Interdont Support Q Sp. z o.o.

Dylaki

Opinie o Interdont Support Q Sp. z o.o.

Pracownica

@Agnieszka, mi powiedziano, że jak nie ma pracy w Dylakach, gdzie mogę sobie dojechać przewozem, to do innych miejscowości-Krapkowice, Strzelce Opolskie, mam dojechać autem prywatnym, a że ono się nie nadaje na dłuższe dojazdy (ma 21 lat), a komunikacji publicznej nie mam bezpośrednio z miejsca zamieszkania tam do pracy do Krapkowic, czy Strzelce Opolskie, tylko z przesiadką w mieście wojewódzkim Opole i na pewno bym tego nie skomunikowała, by być tam na rano w pracy, czy wrócić z 2 zmiany, to więcej tam nie dzwoniłam jak wygląda ta sytuacja z przewozami. -Jak będzie praca w Dylakach, to może dadzą mi znać ?

Agnieszka

11_55@55_11 to dobrze, że firma zwraca koszt dojazdu. To jest duży plus, bo nie każda firma, by się na to zdecydowała. Czy są jeszcze jakieś plusy pracy w Interdont Support Q? Myślę, że zainteresuje to wszystkich potencjalnych pracowników.

Agnieszka

@Pracownica rozumiem, a nie było możliwości, żeby wynegocjować to u pracodawcy? @11_55@55_11 piszesz, że pomimo dojazdów 40 km to pracodawca świetnie to zorganizował. To w końcu są dojazdy czy nie organizowane przez Interdont Support Q Sp. z o.o. dla swoich pracowników?

11_55@55_11
@Agnieszka 26.09.2017 15:10

oczywiście że jest taka możliwość, u nas to było organizowane na zasadzie że osoba która ma auto zabiera pozostałych ludzi z SQ a jeśli nie ma swojego auta to załatwili busa czy ostatnio nawet po dzień dzisiejszy widzę ze dojeżdżają firmowym autem a i jak masz 30 km do pracy ale w jedną strone to zwracali koszty tzn dotyczy to tylko aut prywatnych bo busa czy tego firmowego to chyba reno jest to tych aut nie dotyczy zwrot.

11_55@55_11

Pracowałam dla tej firmy, i powiem wam że bardzo a nawet świetnie mi się pracowało dla Supportu i chciała bym jeszcze pracować dla tej firmy, lekka praca, przyzwoite pieniądze i zawsze na czas a nawet pani Beatka z biura musiała mnie poganiać kiedy prześlę podpisany pasek z wypłaty, z dojazdami też nie było problemu po mimo że mieliśmy jakieś 40 km do pracy firma to wszystko świetnie zorganizowała i oczywiście kierownik p. Mateusz świetny przełożony ma podejście do ludzi nie traktuje ludzi jak śmieci czy niewolników , naprawdę super gość, p. Ania p. Ewa super osoby zawsze uśmiechnięte podejdą do ciebie porozmawiają czy wszystko w porządku czy p. Beatka jak się zadzwoni poprosi o jakieś dokumenty nie ma problemu zawsze pomoże załatwi no naprawdę nie mam się do czego doczepić uważam że gdyby wszystkie firmy tak traktowały swoich pracowników to mieli byśmy niebo na ziemi, pewnie co niektórzy mi zaraz wyjadą z tekstem że jestem jedną z nich i podszywam się za pracownika otóż nie nie jestem jedną z nich jestem zwykłym człowiekiem który pracował dla tej firmy, no może jedynym minusem jest tu to że nie dają normalnej umowy tylko zlecenie.

Pracownica

@Agnieszka, pracodawca nie zapewnia dojazdu do pracy do innych miejscowości.

Agnieszka

@Pracownica nie ma szans, żeby pracodawca zapewniał dojazd pracownikom z odległych miejscowości? Próbowałaś się dowiadywać czy jest taka możliwość w Interdont Support Q Sp. z o.o. i czy ktoś z niej korzysta?

Pracownica

@Agnieszka , nie ruszyła praca w Dylakach. Potrzebują do innych swoich fili, tj.: Krapkowice , Strzelce Opolskie. Mam za daleko by tam dojeżdżać. Nie mam bezpośredniego dojazdu tam z mojego miejsca zamieszkania, tylko z przesiadką przez Opole.

Agnieszka

@Pracownica i co ruszyła praca w Interdont Support Q w Dylakach? Zostałaś zatrudniona? Jak się pracuje? Opowiedz o swoich obowiązkach ? Poszukują nowych pracowników? Jeżeli tak to osoby zainteresowane pracą poproszą o więcej informacji.

Karol

To że czasami jest gorsza sytuacja w firmie nie jest powodem do naśmiewania się z tego. Każda firma może mieć gorszy czas!

Pracownica

Od poniedziałku, 17.07.2017 roku zaś w Dylakach ma ruszyć praca. Zobaczymy na jak długo, jakie zarobki i przy czym ?

Agnieszka

@Pracownica dziękuję za informację. Trzymam kciuki!

Agnieszka

@Pracownica, brzmi ciekawie! Jak Ci się pracuje?

