Opinie o Interdont Support Q Sp. z o.o. w Dylaki

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Interdont Support Q Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Interdont Support Q Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Interdont Support Q Sp. z o.o. w Dylaki

11_55@55_11

Pracowałam dla tej firmy, i powiem wam że bardzo a nawet świetnie mi się pracowało dla Supportu i chciała bym jeszcze pracować dla tej firmy, lekka praca, przyzwoite pieniądze i zawsze na czas a nawet pani Beatka z biura musiała mnie poganiać kiedy prześlę podpisany pasek z wypłaty, z dojazdami też nie było problemu po mimo że mieliśmy jakieś 40 km do pracy firma to wszystko świetnie zorganizowała i oczywiście kierownik p. Mateusz świetny przełożony ma podejście do ludzi nie traktuje ludzi jak śmieci czy niewolników , naprawdę super gość, p. Ania p. Ewa super osoby zawsze uśmiechnięte podejdą do ciebie porozmawiają czy wszystko w porządku czy p. Beatka jak się zadzwoni poprosi o jakieś dokumenty nie ma problemu zawsze pomoże załatwi no naprawdę nie mam się do czego doczepić uważam że gdyby wszystkie firmy tak traktowały swoich pracowników to mieli byśmy niebo na ziemi, pewnie co niektórzy mi zaraz wyjadą z tekstem że jestem jedną z nich i podszywam się za pracownika otóż nie nie jestem jedną z nich jestem zwykłym człowiekiem który pracował dla tej firmy, no może jedynym minusem jest tu to że nie dają normalnej umowy tylko zlecenie.

Oliwia 66 Nowy wpis
@11_55@55_11

Witam Pania proszę napisac czy atmosfera w pracy jest w porządku pozdrawiam

Stefan Nowy wpis

Daleko trzeba szukać drugiej takiej super firmy. Tylko ludzie mający pod górkę do pracy narzekają!!

Gość Nowy wpis

Dzień dobry, W dniu dzisiejszym zadzwoniła do mnie jakaś niepoważna osoba z numeru ; 881 959 244 i powiedziała , że dzwoni z Interdont bez podania imienia i nazwiska po czym zapytała czy otrzymałam CV z Urzędu pracy? Oczywiście pytanie, dziwnie i niezrozumiałe, więc zapytałam o co jej chodzi ,natomiast ta pani zamiast grzecznie odpowiedzieć zaczęła się śmiać nie wiadomo z czego i bezczelnie zapytała czy pytanie było trudne . Nie ,nie było trudne, ale bez sensu i logiki a na dodatek niepoważne, a ta pani powinna nauczyć się kultury i zacząć się leczyć zamiast cieszyć się z nie wiadomo czego. Jeśli chce zadzwonić do osoby w sprawie pracy to najpierw powinna cofnąć się do przedszkola i nauczyć się poprawności wypowiedzi, a przede wszystkim kultury, chociaż tę z kolei normalny człowiek powinien posiadać od dziecka. Jeżeli owa pani ma jakiś problem ze sobą ,a słychać było przez telefon ,że ma powinna udać się do specjalisty, nie wspominając o tym ,że samo rozłączanie się świadczy tylko o niej samej. Kpina. Owa pani to powinna iść rowy kopać nie ujmując panom z tej branży.

Pracownica Nowy wpis

@Agnieszka, mi powiedziano, że jak nie ma pracy w Dylakach, gdzie mogę sobie dojechać przewozem, to do innych miejscowości-Krapkowice, Strzelce Opolskie, mam dojechać autem prywatnym, a że ono się nie nadaje na dłuższe dojazdy (ma 21 lat), a komunikacji publicznej nie mam bezpośrednio z miejsca zamieszkania tam do pracy do Krapkowic, czy Strzelce Opolskie, tylko z przesiadką w mieście wojewódzkim Opole i na pewno bym tego nie skomunikowała, by być tam na rano w pracy, czy wrócić z 2 zmiany, to więcej tam nie dzwoniłam jak wygląda ta sytuacja z przewozami. -Jak będzie praca w Dylakach, to może dadzą mi znać ?

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. pozyskiwania klienta w firmie Interdont Support Q Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
logo firmy Psycholog
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia
Agnieszka

11_55@55_11 to dobrze, że firma zwraca koszt dojazdu. To jest duży plus, bo nie każda firma, by się na to zdecydowała. Czy są jeszcze jakieś plusy pracy w Interdont Support Q? Myślę, że zainteresuje to wszystkich potencjalnych pracowników.

Agnieszka

@Pracownica rozumiem, a nie było możliwości, żeby wynegocjować to u pracodawcy? @11_55@55_11 piszesz, że pomimo dojazdów 40 km to pracodawca świetnie to zorganizował. To w końcu są dojazdy czy nie organizowane przez Interdont Support Q Sp. z o.o. dla swoich pracowników?

