counter
1 4 12 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 79 dni.

Czy J.R.Motor-Services G.B. Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Obserwator Nowy wpis
Klient

Firma, w której pracownik pozostaje sam sobie nawet podczas choroby. Zero empatii, zrozumienia. Czysty wyzysk. (usunięte przez administratora) i buta na porządku dziennym. Dotknęło mnie to pośrednio. Dwie najbliższe mi osoby pracowały długi czas w tym miejscu. Co by się nie wydarzyło, zawsze jest wina pracownika. Firma kiedyś z wielkim potencjałem, pieczołowicie rozwijana przez poprzedniego Prezesa i Kompanów w tej chwili pozostawia wiele do życzenia.

Tak1Nie
Peter Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 110 dni.

Wszystko w tej firmie zaczęło się psuć, gdy pracownicy zaczęli odchodzić, po prostu, z dnia na dzień. I tak zwolnili się wszyscy pracownicy magazynu, w większości ludzie, którzy pracowali tu po kilkanaście lat. Prezes nie zatrudnił nikogo na ich miejsce i doszedł do wniosku, że sprzedawcy z „krawatami na plecach” spakują paczki, przyjmą dostawę i ogarną cały magazyn. W przerwach jeszcze wymienią koła w samochodach Prezesa, używając do tego sprzętu z ekspozycji, po czym dostawali burę, że klucz czy podnośnik są używane i nie można ich teraz sprzedać… Absurdalne i nie zrozumiałe postępowanie w tej firmie to normalka. Brak jakichkolwiek szkoleń, ogólna stagnacja i zacofanie. Wymaganie od pracowników wykonania jakiejś pracy nie dając do tego celu narzędzi. Od niemal 6 lat prosiłem o program do edycji grafiki, której produkcja była jednym z moich zadań, przy utrzymaniu stron internetowych, sklepów oraz na potrzeby social mediów. Niestety zawsze kończyło się to ogromną aferą, jak to ja mam czelność prosić o program potrzebny do realizacji mojej pracy? Ja mam wykonać polecenie i już! Po prawie 6 latach pracy w tej firmie, w momencie gdy poszedłem na pierwsze w karierze zwolnienie lekarskie trwające aż 4 dni, odcięto mnie od wszystkiego, Moje konta pousuwano i tym samym skasowano też znaczną część danych na jednej ze stron internetowych, którą prowadziłem dla tej firmy. Zostałem potraktowany jak (usunięte przez administratora) i jakby tego było mało, to potem ja miałem się tłumaczyć dlaczego ktoś usunął dane ze strony w momencie gdy ja nie miałem do niej dostępu… Typowa zagrywka Prezesa, miesiąc przed tą akcją, kolega z Gdyni został podobnie potraktowany (podczas pracy zdalnej) odcięto go od wszystkiego i nakazano zwrot wszystkich firmowych urządzeń i rzeczy. Potem wszyscy pracownicy dostali email od Prezesa, że kolega odszedł i nas zostawił. W Gdyni zespół nie jest zgrany, wszystko za sprawą jednej osoby z uosobieniem pasywno agresywnym. Atmosfera zakłamania, (usunięte przez administratora) ciągłe zastraszanie, traktowanie pracowników jako potencjalnych złodziei i woły robocze do wszystkiego. Jeżeli jesteś osobą, która nie chce się rozwijać, żyje z dnia na dzień, przychodzi do pracy rozwiązać quiz w internecie, lubisz odbębnić swoje i wracać do domu. To praca w tej firmie jest dla Ciebie.

Tak4Nie
Jarek Nowy wpis

@???????? Poważnie jest aż tak źle jak mówicie? Jestem tam umówiony na rozmowę ,ale teraz to już nie wiem czy powinienem iść.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 190 dni.

Czy J.R. Motor Services G.B. Sp. z o.o. narzuca terminy urlopów wypoczynkowych?

Mikołaj

Jako firma chyba ładnie i szybko się rozwijają z tego co jestem na stronie i widzę, może wchodzi tu ktoś jeszcze kto powie jak wygląda u nich praca de facto chodzi mi oczywiście o zarobki i umowę, jeśli będzie ktoś tak miły napisać będę zobowiązany :)

TakNie1

nicnick

nieucziwa firma, tak samo jak i pewna niby ważna osoba w tym grajdole! umawia sie przez internet na tzw dyskretne spotkanie, a potem grozi policją!

Tak13Nie

Maciek

odszedłem z tej "firmy" z dnia na dzień, z powodu nielogicznego zachowania prezesa - strasznie nie profesjonalny system zarządzania, ale ogromne wymagania. Pracownik nie tylko wykonuje swoje obowiązki, często nawet nie zna zakresu obowiązków, ale także musi wykonywać inne prace bo prezes oszczędza na etacie. Mając etat "managera", sprzątałem pomieszczenia, nosiłem paczki, zamiatałem teren. Prezes nie raczył mi zwrócić kosztów wykorzystania prywatnego samochodu do jazd służbowych, tłumacząc,że nie kazał mi jeździć samochodem prywatnym, lecz zapomniał, że wydał polecenie wyjazdu i nie zastanawiał się, że nie było pojazdu do realizacji tego przedsięwzięcia. Nie przeprowadza szkoleń, ale ma pretensje, że nie zna się urządzeń i ich cen. Szczególnie, że nikt nie informuje o wprowadzonych rabatach (w systemie nie ma żadnych wzmianek). Pracownicy tyrają jak woły (szczególnie kierownik oddziału w W-wie). Po trzech miesiącach otrzymałem premie.....200zł i prezes dziwił się, że za nią nie podziękowałem. Narzędzia pracy otrzymałem po dwóch miesiącach, wcześniej nosiłem własny laptop i korzystałem z własnego telefonu. Może i dobrze, bo mam SMS-y i maile, gdyby prezesunio chciał się mścić za wpis. Na pewno będzie wiedział od kogo. Przestrzegam przyszłych pracowników i również kontrahentów, którzy na pewno widzą cwaniactwo nie biznes.

Tak15Nie
kandydat

Dotyczy Wawki. Niska płaca, mało realne zadania. Jednym słowem praca mało przyszłościowa. Rozmowa rekrutacyjna OK, choć bardziej oparta na zasadach dobrego wychowania niż na jakiś standardach rekrutacyjnych - Mnie akurat to odpowiadało choć irytował mnie fakt iż osoba prowadząca rekrutacje nie zapoznała się z moim CV po za datami pracy w firmach. Atmosfera - cicho, głucho i poważnie - Odniosłem wrażenia jakby wszyscy bali się odezwać, nawet pokusiłbym się o stwierdzenie "jacyś tacy zaszczuci, wystraszeni"

Tak9Nie
gucio

To nie jest prawda, prezes nie wydaje się być pokręcony, on jest pokręcony

Tak16Nie
janosz

brawo dla przedmówcy,cała prawda.

Tak9Nie

opinia nieprawdziwa, zupełnie inaczej wygląda to naprawdę, oszukują ludzi, a ludzie tam pracujący podszyci są fałszem i obłudą skażeni przez prezesa,[usunięte przez moderatora]

Tak17Nie

Zostaw merytoryczną opinię o J.R.Motor-Services G.B. Sp. z o.o. - Sopot

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

1/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Zobacz wywiad