piotruś pan

Rzeszów

Opinie o piotruś pan

mmmmmm

Pracodawca bardzo w porządku. Oczywiście znajdą się zawsze ludzie, którzy będą narzekać, ale generalnie zdecydowana większość pracowników jest b.zadowolona. Godziny pracy zgodnie z kodeksem, jak się pojawiają nadgodziny, zawsze są odbierane. Płaca też spoko. Polecam

nie polecam, ciagle jakies zmiany, praca ze nie wiesz na czym stoisz bo w kazdej chwili zwalniaja pracownikow za byleco ... zapieprzasz za kasjera i magazyniera bo niechca nikogo wiecej przyjac. jednym slowem porazka

panna

nie jest zle, mogloby byc lepiej. Ogolnie jak sa nadgodziny to zawsze sa oddawane w inny dzien. Kasa tez nie zla, mozna dogadac sie w kwesti grafiku z kierownikiem.

gabi1448@wp.pl

Tragedia omijajcie szerokim łukiem.

Zostaw opinię o piotruś pan - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie piotruś pan