Avery Dennison R.I.S. Polska Sp. z o.o.

Opinie o Avery Dennison R.I.S. Polska Sp. z o.o.

Ciężko się dostać z poziomu ulicy bardziej znajomości. Zarobki na produkcji przy obsłudze maszyny do cięcia (coraz większe wymakagania, normy)około 3 tyś netto, kiedyś ponoć na dzień dobry dostawali pracownicy produkcji 3500-4500 na rękę. Przyszła jakaś nowa Pani finansowa i ukrucila dobre zarobki na start.

Pracownik2
@Pracownik 31.01.2017 12:48

Tyle to nigdy na dzień dobry z produkcji nikt nie dostawał , no chyba ze z 15lat temu, to były inne czasy. 3500-4500 - tyle można było uklepać pod warunkiem że w każdą sobotę byłeś w pracy i czasami zostawałes po godzinach. Teraz dają chyba 2500netto-3000neto wliczając w to premie którą zawsze mogą zabrać za niewyrobienie normy, zdarzenie wypadkowe w pracy, reklamacje itp.

Pracownik1

Można się dostać nawet i z ulicy, niekoniecznie znajomości, ale sporo osób przychodzi popracuje trochę i jak zobaczy ze trzeba latać zeby sie obrobić ze wszystkim na czas to rezygnują. Fakt ze normy wydajnościowe są coraz większe a oprócz tego jest jeszcze kilka innych obowiązków. w ciągu 3 ostatnich lat z roku na rok jest coraz gorzej. To już nie jest praca, a bieganie wokół maszyny. Na każdą operacje przy maszynie jest oreślony czas, jeśli się nie wyrobisz to czerwona lampka w systemie i wpisujesz dlaczego. A czasy są tak ukrucone ze na styk się człowiek wyrabia. Czyli pracujesz szybko aby zdążyć się zmieścić w czasie, no i to się też odbija na jakości, jesli coś zepsujesz to powinienes to naprawic w ,,międzyczasie,, którego nie masz. a jeśli nie naprawisz a bedzie reklamacja to jest zabierana część premii. jeśli chodzi o zarobki to sporo spadły z racji tego że kiedys było sporo nadgodzin i można był trochę dorobić, pracując dodatkowo w soboty i czasem w niedziele, ale teraz jak już są to jedna sobota w miesiącu i to za mniejsza stawkę niż było. No jeszcze kwestia ze za każdy dzień zwolnienia w miesiącu to -100zł z wypłaty, za reklamacje w zależności od ilości też kasa w dół.

ela

To kiepsko, przecież taka wielka korporacja międzynarodowa.

Misiek

Dziwi mnie, że taka znana korporacja jak Avery Dennison R.I.S. ma tu tak mało komentarzy, przecież działaja w 50 krajach. Powiedzcie proszę jak tu z atmosferom?

xyz

Robi się [usunięte przez moderatora]!!

aaaaaaaaaaaaa

Nie polecam chyba że zmieniło się kierownictwo kiedyś tam pracowałem [usunięte przez moderatora] Pracujesz jeden miesiąc za Frij a płaco ci dopiero na drugi miesiąc. Ale mogę się teraz mylić chyba że się zmieniło.

l

A to ciekawe skąd takie informacje?

Zostaw opinię o Avery Dennison R.I.S. Polska Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Avery Dennison R.I.S. Polska Sp. z o.o.