@Agnieszka 01.03.2017 15:04
@Pracownica, brzmi ciekawie! Jak Ci się pracuje?

Praca była tylko na 4 dni, tj. od 30.01-02.02.2017 roku, a potem nie ma zlecenia na nią. Trzeba czekać. Wypłatę zgodną otrzymałam za 2 dni stycznia i 2 dni lutego, uprzednio podpisując i wysyłając do biura w Katowicach umowę-zlecenie o pracę i druki z wypłat za msc. I i msc. II. Umowa jest do 30.06.2017 roku. Może jeszcze się odezwą, by przyjść do pracy choć na kilka dni w miescu : marcu, kwietniu, maju, czerwcu ?

Pracownica

Na razie pracowałam tam 4 dni, tj. : od poniedziałku do czwartku. W piątek mam wolne, bo nie ma części. Mają dzwonić w poniedziałek, czy wtedy będzie praca ? Wypłata za styczeń ma być 10.02. br. To praca na umowę-zlecenie z kwotą 13 zł. brutto na godzinę. Można pracować 8 godzin, albo i więcej.

tomek

hej hej czy ktoś z was pracowal jako koordynator kontraktow w Warszawie? widze ze teraz takak oferta jest

Paweł

Mnie się tam dobrze pracowało, irytowały mnie tylko nagłe zlecenia - telefon o 13 z informacją, że na 14 mam być. Praca była lekka a że miałem czas to szedłem. Fakt faktem, ze jak odmówiłem to były pretensje no ale cóż... na tym polega zlecenie - albo biorę albo nie i tyle w temacie. Niektóre osoby z zarządzających (lub "biurowe") niestety ale inteligencją nie grzeszą...

Ggg

Ładnie siedzicie komentarze o waszej beznadziejnej firmie. Dalej problemy z wypłatą wynagrodzeń dla pracowników i złudne oferty pracy? Odszkodowania dla pracowników którzy pozwali was do sądu już wyplaciliscie? Pewnie nie bo pracownicy sami dokładają pieniądze aby firma nie padła...

bbbb

skoro firma robi sztuczne posty to może ktoś łaskawie wyjawi prawdę dlaczego okłamujecie pracowników jak i klientów z informacją, że Wasza firma nie działa na rynku od 26 lat tylko od września 2015? kupiliście upadłą szkołę kształcenia managerów w Katowicach i że to niby Wasz dorobek? żenada....

aaaaa

oooo jak wyżej widać pracownicy firmy wrzucają sztuczne opinie - porażka boicie się prawdy co?

były pracownik

Support Q nie daje umowy o pracę. tylko i wyłącznie zlecenie - dzwonią jak cię potrzebują. Najczęściej około godzinę przed pracą a jak powiesz ze nie przyjdziesz bo za późno info dostałeś to mają pretensje a i najlepsze co może być: o 14 dostajesz telefon, że na 17 masz być w robocie na 12h - nawet nie masz szans sie zdrzemnąć porządnie czy wypocząć a potem pretensje jak wyżej... osoby pracujące się wymieniają non stop - praca banalnie prosta ale zarządzający to porażka... mało kto z nich zna się na tym a biznes pada... o wynagrodzenie musiałem się prosić... ściemniali przez 3 tygodnie że mają problem z bankami czy coś takiego... ktoś im podobno kilka spraw sądowych z tego powodu założył..

Bartek

ja pracuje w tej firmie już ponad rok i polecam!kasa spoko zawsze na czas,ludzie fajni.

kuba

ja niestety dałem się nabrać... podpisałem umowę i czekałem na telefon.. Czekałem i pytałem kiedy będę mógł pójść do pracy. Dali chiuchy, buty, rękawice, etykiety, instrukcje. Po dwóch tygodniach "pracy" udało mi się znaleźć normalną, nagle zadzwonili i wielce pretensje że nie chcę iść do pracy czyt. przyjąć od nich zlecenia... jak dla mnie ta firma to jakaś kpina...

xxx

niestety ale to, ze podpisali umowe to nic nie znaczy - jest to umowa zlecenie - albo zadzwonia po ciebie do pracy albo i nie - rozwoj firmy? zaden - non stop straty i redukuja administracje - kolejnej osoby pozbyli sie na swieta. ja z doswiadczenia radze unikac tej firmy no ale - nie sprobujesz to sie nie dowiesz - najwyzej stracisz kupe nerwow i czas gdzie mogles inna prace dostac a w umowach macie klauzule, ze nie mozecie przez pol roku podjac zatrudnienia w firmie w ktorej pracowaliscie jako support q bo groza wam sadami karami itp

@xxx 06.02.2016 20:48

Co? Jaka klauzula? Nic takiego nie mam w umowie, a jak ktoś cos takiego podpisał, to tylko o nim świadczy :D

AaA

Ostatecznie nie wiem, nie było mi dane sprawdzić. Czy firma się rozwija? Tak, dlatego przez 2 miesiące nikt się do mnie nie odezwał w sprawie pracy mimo podpisanej umowy.

