Opinie o Ayesa Polska sp z o.o. w Ruda Śląska

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Ayesa Polska sp z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Ayesa Polska sp z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ayesa Polska sp z o.o. w Ruda Śląska

Witam, pojawiło się już wcześniej zapytanie o prace zdalna, gdzie dano odpowiedź, że w przypadkach losowych można się do tego trybu dostosować. A co z rekrutacją? Też mogłaby być zdalna? po prostu widzę to zapytanie odnoszące się do feedbacku a raczej jego braku i nie wiem czy nie wolałabym żeby odrzucono mnie w ten sposób niż bym miała dojechać na miejsce

@Pola

Oczywiście, jeżeli jest taka chęć lub potrzeba, to nie ma problemu ze zorganizowaniem spotkania online.

Kandydat Nowy wpis

Dzień dobry, Jakie są widełki dla Inżyniera Budowy - farmą fotowoltaiczna?

Ayesa Nowy wpis
@Kandydat

Dzień dobry, widełki cenowe zależą w dużej mierze od posiadanego przez kandydata doświadczenia i są omawiane w trakcie rozmowy rekrutacyjnej.

Kandydat Nowy wpis
@Ayesa

A jest możliwość dostania samochodu sluzbowego?

Ayesa Nowy wpis
@Kandydat

Na stanowisku Inżyniera Budowy farm fotowoltaicznych zazwyczaj nie przyznajemy samochodów służbowych.

Witam. jakie wymagania są stawiane Geologom by można było wejść we swobodna współpracę? Jest widoczna oferta od firmy na takie stanowisko na umowę B2B ale to tyle co wiem ze szczegółów. ile lat doświadczenia trzeba mieć? I jak wygląda kwestia wynagrodzenia?

Ayesa

Dzień dobry. Wymagania są różne w zależności od kontraktu. Zazwyczaj nie ma wymogu doświadczenia na tym stanowisku a jedynie stosowne wykształcenie i uprawnienia. Proszę o kontakt na maila podanego w ogłoszenia, żeby doprecyzować wymagania.

Ayesa Polska sp z o.o. w mieście Ruda Śląska poszukiwała pracowników na Project Manager. Co możecie powiedzieć o pracy tam? Jak wyglądał proces rekrutacyjny?

Ivon
@Monika

Widzę odpowiedź z dnia 10.10.2023. Tam jest wzmianka o pracy zdalnej. A jest jakiś nowy nabór?

@Monika

Dzień dobry, rozmowy kwalifikacyjne przeprowadzamy stacjonarnie. Jeżeli po pierwszym spotkaniu pojawią się dodatkowe pytania lub wątpliwości, to jest możliwość uzupełnienia w trakcie rozmowy telefonicznej lub poprzez MS Teams.

Pola
@Ayesa

A czy rekrutacja stacjonarna tyczy się też osób, które współpracują tu na zasadzie b2b? Bo w internecie jest oferta dla geotechnika właśnie na takich warunkach, Więc jak nie jest to umowa o pracę i stosunku (usunięte przez administratora) to może jest opcja na rozmowę online.

@Pola

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Ayesa Polska sp z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Ruda Śląska
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Ruda Śląska
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Rzeźnik rozbieracz / wykrawacz mięsa
Madej Wróbel sp. z o.o.

Witam czy będą prowadzone w najbliższym czasie nabory dla Project Managerów? Widzę, że ktoś już pytał wstępnie o warunki, mnie też interesują w oparciu o dawniejsze ogłoszenie, w którym pisano o zarobkach do 13 000 zł. teraz są oferowane większe?

Ayesa

Dzień dobry, Na razie nie planujemy zatrudniania Project Managerów.

Ayesa

Dziękujemy za Twój komentarz. Żałujemy, że Twoje doświadczenia z atmosferą w naszej firmie nie spełniły Twoich oczekiwań. Twój opinia jest dla nas ważna, a naszym celem jest stworzenie jak najlepszych warunków pracy dla wszystkich pracowników, dlatego dołożymy wszelkich starań, aby atmosfera w firmie była jak najlepsza.

Jak bardzo treściwe negatywne feedbacki można uzyskać? wiadomo ze informacja zwrotna z podziękowaniem za udział w rekrutacji faktycznie zostanie podesłana, a co z jakimś szerszym uzasadnieniem? Czy zdarza się ze kandydaci ponownie aplikują? Po jakim czasie jest to możliwe względem tego samego stanowiska?

Ayesa

Dzień dobry, Feedback jest tak treściwy, jak oczekuje tego kandydat. Jeżeli ktoś dopytuje o szczegóły, to taką informację otrzymuje.

Ivon

Dzien dobry, czy po przeprowadzonej rekrutacji Ayesa daje znać, jak jest negatywny wynik rekrutacji? Byłam na rozmowie w styczniu i nie wiem czy czekać na info... z góry dziękuję za odpowiedź

@Ivon

Dzień dobry, tak, dajemy znać niezależnie od decyzji. Na rekrutacji padła informacja o zakończeniu całego procesu w lutym.

MIvon
@Ayesa

Dziękuję za odpowiedź, zgadza się była wzmianka o zakończeniu rekrutacji w lutym, nie byłam pewna czy dostanę także odpowiedź negatywna. Pozdrawiam

Pracuje ktoś jako technolog w Janowie? Widziałem po prostu już kiedyś taka ofertę na Internecie od firmy, nie przyglądałem się jej jeszcze za bardzo ale teraz mi wyskoczyła, bo jak widać ktoś komentarz napisał. i to jakiś odradzający. Czy ktoś kto pracuje jako technolog właśnie może się odnieść? ja bym może się przymierzył za parę miesięcy o ile warunki jednak są ok, bo teraz to już sam nie wiem?

