Opinie o J.R.Motor-Services G.B. Sp. z o.o. w Sopot

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie J.R.Motor-Services G.B. Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie J.R.Motor-Services G.B. Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o J.R.Motor-Services G.B. Sp. z o.o. w Sopot

kamikadze77 Nowy wpis

Opinia dotycząca punktu w Warszawie. Po raz kolejny pojawiło się ogłoszenie że szukają osoby do obsługi sprzedaży stacjonarnej i internetowej. Byłem jakiś czas temu na rozmowie w sprawie pracy, a teraz widzę że ogłoszenie pojawia się systematycznie co parę miesięcy ( po spotkaniu można przypuszczać dlaczego ). Co do samego spotkania i rozmowy to przebiegła w miłej i sympatycznej atmosferze. Pan z którym rozmawiałem ( starszy, chyba kierownik ) dokładnie wszystko opowiedział i wyjaśnił na czym polega praca, jakie są obowiązki, system pracy itp.. No i na tym chyba kończą się plusy tej firmy. Proponują najniższą krajową na okres próbny 3 miesięcy, na dodatek najchętniej na umowę zlecenie. Po tym okresie niby jakaś podwyżka, ale Pan nie umiał nawet określić w jakiej mniej więcej kwocie ona będzie. Wywnioskować po rozmowie można było tylko to, że będzie ona jakaś symboliczna, no i nie wiadomo też jaka będzie dalej umowa. Podsumowując, dla mnie firma bez żadnych perspektyw na przyszłość i możliwości zarobienia w miarę normalnych pieniędzy jak na dzisiejsze czasy. No i szkoda tylko że w ogłoszeniu nie podają warunków finansowych, co by na pewno ułatwiło rozpatrzenie oferty przed wysłaniem aplikacji.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w J.R.Motor-Services G.B. Sp. z o.o.?

Czy jest możliwość pracy w J.R.Motor-Services G.B. Sp. z o.o. na część etatu?

JEZUS KRYSTUS Nowy wpis

Nie ma takiej możliwości, nie polecam nawet próbować czy pytać :)

Jakie macie stawki dla osob początkujących ? I jak z umowami?

pamela
@Marek

Nikt Ci nie odpowie. Ci ludzie chyba nawet nie wiedzą o istnieniu tego profilu. Dostaniesz najniższą możliwą stawkę i umowę, w której nie będzie wzmianki o zakresie Twojej pracy, więc będziesz robić wszystko co Pan Prezes sobie akurat wymyśli. A jak się nie sprawdzisz, to z dnia na dzień po prostu nie przedłużą Ci umowy i w ostatni dzień będzie niespodzianka. Szukaj czegoś innego....

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie J.R.Motor-Services G.B. Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?

@anonymous a to często są te 'spowiedzi' o których piszesz ?

nick
@ja

Wydarzenia :) pamiętam. Im częściej, tym lepiej. Ale nie przejmuj się, jak o czymś zapomnisz to prawa ręka szeryfa o wszystkim mu i tak opowie ;)

Jakie narzędzia pracy zapewnia J.R.Motor-Services G.B. Sp. z o.o.? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Cześć, raczej zapomnij o jakiś porządnych narzędziach pracy. Na samochód w ogóle bym nie liczył, no chyba, że masz tam zostać dyrektorem , to może. W takim wypadku i tak będziesz musiał się ze wszystkiego spowiadać. Prezes w swoim programie magazynowym, ma specjalne miejsce, gdzie trzeba się spowiadać z pracy i tego gdzie się pojechało i po co, ile to czasu zajęło, itp. Pełna inwigilacja. Z narzędzi dostaniesz komputer, zupełnie nie przystosowany do pracy, brak podstawowych programów, drukarka zainstalowana, ale nie działa, bo osoba (firma zewnętrzna), która będzie go konfigurować zrobi to aby było. Wtedy czeka Cię długa przeprawa i albo będziesz co chwile dzwonić z każdą rzeczą do człowieka, który się tym zajmuje i ciągle nie ma czasu żeby Ci pomóc (będzie się to ciągnęło tygodniami), albo sam sobie zainstalujesz (jeśli będziesz miał takie uprawnienia) lub coś skonfigurujesz....ale uwaga, jest tu haczyk, jak coś zrobisz sam raz, zapomnij o pomocy, od tego czasu już zawsze będziesz musiał sobie ze wszystkim radzić....bo umiesz. Przypatrz się samemu procesowi rekrutacyjnemu. Już po nim widać co to za firma...