AaA

@agonik obiecywali umowę o pracę po 3 miesiącach. Nie zawinił tutaj stricte Support Q - bo to klient całkiem zerwał kontakt (podobno). Do naszej pracy nie było zarzutów, nawet nas chwalili. Ale w ciągu 2 miesięcy mogliby coś innego zorganizować, w mieście obok mojego podobno nie mogli znaleźć pracowników...

AaA

Warunki pracy były super, pensję miałam na czas, a sama praca też była całkiem przyjemna, mimo, że fizyczna. Szkoda, że to trwało tylko 1,5 miesiąca. Miejsce pracy miało się przenosić, więc napisali SMS żeby przez kolejny tydzień nie przychodzić, następny to samo, bo coś się przełuża i od dwóch miesięcy się nie odzywają w ogóle.

GMMaxxx

cześć pracowałem w supportq zjeban@ firma jak nie wiem pracujesz 1 miesiąc a po tem brak roboty i tak cały czas

Picasso

Co tam słychać u grubego Jakoba Kanii? założył nową forme i teraz w tej okrada i oszukuje innych?

Anna

dla własnego dobra nie zatrudniajcie się w tej firmie. Ma ona problemy z płynnością finansową i nie dotrzymują terminów wypłaty wynagrodzeń!! wielce trzeba się prosić i dzwonić z pytaniem kiedy i ile... dziewczyna w kadrach - totalna ciemnota, a ta co się zajmuje całą obsługą klienta to nie wie nawet jak podstawowe dokumenty wypełnić a sądzi że jest najmądrzejsza!!!. Totalny pustak!

aaa

niestety dadzą wam pracę, umowę zlecenie, dadzą ciuchy itp i karzą czekać na telefon. tydzień, dwa a jak zadzwonią to o 14:30, z informacją, że na 15:00 macie być a jak odmówicie bo macie już plany to mają pretensje... tak jest w Wykrotach

paweł

Sprawa z ta firmą jest banalnie prosta. Niejaki Jakob K. został wywalony przez dwóch kolesi z Team Prevent, gdzie był jednym z trzech prezesów. Zabrał ze soba kilku przydupasów i juz maja nowa firmę :) Mówiąc krótko, ta firma to dziadostwo i nie dajcie sie nabrac na obiecanki. Za chwile pojawia sie pewnie wpisy "pracowników" tej firmy, którzy beda Wam mówic jak to cudnie jest w Support Q oraz, że malkontentów i takich którym nie chce sie pracować nigdzie nie brakuje :)

alicja

czesc, czy ktos moze potwierdzic w/w informacje? moja siostra pracuje w tej firmie i faktycznie nie jest najlepiej.. miesiac w miesiac spozniaja sie z wynagrodzeniem o minimum tydzien, przelozonych widzi raz w miesiacu - czasem rzadziej a do tego firma wymaga aby kilka razy dziennie dzwonila do centrali - oczywiscie ze swojego prywatnego telefonu a pieniedzy nie zwracaja... odradzam wszystkim

aaaaa

bardzo proste - zrobili sobie taka a nie inną opinie, klienci przestali dawac projekty... ja juz 3 tydzień w domu siedze - a najgorsze, że firma obwinia o to nas! osoby, które na ta firme pracuja!! my zwykli kontrolerzy, którzy chcemy sobie jako studenci dorobic!! a do tego miesiac w miesiac spozniaja sie z wyplata wynagrodzenia... a to kilka dni, czesciej tydzien, 2 razy mialem przypadek ze wynagrodzenie po miesiacu mi wplynelo - sciemniali ze maja problemy z systemem czy cos takiego, potem ze ksiegowa chora a tu bubel firma jest niezdolna finansowo... odradzam

kuuba

wiele rekrutacji? bo ludzie zaczynaja myslec i nie chca by im taki kit wciskano! stawka godzinowa? 12-13zł/h, telegon z informacja ze za godzine mam byc w pracy albo juz po mnie nie zadzwoni! innych rekrutuje daje umowe zlecenie dajac nadzieje na prace, ci czekaja w domu i sie na zlecenie nigdy nie doczekali.... no ale niestety firma ma problemy z plynnoscia finansowa odkad istnieje na rynku. tzn od wrzecnia 2014! a nie od 20 lat - bo wykupila tylko firme Interdont krora zajmowala sie calkowicie czyms innym! tak wiec nie dajcie sie nabrac tej malej firmie kogucik! ktos z dolnego slaska mi mowil ze jakis pracownik juz z nimi walczy..

niestety - firma ma duze problemy z plynnoscia finansowa - za brak projektow ktore daje klient wini pracownikow - a pracownikom wyplacaja wynagrodzenie z miesiecznym opoznieniem!mprzy zatrudnieniu wiele obiecuja - tak jak polscy politycy - nic nie realizuja

xyz

mało prawdopodobne że dostaniesz powyżej 2500 brutto - a zbierasz opiernicz za wszystkich nawet jak klient nie daje nic do roboty

Zostaw opinię o Interdont Support Q Sp. z o.o. - Dylaki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Interdont Support Q Sp. z o.o.