Opinie o Avery Dennison Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Avery Dennison Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Avery Dennison Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Avery Dennison Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Ciekawy

Witam. Zauważyłem na portalu (usunięte przez administratora) ogłoszenie na stanowsko operatora maszyn. Szukem informacji dotyczącej samego pracodawcy na tym portalu ale malo jest aktualnych wpisów lub dotyczą stanowsk w biurze. Czy ktoś może napisać jak się tam pracuje, jaka jest atmosfera, zarobki na produkcji?

Młody587
@Misia

Tak, chyba na każdej zmianie są kobiety. Praca fizyczna jest lekka, jedyne co musisz zrobić to popchnąć serek, także kobiety też sobie dają radę. Prawie wszystko jest zautomatyzowane, na punkcie bezpieczeństwa mają świra. Minus, że dużo się nachodzisz, nie ma dużo okazji do siedzenia. Ale jak to ci nie przeszkadza, to dasz rade, przyjamniej jest długa przerwa.

Ciekawy

@Ciekawy

Tak naprawdę to wszystko zależy od tego jakie dotychczas miałeś warunki. Pracuję tutaj kilka lat i według mnie jest całkiem ok. Ostatnio pomimo mniejszej liczby zamówień nikt nie stracił pracy (pomimo sporych obaw) a przez długi czas ludzie przez brak pracy potykali się o siebie w kantynie. Firma dała nawet podwyżki i to w niektórych przypadkach z tego co wiem dwucyfrowe. Jest też sporo benefitow pracowniczych ale to pewnie wiadomo z ogłoszenia. To co na pewno jest dobre to że zatrudniają od razu na umowę o pracę a nie za pośrednictwem agencji. Generalnie praca wymaga trochę wysiłku ale nie jest tak, że trzeba biegać w pocie czoła.

SpeedyLuck Nowy wpis
@Ciekawy

Praca jak wszędzie, swoje trzeba zrobić. Atmosfera jest dobra, jak jest się ogarniętym, to nawet jest czas skoczyć na fajka. Ostatnio nawet były podwyszki, mimo że pracy nie było dużo.

Misia Nowy wpis

Czy ktoś wie, czy zatrudniają kobiety? Jeśli tak, to czy jest ciężko fizycznie?

Młody587 Nowy wpis
@Misia

Bogusz

Opinie swoją kieruje do tych z produkcji którzy tak płaczą i narzekają. Jak się nie podoba to można zmienić nikt nikogo na siłę nie trzyma to raz....dwa piszecie że młodzi muszą zasuwać . No niestety taka kolej rzeczy,swoje trzeba wypracować chyba w każdym zakładzie pracy tak jest. Trzy , narzekanie że trzeba biegać jak w piekarni bo sami sobie to zafundowaliście w duzym stopniu pokazując jak latacie przy maszynie i kto więcej utnie aby więcej od kolegi szczególnie kieruje wypowiedź do czarnej miotły z maszyny z automatycznymi ostrzami. Tam to dopiero zaangażowanie, przykład wzorcowego podejścia do pracy w korporacji później przez takie elementy zwiększają wam normy...sami sobie jesteście winni. Wiadomo pracować trzeba ale z umiarem. Pozdrawiam operatorów i operatorki SL5

Lidia
@Bogusz

Hej, bo wydaje mi się, że ta opinia jest w miarę pozytywna ale z tego co widzę już tu nie pracujesz. Kobiecie byś polecił się zatrudnić?

Bogusz
@Lidia

@Lidia Z tego co się orientuję to kilka kobiet pracuje na produkcji więc chyba dają radę. Moja opinia pozytywna. Nie pracuje nie ze względu na warunki tylko z osobistych powodów

Artur

Piszecie że jest 3 miesięczny okres próbny dla nowego pracownika, a na jakiej umowie? Czytam, że później jest już umowa o pracę, ale nie wiem jak wygląda sytuacja z tym okresem próbnym.

@Artur

od poczatku jest umowa o prace, po 3 miesiecznym okresie probnym jest kolejna umowa na czas okreslony przewaznie na rok, kolejna na czas nieokreslony

Iwona
@pracownik

dlaczego tak? można liczyć na umowę zlecenie? ja nie chce się wiązać umową od pierwszego dnia...

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Avery Dennison Polska Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
karla

witam, firma poszukuje pracownika obsługi klienta, czy ktoś pracował / pracuje w tym dziale, jakie sa plusy /minusy pracy w tej firmie?

Katarzyna
@karla

złożylas dokumenty na to stanowisko ? jak przebiegla rozmowa? nie ma juz w sieci tego ogloszenia wiec po 2 miesiacach mzoe sa juz wyniki ?

Spontan

Jestem pracownikiem ze starzem 5 letnim i powiem że z roku na rok jest coraz gorzej pensja stoi w miejscu .duza rotacja pracownikow w ciagu tych 5 latach zwolnilo sie ok 15 osob wiekszosc z powodu intensywnosci pracy istna bieganina jak w piekarni . Jednym słowem fabryka a nie magazyn. Zwiekszanie zakresu umietnosci nie idze w parze z wieksza kasą. Nie polecam !

malarz
@Spontan

Zgadzam się z tym że są tam starzy pracownicy na produkcji i magazynie co zarabiają kokosy i młodym nogi podkładają .I śmieją się wszystkim w twarz .

malarz
@Spontan

Po prostu młodzi (usunięte przez administratora) za starych a starzy kasę zarabiają.

