Bioderma Poland

Kraków

Opinie o Bioderma Poland

TAKAtam

Dobra firma na start celem uzupełnienia papierów. Pracowałam w biurze- atmosfera niby okej - nie liczcie, że czegoś Was nauczą, zazdrość i średnie podejście niektórych osób do ciężko pracujących pracowników magazynu.

Karolina
użytkownik zarejestrowany

@zainteresowany właśnie takich informacji na forum brakuje. Wiele osób liczy na opis warunków pracy na jakie można tutaj liczyć. Dajcie znać innym zainteresowanym, czy praca w Bioderma Poland się opłaca? I czy są tutaj jakieś ekstra dodatki zachęcające do podjęcia zatrudnienia?

new

Wiem ze asm - owie jeżdżą passatami

Zainteresowany

Witam, Dlaczego nikt nie napisze ile się zarabia ? Jaka podstawa , widełki ? Premia, miesięczna, kwartalna czy większość otrzymuje czy to Yeti? Jakie auta, czy do pełnej dyspozycji ? Atmosfera , budżet , ilość wizyt ?

fds

godziny pracy na medycznego??? Umowa wiadomo 3 msc lub rok socjal opieka za którą płacisz i ubezpieczenie grupowe

Karolina
użytkownik zarejestrowany

Informacje na temat dokładnych zarobków @anNa uzyskasz zapewne dopiero na rozmowie rekrutacyjnej. Warto przed decyzją o podjęciu pracy, dowiedzieć się jakie są inne warunki pracy - godziny, umowa, socjal, itp. Ktoś wie coś na ten temat?

anNa

hej jakie zarobki na pm podstawa, czy premia realna, czy lekarze lubia produkty, jaka flota aut

Migot
użytkownik zarejestrowany

Ogólnie mam takie pytanie, mam nadzieję, to nie jest nic co uznacie za głupie, ale w jakiej walucie tutaj płaca, pewnie w złotówkach tak? Ogólnie pytam po to, bo widze tutaj sporo ogłoszeń na różne kraje, znaczy na kilka, nie wiem czy to ta sama firma

tom

Witam, Podajcie proszę konkretnie jakiego rzędu sa zarobki w firmie Bioderma i jakie są tu widełka premiowe na stanowisku przedstawiciela? Pozdrawiam.

tom

catarine

Witam, proszę powiedzcie jakie są tu warunki pracy tzw. ile można tu zarobić z podstawy i ile z premii, ile trzeba robić wizyt farmaceutycznych a ile medycznych, czy jest tu socjal - jak tak to jaki, jakimi samochodami jeżdżą PF i czy można jeździć w weekeny prywatnie??

karolina

Cześć, jesteście w stanie powiedzieć, czym zajmuje się w biodermie consumer brand manager?

paula

Hej jakie pieniądze dla przedstawicieli proponują?

M.

Ja tez zaczynam, 29.02 szkolenie z nowego produktu w Wawie :) do zobaczenia!

Abi

To ciekawe dlaczego ja właśnie zaczynam pracę w Biodermie :) Z tego co wiem to oprócz mnie jeszcze kilka osób.

nina55

Dnia 14.01.2016 r. w Bydgoszczy odbywały się rozmowy kwalifikacyjne na stanowisko przedstawiciela medycznego. Byłam jedną z kandydatek. Zależało mi na zdobyciu tej pracy więc wzięłam sobie dzień wolny, abym na pewno mogła się stawić na spotkaniu. Rozmowa przebiegała w miłej atmosferze, bezstresowo. Odebrałam ją pozytywnie. Zostałam poinformowana o 3-etapowej rekrutacji. Osoby, które dostały się do kolejnego etapu miały zostać poinformowane w następny piątek tj. 22.01. Następnie do ostatniego etapu odbywającego się w Krakowie miały się zakwalifikować 2 osoby. Wszystko byłoby jak najbardziej prawidłowe, gdyby nie fakt, że ta cała rekrutacja to jedna wielka farsa, ponieważ stanowisko zostało przydzielone dermokonsultantce i kolejnych etapów nie będzie. Brak szacunku do ludzi i kłamanie w żywe oczy. Po co to wszystko?

jak

A jaka kasa dla Pf jak duże tereny

były pracownik

Bardzo dobra firma, mają ludzkie podejście do pracy choć nie zawsze dają szansę się wykazać... Super atmosfera, bardzo rodzinna firma. Kierownik na wielkopolskę bardzo sympatyczny i pomocny w pracy można na nim polegać i pomaga w każdej sytuacji. Pracowało się dobrze pensja ok i premie realne do wyrobienia. Jest to jedyna normalna firma na tym chorym rynku.

ladyPR

Bardzo przyjazna atmosfera. Pomocni pracownicy, ładne biuro. Polecam jako miejsce na praktyki/staż!!! ::))

ona

Słyszałam że pracuje tam bardzo fajny regionalny na Wrocław Wiktor , super profesjonalista, normalny ludzki, fajny gość który rozumie problemy rynku i ludzi . Z takim szefem polecam współprace .

antyszczur

W tej firmie ryba psuje się od głowy, Drogie Panie na wysokich biodermowskich stołkach, przestają przypominać ludzi.

robin hood

Każdemu, Nawet komuś kogo szczerze nie lubię,w życiu nie polecę pracy w tej firmie.Część zespołu naprawdę wspaniałego,kompetentnego zarządzana jest przez osoby nie mające pojęcia o czymkolwiek.Niestety kierownictwo zaślepione i nie widzi tego co dzieje się w firmie.A szkoda.

kolego daj sobie spokój, firma masakra; nie wiem gdzie słyszałeś o super prezesie; jest zupełnie odwrotnie

Zostaw opinię o Bioderma Poland - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bioderma Poland