Obserwator

Firma, w której pracownik pozostaje sam sobie nawet podczas choroby. Zero empatii, zrozumienia. Czysty wyzysk. (usunięte przez administratora) i buta na porządku dziennym. Dotknęło mnie to pośrednio. Dwie najbliższe mi osoby pracowały długi czas w tym miejscu. Co by się nie wydarzyło, zawsze jest wina pracownika. Firma kiedyś z wielkim potencjałem, pieczołowicie rozwijana przez poprzedniego Prezesa i Kompanów w tej chwili pozostawia wiele do życzenia.

Peter

Wszystko w tej firmie zaczęło się psuć, gdy pracownicy zaczęli odchodzić, po prostu, z dnia na dzień. I tak zwolnili się wszyscy pracownicy magazynu, w większości ludzie, którzy pracowali tu po kilkanaście lat. Prezes nie zatrudnił nikogo na ich miejsce i doszedł do wniosku, że sprzedawcy z „krawatami na plecach” spakują paczki, przyjmą dostawę i ogarną cały magazyn. W przerwach jeszcze wymienią koła w samochodach Prezesa, używając do tego sprzętu z ekspozycji, po czym dostawali burę, że klucz czy podnośnik są używane i nie można ich teraz sprzedać… Absurdalne i nie zrozumiałe postępowanie w tej firmie to normalka. Brak jakichkolwiek szkoleń, ogólna stagnacja i zacofanie. Wymaganie od pracowników wykonania jakiejś pracy nie dając do tego celu narzędzi. Od niemal 6 lat prosiłem o program do edycji grafiki, której produkcja była jednym z moich zadań, przy utrzymaniu stron internetowych, sklepów oraz na potrzeby social mediów. Niestety zawsze kończyło się to ogromną aferą, jak to ja mam czelność prosić o program potrzebny do realizacji mojej pracy? Ja mam wykonać polecenie i już! Po prawie 6 latach pracy w tej firmie, w momencie gdy poszedłem na pierwsze w karierze zwolnienie lekarskie trwające aż 4 dni, odcięto mnie od wszystkiego, Moje konta pousuwano i tym samym skasowano też znaczną część danych na jednej ze stron internetowych, którą prowadziłem dla tej firmy. Zostałem potraktowany jak (usunięte przez administratora) i jakby tego było mało, to potem ja miałem się tłumaczyć dlaczego ktoś usunął dane ze strony w momencie gdy ja nie miałem do niej dostępu… Typowa zagrywka Prezesa, miesiąc przed tą akcją, kolega z Gdyni został podobnie potraktowany (podczas pracy zdalnej) odcięto go od wszystkiego i nakazano zwrot wszystkich firmowych urządzeń i rzeczy. Potem wszyscy pracownicy dostali email od Prezesa, że kolega odszedł i nas zostawił. W Gdyni zespół nie jest zgrany, wszystko za sprawą jednej osoby z uosobieniem pasywno agresywnym. Atmosfera zakłamania, (usunięte przez administratora) ciągłe zastraszanie, traktowanie pracowników jako potencjalnych złodziei i woły robocze do wszystkiego. Jeżeli jesteś osobą, która nie chce się rozwijać, żyje z dnia na dzień, przychodzi do pracy rozwiązać quiz w internecie, lubisz odbębnić swoje i wracać do domu. To praca w tej firmie jest dla Ciebie.

