Agence Sanar

Gdynia

Ocena pracodawcy 4/6

na podstawie 2 ocen.

Agence Sanar
4 2 6 1

Opinie o Agence Sanar

Zuzanna

Co możecie napisać o Agence Sanar? W Internecie nie ma właściwie nic na temat firmy, nie została wykreślona z KRS. Czy nadal funkcjonuje na rynku? Dajcie znać, jeśli posiadacie jakiekolwiek informacje. Jeśli ten pracodawca jeszcze działa, może są na forum osoby, które dla niego pracują? Co powiecie o atmosferze, zarobkach?

Administrator

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w Agence Sanar? Podziel się swoją opinią. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się ważne!

Joanna

Czy ktoś wie co się dzieje z Panem Arkiem właścicielem Sanaru ??

Adam
@Joanna 29.01.2017 17:39

Tak wiem

Nadia

Oczywiście że prowadzą działalność, a co niby mają robić innego niż właśnie działać tak jak trzeba, polecam próbować tutaj

monia

Tej firmy juz dawno nie ma skonczyli w 2012 roku

ja

ta firma, jak i każda inna prowadzona przez ( usunięte przez administratora ) jest wielką ściemą!!

Hi

Serio? Przeciez to zciema z ta firma.

Michal

Wspolpracujemy z Agence Sanar od kilku miesiecy Firma GODNA POLECENIA!!!

Zostaw opinię o Agence Sanar - Gdynia

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agence Sanar