Młody
@Spontan

Tam starzy pracownicy to zarabiają naewt po 7000 zł i to po jakiejś zawodówce nawet na załadunkach i migają się od pracy przy maszynach a młody to po 3000 i do maszyny niech ciężko pracuje. To jest nie sprawiedliwe po prostu. Jak ktoś zarabia tylko dlatego że długo pracuje.

Sponta
@Młody

prawdę pisze

Młody

konar
@Spontan

Tam w Pruszkowie to lekka dobrze płatna praca tylko rodzinki i klany się tam trzymają jak Jakuboski nic nie robią tylko cwaniakują.

Malarz

Młodzi nie mają nic do gadania tylko ci starzy co zarabia kase na wysokim poziomie niewiadomo za co to takie mondrale Najgorsze to te braciszki bracia J... co na jednej zmianie pracują nie wiem za co takie wysokie pensje mają. to (usunięte przez administratora) jakich mało. Żeby takie buraki taką kasę zarabiały to tylko w tej firmie i na tej produkcji w Pruszkowie

Kacper

A dlaczego firma została wykreślona z rejestru ?

ABC

Miałem pierwszą rozmowę kwalifikacyjną z HR z Niemiec. Stanowisko, na które aplikowałem wymagało znajomosci rosyjskiego i angielskiego. W czasie pierwszej rozmowy poinformowano mnie, iż praca skupia się głównie na rozwiązywaniu problemów przy zamówieniach wynikłych z braku komunikacji od klienta. Poinformowano mnie o widełkach 3000- 8000 brutto. Na drugiej rozmowie w Brwinowie okazało się, iż HR z Niemiec nie powinien mnie informować o stawkach i obie panie były bardzo niezadowolone z całej sprawy. Również w czasie spotkania doszło do przysłowiowego „ prania brudów”- pani podzieliła się ze mną informacją, iż ich agent z Rosji obiecuje określony czas dostawy, któremu nie mogą sprostać fabryki z Belgii czy Niemiec. Praca miała się sprowadzać do użerania z zachodnimi fabrykami Avery Dennison i przytakiwania przyszłej szefowej, jaką wspaniałą robotę wykonuje ich oddział w Brwinowie a wszyscy pozostali z Avery Dennison są odpowiedzialni za spóźnienia dostaw. Bardzo krótkowzroczna wizja biura w Brwinowie, który zdaje się walczyć z wewnętrzną strukturą firmy zamiast ją polepszyć. Na moje pytanie czemu agent z Rosji obiecuje terminy dostaw, których nie mogą dotrzymać, nikt nie był w stanie odpowiedzieć. Pani z HR dostała niemalże wytrzeszczu oczu, gdy poinformowałem ją o moich oczekiwaniach odnośnie zarobków, mając prawie 10 lat doświadczenia z firmami z WNP.

Anakonda 12

O firmie pozytywnie jak najbardziej. Ale jak w każdej Firmie są pracownicy starsi stażem i młodsi. I trzeba jakoś przez to przejść. Jak zawsze. Nie dać sobie wejść na głowę większości. Uaktywnić Liderów na tym poziomie.

Karol

Sugerujesz, że któryś z pracowników w czasie pracy spożywał alkohol? Jak zareagowało kierownictwo?

Piotrek

Witam, jak wygląda aktualna sytuacja w firmie w Pruszkowie? Ciężka praca? Jak wygląda sytuacja z premiami? Często za coś "zabierają"?

Krystyna

@wyrobnik, a czy można się nauczyć nowych umiejętności albo zdobyć nowe kwalifikacje? Jaką umowę proponuje firma Avery Dennison R.I.S., czy to jest umowa o pracę czy umowa zlecenie? Czy firma nadal planuje przeprowadzić się do nowej hali? Czy Twoim zdaniem wpłynie to w jakiś sposób na poprawę komfortu pracy pracowników?

Wyrobnik
@Krystyna

Na początek dostaniesz okres próbny 3 mc,jak będzie ok dostaniesz umowę albo ma 2 lata albo na stałe. U nas nie ma umowy na zlecenie za poważna firma.Przeprowadzka będzie i mówią ze na nowej hali ma być lżej,mam nadzieje.

Krystyna

@Wyrobnik. Twój wpis może być bardzo pomocny dla przyszłych kandydatów do pracy w firmie Avery Dennison R.I.S. Polska. Wspomniałeś o zmianach nocnych w firmie i pakietach socjalnych. Czy w firmie można liczyć na premię za pracę na zmianach nocnych? Czy są jakieś możliwości rozwoju lub podniesienia swoich kompetencji? Czy ktoś może potwierdzić informacje na temat zarobków użytkownika @Pracownik2? Podzielcie się swoją opinią na temat tej firmy.

wyrobnik
@Krystyna

Dodatek za noc to około 60zl za tydzień Wiec rewelacji nie ma. Co do podniesienia kompetaencji?? Pracuje już tam 10 lat i cały czas ta sama ekipa nikt nie awansował w gore.

