Opinie o Link Wiazowna w Link

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Link Wiazowna. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Link Wiazowna o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Link Wiazowna w Link

Lidia

@Ortek, @wiesioł, @asprzestworzy, @tukan że polecilibyście pracę w Link Wiazowna dla osób szukających pracy? Czy chcielibyście więcej powiedzieć o swoich doświadczeniach z firmą? Jakie są zalety pracodawcy? Może zdradzicie jak dostać się tak dobrze opiniowanej firmy? Te informacje są przydatne w poszukiwaniu pracy szczególnie, że pracodawca akurat poszukuje pracowników na różne stanowiska: http://www.linktransport.eu/pl/kariera/aktualnie-poszukujemy.

Ortek

Ja powiem tak, na polskie realia i warunki link chyba jest bezkonkurencyjny

wiesioł

a ja polecam. nie powiem że to najlepsza firma na świecie, ale nie narzekam

tukan

solidna firma

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Link Wiazowna? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
kaśka

Nowe atrakcyjne, ciekawe stanowiska za coraz lepsze pieniądze. Brawa za podążanie za nurtem dobrych zmian i potrzeb na rynku. Byłam na rozmowie, oferta zgodna z ukończonym kierunkiem studiów, konkretni ludzie. Grunt, że praca na zmywaku odchodzi do lamusa, jak się chce i umie można znaleźć fajne zatrudnienie zgodne z wykształceniem.

Kapibari

Firma jasno przedstawia warunki także nie ma szans się naciąć, kasa ok, jasno i klarownie na czas no i umowa

Jeżdżąca.

Bardzo dziękuję za komplement. Tak postanowiłam się wypowiedzieć też tu bo takie zapytania o stanowiska i opinie o kierowcach znajdują się też tu. Nie tylko o pracy w centrali. Może rzeczywiście należałoby to uściślić ale sam Pan widzi co się dzieje ;) Odezwałam się bo właśnie nie wiem czy już płakać bo śmiech te bajki już dawno przekroczyły.

pogodyn

Kierofcy, już prostszym i mniej skomplikowanym językiem do Was pisać nie mogę. Aż żal serce ściska że nawet Pani Kierowca, która skądinąd pięknie pisze po polsku (co jest ewenementem, brylantem na pustyni w Waszym fachu), nie rozgranicza forów dotyczących stanowisk biurowych w Centrali w Wiązownej, a tematami dla kierowców. Niereformowalne Kacperki! Pozakładaliśta se milion wątków na przeróżnych forach. Na samym e-transporcie macie niezliczoną ilość pola do popisu, bo tematów o Linku jest tam mnóstwo. Każdy oddział posiada 3-4 swoje tematy, w których Baśniopisarze z Kabiny Tysiąca Cudów klepią takie arcydzieła, że Szymborska się chowa. Jakim językiem trzeba do Was pisać? Choć ukraiński jest w modzie i pewnie niedługo będzie językiem urzędowym w polskim transporcie to ja go nie znam i w sumie nie mam zbytnio chęci się uczyć;)

Rysiek

O panie kierolot, widać że masz pan małe pojęcie o preferencjach polskich kierowców. Jest MILIARD firm mających gorsze warunki. Przestań pan pitolić. Zwolnili ?

Jeżdżaca

Podpisałam, pracuję ponad 2 lata. Jakoś żadnych z tego powodu nie miałam problemów finansowych. Jak się z własnej winy po pijaku nie wwalisz do rowa z całym towarem to raczej nikt cię za nic nie pociągnie. Nienawidze tych bzdur które ludzie wypisują co pojęcia nie mają . Może u was w firmach tak podpisywanie odpowiedzialności mienia wygląda że tylko czychają na wasz hajs co by tu nie szczypnąć.

pogodyn

Jak do ściany... Wracając do pytających o zarobki - jak w każdej firmie, na dane stanowisko przewidziane są "widełki". Albo się w nie łapiesz i pracujesz abo nie. A, i język ukraiński się przyda;) ale to standard w trans-polandach...

Kierolot

O D P O W I E D Z I A L N O Ś Ć M I E N I A i wszystko na temat. Kierowcy, jeszcze wasze wnuki mogą pewne kwestie spłacać. A takie warunki jak piszesz są w każdej firmie, oczywiście kasa wyższa niż Link. Zejdzie na ziemie. To prawdopodobnie najbardziej znienawidzona przez kierowców firma w Polsce. I żadne słodkie przesmradzanie tego nie zmieni.

Jeżdząca

Wypowiadam się z doświadczenia kierowcy - kobiety. Atmosfera jest bardzo miła, koordynatorzy też ludzie trzeba sie umiec z nimi kulturalnie dogadac i byc człowiekiem, wtedy wszystko się sprawnie załatwia. Sprzet jest serwisowany, sprawdzany na bieżąco, staje się zawsze na strzeżonych parkingach firma to zapewnia. Czas pracy jest nieprzekraczalny ze strony pracodawcy, nie wydzwaniaja na pauzach, nie ściągają na siłę, biorą pod uwagę preferencje co do np odpowiadającego ci systemu. Praca z góry zaplanowana, można sobie racjonalnie rozłożyć. Nie spóźniać się a o problemach informować odrazu i dobrze w tej firmie żyjesz. Plus można liczyć na premię.

Aneczka

Może zadzwoń po prostu? To się dowiesz więcej szczegółów. Ciężko powiedzieć ile obecnie mogą zaoferować, to idzie z góry ;)

Mateusz .....

A jak teraz z warunkami w wiazownie ?? Myślałem żeby wysłać cv jako pracownik ds. Obsługi transportu ?? Gdyż mam blisko do tej firmy a dwa jaka kasę da się wyciągnąć na takim stanowisku bo jeżeli najniższa krajowa to nie opłaca się cv wysyłać

Katy

Żałośni karierowicze to akurat znajdą się wszędzie. Nie trzeba winić za to bogu winnej firmy.

pogodyn

Trzymaki kierownicy (tzw. "kierowcy"), macie inne forum! Po co zaśmiecacie swymi "mondrościami" forum, które dotyczy stanowisk biurowych w centrali? Dajta spokój! Tutaj wypowiadają się poważni podwarszawscy karierowicze, którzy są gotowi sprzedać własną rodzinę za kilka złotóweczek. Albo kandydaci na takowych. Żałosna firma i żałośni ludzie...

Robcik

Pewnie, wszędzie dają 20 tysięcy na ręke za nic nie robienie tylko w Linku takie łachudry, łojeju

Robcik

A co to jakaś narodowa akcja mobilizacyjna nawołująca pracowników Link do zmiany pracy? Nigdzie się nie wybieramy hehe

Błażej

Dasko Niepruszewo 2/1, po liźnięciu niemieckiego ponad 9000 ale w 3/1. Spokojna robota, nowe Volva. Anwil K.Obornik. Cała EU jak ktoś chce zarobić 12000. Taka kasa za 4/1, dobra kasa, bo wożą lekarstwa. Obydwie firmy i niebo lepsze od link. I Chłodnie, zero szarpania z plandeką. I nikt nie każe podpisywać odpowiedzialności mienia. Traktują Cię jak człowieka, nie jak kur.. I złodzieja.

Zostaw merytoryczną opinię o Link Wiazowna - Link

Link Wiazowna