSKI w pilke halowa. Praca-jak wszędzie- tylko roboty- nie trzeba sie bac i nie sluchac innych. Kasa tez zawsze była ok.- Te opinie o firmie sa niesprawiedliwe. Dozor-ok....ludzie-co wy tam idziecie do pracy czy przyjaznie zawiazywac. Może kiedys tam wroce

ochona brama

tam wchodza normalni a wychodza wampiry z przekrwionymi patrzałkami

Ulak

Ludzie uważajcie na tą firmę i wystrzegajcie się. Niewolnictwo i wyzysk. Pracownik to służący za 5 zł netto na godz. Zarządzający bez jakiejkolwiek empatii. Nie polecam!!!

gosc1

omijajcie z daleka.truja cale bukowno i okolice

gosc1

omijajcie z daleka.truja cale bukowno i okolice

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Arkop Sp. z o.o. - Bukowno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Arkop Sp. z o.o.