Bio Chic Sp. z o.o.

Opinie o Bio Chic Sp. z o.o.

Blue cafe

Nie polecam, dziewczyny wytrzymują max 1rok, ciągła rotacja, będziesz pracować za dwie osoby wszystkie święta i weekendy pracujące, z urlopem problem. Jeśli pójdziesz nas zwolnienie zabierają dodatek za dyspozycyjność 400zł. Jeśli zajdziesz w ciążę o powrocie zapomnij, tylko umowy zlecenie albo na czas określony. Nie istnieje fundusz socjalny. Jak się nie wyrabiasz zostajesz po godzinach za darmo. Szczerze odradzam chyba ze jesteś świeżo po studiach i chodzi ci tylko o zdobycie doświadczenia. Pracodawca nie dba o pracowników. Tam jest za mało ludzi

Nero
@Blue cafe 11.01.2016 13:24

Śmiechu warte!!! Nic nie wart bezczelny paszkwil biednej nad wyraz wykształconej pracownicy, która pierwszy raz w życiu zobaczyła jak się pracuje w porządnej firmie. Jestem wieloletnim pracownikiem tej firmy, nigdy nie pracowałam w święta i nigdy nie zostawałam po godzinach , a dyżury w dni wolne od pracy są wpisane w specyfikę tego zawodu ( są źródłem dodatkowego dochodu).

Jak wygląda praca w firmie Bio Chic Sp. z o.o. ? Znacie najnowsze informacje w branży oraz co się zmieniło w firmie? Czekamy na Wasze komentarze!

Zostaw opinię o Bio Chic Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bio Chic Sp. z o.o.