Delikatesy Piotruś Pan

Rzeszów

Delikatesy Piotruś Pan

Opinie o Delikatesy Piotruś Pan

Renata

@Klemens, Twoja opinia jest negatywna, ale bardzo ogólna. Rozumiem, że negatywnie oceniasz wynagrodzenie. Czy poruszałeś ten temat z przełożonym? Z czego według Ciebie wynikają barki w załodze i jakie ma to przełożenie na Twoją pracę w firmie? Czy firma piotruś pan aktualnie rozwija się i szuka nowych pracowników?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. Czy tak samo jest w piotruś pan? Napiszcie, co sądzicie na ten temat!

Klemens
@Administrator 17.02.2018 11:58

Uważam że nie jest tak kolorowo , płace najniższe, braki w załodze

mmmmmm

Pracodawca bardzo w porządku. Oczywiście znajdą się zawsze ludzie, którzy będą narzekać, ale generalnie zdecydowana większość pracowników jest b.zadowolona. Godziny pracy zgodnie z kodeksem, jak się pojawiają nadgodziny, zawsze są odbierane. Płaca też spoko. Polecam

nie polecam, ciagle jakies zmiany, praca ze nie wiesz na czym stoisz bo w kazdej chwili zwalniaja pracownikow za byleco ... zapieprzasz za kasjera i magazyniera bo niechca nikogo wiecej przyjac. jednym slowem porazka

panna

nie jest zle, mogloby byc lepiej. Ogolnie jak sa nadgodziny to zawsze sa oddawane w inny dzien. Kasa tez nie zla, mozna dogadac sie w kwesti grafiku z kierownikiem.

gabi1448@wp.pl

Tragedia omijajcie szerokim łukiem.

Zostaw opinię o Delikatesy Piotruś Pan - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Delikatesy Piotruś Pan