Opinie o Prowema w Rzeszów

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Prowema. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Prowema o rekrutacji.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Prowema w Rzeszów

Zbigniew Nowy wpis

Polecam firmę. Solidne balustrady

Natalia

Faktycznie w firmie są bardzo dobre warunki finansowe ?

@Natalia

Nie są bardzo dobre

Jakub
@Abc

Jakieś konkrety podasz? Ile się tu zarobi? Skoro narzekasz to podaj kwoty, ocenimy czy faktycznie jest tak źle.

Mirr
@Jakub

Chcesz tu podjąć pracę, tak?

@Jakub

16-18zł za pracę w delegacji od poniedziałku do piątku. Nadgodziny platne +30% po 9 godzinie. Sam oceń.

Jakub
@Abc

Dość niskie pensje. A do tego coś dochodzi, jakieś dodatki, służbowe sprzęty?

Nic więcej

Julia
@Abc

Nawet na prywatną opiekę medyczną nie można liczyć ?

w Nowy wpis
@Julia

Bardzo dobre warunki finansowe w firmie. Firma poszukuje głównie specjalistów : spawaczy , oraz monterów .

Renata Nowy wpis
@w

Można prosić o doprecyzowanie warunków finansowych? Bo w tym wątku padły już dość niskie stawki, to o nie chodzi?

Gutek

A może ktoś ma wiedzę czy firma potrzebuje teraz pracowników i na jakie stanowiska?

w
@Gutek

Firma poszukuje spawaczy i monterów.

Małgorzata Nowy wpis
@w

A jakie umowy macie w firmie? O pracę?

Olga

Na jakich zasadach pracuje się w firmie? Jakie wymagania i warunki finansowe ?

w
@Olga

umowa o pracę, wymagania: spawacz z kwalifikacjami. Warunki finansowe - bardzo dobre.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Prowema? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Krzysztof

Polecam ! Rzetelna firma !

Jjklient

Rzetelna firma. Polecam!

Tom

Są jakieś benefity?

A.R.

Znam firmę od dawna, jestem ich stałym klientem i uważam, że to bardzo dobra i rzetelna firma. Jestem bardzo zadowolony , przede wszystkim z jakości ich usług i zaangażowania. Polecam !

Aneta.

Dobra firma. polecam ! Zadowolona klientka.

Czy ktoś może opisać, jak w tym momencie przedstawia się pracodawca na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Rzeszów.

wiesk.k.

Pracuje w tej firmie juz jakis czas. Pracodawca wyraznie sie uspokoil i jest w porzadku. Wyplata zawsze na czas, sprzet bardzo dobry, ciekawe realizacje i projekty. Polecam.

Jerzy

Czy Prowema ma jakieś potrzeby kadrowe? Nie mogę nic namierzyć. Słyszałem sporo dobrego i chciałbym spróbować pracy w firmie. Może ktoś napisze kilka info?

Edyta

@warn jesteś zadowolona z pracy widzę. A powiedz nam coś więcej o pozytywach w tej firmie? Każdy może się wypowiedzieć na temat pracodawcy i pozostawić swoją opinię.

warn

Firma w porządku. Mam wrażenie że szef się uspokoił i pracuje się u Niego dużo spokojniej. Wypłata na czas. Wszystko w porządku.

Pracowałem 3 miesiące w tej firmie. No i radzę trzymać się z daleka od tej firmy, jedna szlifierka na pięciu szlifierzy i w dodatku z biedronki. Ja pracowałem jako spawacz i o spawarke też trzeba bylo walczyć. Przy ostatniej wypłacie uwalił mi 104 zł poprostu za jeden dzień roboty. A wcześniej spóźniłem sie kilka razy po 3-4min i to zliczył no i oczywiście uwalił z wypłaty 3 h.

ilona

to faktycznie nie fajnie czekac caly miesiac na wypłatę a jak przyjdzie do niej to okazuje sie ze dostajesz ja w ratach ;/

Procownik ...Merc

Prcowałem w tej firmie 3 miesiące nigdy nie było całej kasy tak jak obiecywał szef co miesiąc kasa była wypłacana ratalnie i to z wielka łaska trzeba było czekać po glodzninach aż szef raczył wypłacić brak sprzetu na firmie trzeba było prosić o coś każdego dnia rano, w firmie pracuje może z 5 osob na umowie reszta miała obiecane umowy ale do podpisu ich nigdy nie doszło zła atmosfera szef czepia sie wszystkiego szuka tylko okazji do uje..nia kasy traktuje ludzi jak smieci, ludzie przychodz i odchodza praktycznie kilka osob w tygodniu nawet nie ma godnych warunku by zjesc sniadanie a zima trzeba było siedziec w zimnym pomieszczeniu bo szef oszczędzał na ogrzewaniu pomieszczenia pracowniczego wszystko na nielegalu auta nie posiadają OC/ przeglądów stan techniczny samochodów zaskakuje;/

slawo

nie wiem skad tyle nienawisci i niezrozumienia w Was ?;/ Pracuje tu od niedawna i wszystko jest w porzadku.

LorD

Pracowałem w tej firmie ponad 2 miechy . 1 miesiąc było ok w połowie 2 miesiąca pseudo prezesesowi A.K. odbiło całkowicie po bani . Ludzi nie szanuje, gnoi za byle co, szuka byle gównianego powodu żeby z wypłaty odbić . Tam tylko 3-5 osób ma umowę , Pracownicy co tydzień inni , bo obiecuje cuda na ogłoszeniach a w rzeczywistości trzeba je..ć za frajer i jeszcze wysłuchiwać jego beznadziejnego gadania, dobrego słowa nigdy o kimś nie powiedział jak tam pracowałem ,na koniec kumpla (usunięte przez administratora) na 500 zł jak sie zwalniał

pikus

Ludzie pracuja tu bez umowy a pozniej jakos z nieba pojawiaja sie rozliczenia podatkowe o co tu chodzi?........ zgadzam sie z poprzednikami cała firma to jeden wielki przekręt włącznie z szefostwem

kryspin

ogolnie to (usunięte przez administratora) na kolkach, starzy pracownicy sa gnojeni gorzej od dopiero przyjetych lompow, przychodzisz rano, nikt nic nie wie a jak zajedzie szef badz dyrektor to wszyscy chodza po scianach zeby cokolwiek robic... ciagle straszenie odbijaniem i perspektywa pracy za free skutkuje brakiem checi do pracy w tej firmie co widac po przemiale pracownikow...

Zostaw merytoryczną opinię o Prowema - Rzeszów

Prowema
2.5/5 Na podstawie 24 ocen.
  • ul. Williama Heerleina Lindleya 16
    02-013 Rzeszów