Jarek

@???????? Poważnie jest aż tak źle jak mówicie? Jestem tam umówiony na rozmowę ,ale teraz to już nie wiem czy powinienem iść.

Mikołaj

Jako firma chyba ładnie i szybko się rozwijają z tego co jestem na stronie i widzę, może wchodzi tu ktoś jeszcze kto powie jak wygląda u nich praca de facto chodzi mi oczywiście o zarobki i umowę, jeśli będzie ktoś tak miły napisać będę zobowiązany :)

nicnick

nieucziwa firma, tak samo jak i pewna niby ważna osoba w tym grajdole! umawia sie przez internet na tzw dyskretne spotkanie, a potem grozi policją!

Maciek

odszedłem z tej "firmy" z dnia na dzień, z powodu nielogicznego zachowania prezesa - strasznie nie profesjonalny system zarządzania, ale ogromne wymagania. Pracownik nie tylko wykonuje swoje obowiązki, często nawet nie zna zakresu obowiązków, ale także musi wykonywać inne prace bo prezes oszczędza na etacie. Mając etat "managera", sprzątałem pomieszczenia, nosiłem paczki, zamiatałem teren. Prezes nie raczył mi zwrócić kosztów wykorzystania prywatnego samochodu do jazd służbowych, tłumacząc,że nie kazał mi jeździć samochodem prywatnym, lecz zapomniał, że wydał polecenie wyjazdu i nie zastanawiał się, że nie było pojazdu do realizacji tego przedsięwzięcia. Nie przeprowadza szkoleń, ale ma pretensje, że nie zna się urządzeń i ich cen. Szczególnie, że nikt nie informuje o wprowadzonych rabatach (w systemie nie ma żadnych wzmianek). Pracownicy tyrają jak woły (szczególnie kierownik oddziału w W-wie). Po trzech miesiącach otrzymałem premie.....200zł i prezes dziwił się, że za nią nie podziękowałem. Narzędzia pracy otrzymałem po dwóch miesiącach, wcześniej nosiłem własny laptop i korzystałem z własnego telefonu. Może i dobrze, bo mam SMS-y i maile, gdyby prezesunio chciał się mścić za wpis. Na pewno będzie wiedział od kogo. Przestrzegam przyszłych pracowników i również kontrahentów, którzy na pewno widzą cwaniactwo nie biznes.

kandydat

Dotyczy Wawki. Niska płaca, mało realne zadania. Jednym słowem praca mało przyszłościowa. Rozmowa rekrutacyjna OK, choć bardziej oparta na zasadach dobrego wychowania niż na jakiś standardach rekrutacyjnych - Mnie akurat to odpowiadało choć irytował mnie fakt iż osoba prowadząca rekrutacje nie zapoznała się z moim CV po za datami pracy w firmach. Atmosfera - cicho, głucho i poważnie - Odniosłem wrażenia jakby wszyscy bali się odezwać, nawet pokusiłbym się o stwierdzenie "jacyś tacy zaszczuci, wystraszeni"

gucio

To nie jest prawda, prezes nie wydaje się być pokręcony, on jest pokręcony

janosz

brawo dla przedmówcy,cała prawda.

opinia nieprawdziwa, zupełnie inaczej wygląda to naprawdę, oszukują ludzi, a ludzie tam pracujący podszyci są fałszem i obłudą skażeni przez prezesa,[usunięte przez moderatora]

Zostaw merytoryczną opinię o J.R.Motor-Services G.B. Sp. z o.o. - Sopot

• Jak się pracuje w J.R.Motor-Services G.B. Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy J.R.Motor-Services G.B. Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

J.R.Motor-Services G.B. Sp. z o.o.
1.2/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Al.Niepodległości 659
    81-855 Sopot
  • NIP: 5850001945 REGON: 190061669 KRS: 0000186312

J.R.Motor-Services G.B. Sp. z o.o.