Frigipol Sp. z o.o.

Częstochowa

Opinie o Frigipol Sp. z o.o.

Witam, współpracowałem z nimi rok, byłem bardzo zadowolony. Zarobki jak dla mnie wystarczające i umowa o pracę :)

kozi

Witam Państwa fakt ludzie od czarnej "roboty " sa dobrzy natomiast kadra zarządzająca oddziałem Warszawa -Błonie tragedia , co do warsztatu hali syf , nędza, bród jak na starej bazie MPO lub MZK w latach komuny , wystarczy podjechać i zobaczyć :) pozdrawiam kozi P.S. dziwie się ,że ludzie tam jeżdżą

Z tymi płacami to chyba jakiś żart. Firma niedofinansowana od lat, syfiaste oddziały, słabo opłacani pracownicy, nowe produkty bez komentarza.. Jedyny plus to rzetelna i wykwalifikowana załoga - ciekawe tylko na jak długo.

Zostaw opinię o Frigipol Sp. z o.o. - Częstochowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Frigipol Sp. z o.o.