11_55@55_11
@Agnieszka

oczywiście że jest taka możliwość, u nas to było organizowane na zasadzie że osoba która ma auto zabiera pozostałych ludzi z SQ a jeśli nie ma swojego auta to załatwili busa czy ostatnio nawet po dzień dzisiejszy widzę ze dojeżdżają firmowym autem a i jak masz 30 km do pracy ale w jedną strone to zwracali koszty tzn dotyczy to tylko aut prywatnych bo busa czy tego firmowego to chyba reno jest to tych aut nie dotyczy zwrot.

Pracownica

@Agnieszka, pracodawca nie zapewnia dojazdu do pracy do innych miejscowości.

Agnieszka

@Pracownica nie ma szans, żeby pracodawca zapewniał dojazd pracownikom z odległych miejscowości? Próbowałaś się dowiadywać czy jest taka możliwość w Interdont Support Q Sp. z o.o. i czy ktoś z niej korzysta?

Pracownica

@Agnieszka , nie ruszyła praca w Dylakach. Potrzebują do innych swoich fili, tj.: Krapkowice , Strzelce Opolskie. Mam za daleko by tam dojeżdżać. Nie mam bezpośredniego dojazdu tam z mojego miejsca zamieszkania, tylko z przesiadką przez Opole.

Agnieszka

@Pracownica i co ruszyła praca w Interdont Support Q w Dylakach? Zostałaś zatrudniona? Jak się pracuje? Opowiedz o swoich obowiązkach ? Poszukują nowych pracowników? Jeżeli tak to osoby zainteresowane pracą poproszą o więcej informacji.

Karol

To że czasami jest gorsza sytuacja w firmie nie jest powodem do naśmiewania się z tego. Każda firma może mieć gorszy czas!

Pracownica

Od poniedziałku, 17.07.2017 roku zaś w Dylakach ma ruszyć praca. Zobaczymy na jak długo, jakie zarobki i przy czym ?

Agnieszka

@Pracownica dziękuję za informację. Trzymam kciuki!

Agnieszka

@Pracownica, brzmi ciekawie! Jak Ci się pracuje?

@Agnieszka

Praca była tylko na 4 dni, tj. od 30.01-02.02.2017 roku, a potem nie ma zlecenia na nią. Trzeba czekać. Wypłatę zgodną otrzymałam za 2 dni stycznia i 2 dni lutego, uprzednio podpisując i wysyłając do biura w Katowicach umowę-zlecenie o pracę i druki z wypłat za msc. I i msc. II. Umowa jest do 30.06.2017 roku. Może jeszcze się odezwą, by przyjść do pracy choć na kilka dni w miescu : marcu, kwietniu, maju, czerwcu ?

Pracownica

Na razie pracowałam tam 4 dni, tj. : od poniedziałku do czwartku. W piątek mam wolne, bo nie ma części. Mają dzwonić w poniedziałek, czy wtedy będzie praca ? Wypłata za styczeń ma być 10.02. br. To praca na umowę-zlecenie z kwotą 13 zł. brutto na godzinę. Można pracować 8 godzin, albo i więcej.

tomek

hej hej czy ktoś z was pracowal jako koordynator kontraktow w Warszawie? widze ze teraz takak oferta jest

Mnie się tam dobrze pracowało, irytowały mnie tylko nagłe zlecenia - telefon o 13 z informacją, że na 14 mam być. Praca była lekka a że miałem czas to szedłem. Fakt faktem, ze jak odmówiłem to były pretensje no ale cóż... na tym polega zlecenie - albo biorę albo nie i tyle w temacie. Niektóre osoby z zarządzających (lub "biurowe") niestety ale inteligencją nie grzeszą...

Ggg

Ładnie siedzicie komentarze o waszej beznadziejnej firmie. Dalej problemy z wypłatą wynagrodzeń dla pracowników i złudne oferty pracy? Odszkodowania dla pracowników którzy pozwali was do sądu już wyplaciliscie? Pewnie nie bo pracownicy sami dokładają pieniądze aby firma nie padła...

bbbb

skoro firma robi sztuczne posty to może ktoś łaskawie wyjawi prawdę dlaczego okłamujecie pracowników jak i klientów z informacją, że Wasza firma nie działa na rynku od 26 lat tylko od września 2015? kupiliście upadłą szkołę kształcenia managerów w Katowicach i że to niby Wasz dorobek? żenada....

aaaaa

oooo jak wyżej widać pracownicy firmy wrzucają sztuczne opinie - porażka boicie się prawdy co?

Zostaw merytoryczną opinię o Interdont Support Q Sp. z o.o. - Dylaki

Interdont Support Q Sp. z o.o.
4.8/5 Na podstawie 148 ocen.
  • Mickiewicza 29
    40-923 Dylaki

Interdont Support Q Sp. z o.o.