Wyrobnik.

Podpisuje sie pod opinia Pracownik 1. Praca przy maszynach ciężka,sa normy,nie wyrobisz sie musisz wpisać w system dlaczego,naprawiać „serki” w międzyczasie którego nie ma. W dodatku weszła nowość zabieranie pieniędzy za tydzień zwolnienia lekarskiego(to teraz chłopaki chorują po dwa tygodnie skoro i tak premi nie dostaną),straszne ciśnienie na reklamacje których jest sporo ze względu na ilości które materiału które schodzą z maszyn.Zaczyna sie nie zdrowa sytuacja na zmianach między ludźmi.Pakiety socjalne nie sa złe,dają praktycznie wszystko to co teraz wszędzie czyli opieka med,multisport,pieniążki na święta i bony na dzieciaki,dużo sie poprawiło pod tym względem jak przyszła nowa kadrowa konkretna kobitka,widać ze zna sie na robocie.Podwyzki słabiutkie,co rok dostajesz jakiś % od twojej wypłaty,chłopaki narzekają ze mało,tyle towaru si robi a podwyżki strasznie cienkie. Praca oczywiście na trzy zmiany,w nocy jest ciężko zostaje na maszynach same najgorsze trzeba sie mocno sprężać żeby wyrobić normę. Nie napisze ile dają na początek bo nie wiem ale wydaje mi sie ze porównywalnie z innymi firmami,trzeba sie zastanowić. Teraz ma być przeprowadzka do innej hali,ma być większa i ma być ponoć lżej,mam nadziejeokze sie zapewne w październiku. Jeśli jesteś zawzięty i na początku zacisniesz zęby po kilkunastu latach sie przyzwyczaisz,jeśli nie to poszukaj innej lżejszej pracy.

Ciężko się dostać z poziomu ulicy bardziej znajomości. Zarobki na produkcji przy obsłudze maszyny do cięcia (coraz większe wymakagania, normy)około 3 tyś netto, kiedyś ponoć na dzień dobry dostawali pracownicy produkcji 3500-4500 na rękę. Przyszła jakaś nowa Pani finansowa i ukrucila dobre zarobki na start.

Pracownik2

Tyle to nigdy na dzień dobry z produkcji nikt nie dostawał , no chyba ze z 15lat temu, to były inne czasy. 3500-4500 - tyle można było uklepać pod warunkiem że w każdą sobotę byłeś w pracy i czasami zostawałes po godzinach. Teraz dają chyba 2500netto-3000neto wliczając w to premie którą zawsze mogą zabrać za niewyrobienie normy, zdarzenie wypadkowe w pracy, reklamacje itp.

Pracownik1

Można się dostać nawet i z ulicy, niekoniecznie znajomości, ale sporo osób przychodzi popracuje trochę i jak zobaczy ze trzeba latać zeby sie obrobić ze wszystkim na czas to rezygnują. Fakt ze normy wydajnościowe są coraz większe a oprócz tego jest jeszcze kilka innych obowiązków. w ciągu 3 ostatnich lat z roku na rok jest coraz gorzej. To już nie jest praca, a bieganie wokół maszyny. Na każdą operacje przy maszynie jest oreślony czas, jeśli się nie wyrobisz to czerwona lampka w systemie i wpisujesz dlaczego. A czasy są tak ukrucone ze na styk się człowiek wyrabia. Czyli pracujesz szybko aby zdążyć się zmieścić w czasie, no i to się też odbija na jakości, jesli coś zepsujesz to powinienes to naprawic w ,,międzyczasie,, którego nie masz. a jeśli nie naprawisz a bedzie reklamacja to jest zabierana część premii. jeśli chodzi o zarobki to sporo spadły z racji tego że kiedys było sporo nadgodzin i można był trochę dorobić, pracując dodatkowo w soboty i czasem w niedziele, ale teraz jak już są to jedna sobota w miesiącu i to za mniejsza stawkę niż było. No jeszcze kwestia ze za każdy dzień zwolnienia w miesiącu to -100zł z wypłaty, za reklamacje w zależności od ilości też kasa w dół.

ela

To kiepsko, przecież taka wielka korporacja międzynarodowa.

Misiek

Dziwi mnie, że taka znana korporacja jak Avery Dennison R.I.S. ma tu tak mało komentarzy, przecież działaja w 50 krajach. Powiedzcie proszę jak tu z atmosferom?

xyz

Robi się [usunięte przez moderatora]!!

aaaaaaaaaaaaa

Nie polecam chyba że zmieniło się kierownictwo kiedyś tam pracowałem [usunięte przez moderatora] Pracujesz jeden miesiąc za Frij a płaco ci dopiero na drugi miesiąc. Ale mogę się teraz mylić chyba że się zmieniło.

Zostaw merytoryczną opinię o Avery Dennison Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Avery Dennison Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Avery Dennison Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Avery Dennison Polska Sp. z o.o.?

Avery Dennison Polska Sp. z o.o.