Investment Warszawa Karkowskie Przedmieście

Warszawa

Ocena pracodawcy 1/6

na podstawie 1 ocen.

Investment Warszawa Karkowskie Przedmieście
1 1 6 1

Opinie o Investment Warszawa Karkowskie Przedmieście

Gość

Kilka faktów o tej firmie: 1. Rozmowa rekrutacyjna przeprowadzona w Warszawskim oddziale firmy na krakowskim przedmieściu niestety przebiegła w wyjątkowo nieprofesjonalny sposób. Pani spóźniona na spotkanie, nieprzygotowana do rozmowy, nie wie o co pytac kandydata, niestety nie potrafi odpowiedzieć na pytania kandydata, zaproszenie na spotkanie wysyłane bez inf o nazwie firmy oraz z kim odbdzie sie spotkanie. Bardzo dawno nie spotkałem sie z tak wieloma zaniedbaniami, ktorych jeszcze mogłabym wymieniac jeszcze wiele. 2. Firma przy kontakcie prze rekruterke Marte sprawia wrazenia jakiegos dziwnego krzaka. 3. Stawki bardzo niskie, naprawde nie jest to firma z które chce zwiazac swoja przysłosc.

Zostaw opinię o Investment Warszawa Karkowskie Przedmieście - Warszawa

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Investment Warszawa Karkowskie Przedmieście