Jak wygląda sprawa grafiku w Ayesa Polska sp z o.o.. Czy pracodawca idzie na rękę?

Ayesa

Dzień dobry, w Ayesa jest możliwość częściowej pracy zdalnej oraz w przypadkach losowych możliwość dostosowania grafiku do danej sytuacji.

Teraz szukają kogoś, kto zna prawo budowalne, ale jednocześnie jest to praca za granicą. Czy to chodzi zatem o prawo budowalne w PL czy w innym kraju? A jak w innym to w jakim, bo nie ma o tym info? Chodzi i o posadę Project Manager.

Ayesa

Dzień dobry, jeżeli pytanie skierowane jest do Ayesa, to chętnie odpowiem. Praca jest na terenie Polski, należy posiadać wiedzę na temat polskiego Prawa Budowlanego.

Maria

Czyli jeszcze w 2021 zatrudnionych zostało 200 osób? Obecnie jak ta liczba wygląda? Wisi tutaj ogłoszenie dla Specjalisty ds. promocji i sprawozdawczości. Opowie ktoś o pracy na tym stanowisku coś więcej? Na jakie widełki płacowe można się nastawiać?

@Maria

Dzień dobry, łącznie na wszystkich kontraktach i w Centrali było to około 200 osób. Co do stanowiska specjalisty ds. promocji i sprawozdawczości zapraszam do kontaktu pod adresem wgrossman@ayesa.com , Pani Wioletta udzieli wszelkich informacji.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Ayesa Polska sp z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Ayesa

Dzień dobry! Wszystko zależy od stanowiska. W większości przypadków są to dwa etapy, zwłaszcza w przypadku rekrutacji na stanowiska do centrali w Rudzie Śląskiej. O czasie oczekiwania na wyniki, kandydaci zawsze są informowani w trakcie rozmowy.

Misza

I gdzie ten przetarg i nowe miejsca pracy niby co?

Adriano
@Misza

Nie ma, nie ma i jeszcze raz nie ma. Czekać w nieskonczoność na coś, co moze nie zastapic. Ile razy ja już słyszalem o takich zapewnieniach. Oj Ayesa :/

@Adriano

Dzień dobry. Od czerwca 2020r. (czyli od powyższych postów) podpisaliśmy i rozpoczęliśmy nadzór nad kilkunastoma inwestycjami u klientów publicznych i prywatnych. Wartość podpisanych przez nas umów to ponad 100 mln zł netto, a wartość inwestycji przez nas nadzorowanych to ponad 5 mld zł netto. Zatrudniliśmy na potrzeby tych kontraktów ponad 200 osób i w dalszym ciągu szukamy pracowników.

Opowiecie jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Ayesa Polska sp z o.o.?

Ayesa

Dzień dobry. Po przesłaniu aplikacji na podany w ogłoszeniu adres mailowy, kontaktuje się z wybranym kandydatem/kandydatką dział HR i umawia spotkanie, w zależności od stanowiska na które była aplikacja, z Project Administratorem, Project Managerem lub Prezesem Zarządu. Reszta informacji udzielana jest na spotkaniu.

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Ayesa Polska sp z o.o.? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Ayesa

Dzień dobry! Wigilia była dniem wolnym od pracy.

blaa

Czy firma Ayesa posiada swoją polską stronę internetową badź emaila w sprawie rektutacji?

@blaa

Dzień dobry! W sprawie rekrutacji można pisać na maila (usunięte przez administratora)

@ayesa
@Ayesa

Proszę o ponowne podanie emaila

Barry

Czy to prawda, że zwalniacie Ludzi? :(

@Barry

Dzień dobry! Opinia o zwalnianiu ludzi pochodzi z przełomu 2012 i 2013 roku z okresu zmiany siedziby firmy (ze Szczecina została przeniesiona do Rudy Śląskiej) i jej restrukturyzacji. W chwili obecnej zamiast zwalniać to cały czas zatrudniamy nowych pracowników zarówno do biur terenowych po całej Polsce na nowe kontrakty jak i do centrali w Rudzie Śląskiej. AYESA Polska Sp. z o.o. cały czas bierze udział w dużych przetargach infrastrukturalnych i każdy nowy kontrakt wiąże się z potrzebą zatrudnienia nowych pracowników.

inoroz
@Ayesa

nie widze zadnych ofert pracy niby gdzie zatrudniacie ? ? ?

@inoroz

Dzień dobry! 02.06.2020 zakończyliśmy ogłoszenie związane z naborem do biura w Rudzie Śląskiej, teraz analizujemy przesłane kandydatury. Czekamy na informację o wyborze naszej oferty na kilku dużych przetargach gdzie jesteśmy na pierwszym miejscu i rozpoczniemy rekrutację w kilku miejscach w Polsce.

Lysy

Trzymajcie się z dala od tej firmy. W Polsce nie ma nikogo kto może podjąć jakiekolwiek decyzje. Na wszystkie bzdury musi być decyzja z Hiszpanii. Rozliczać się trzeba z każdej kartki papieru. Nie płacą podwykonawcą. Jedno co dobrze robią to zwalniają ludzi z pracy. To najgorsza firma, z którą współpracowałem.

Zostaw merytoryczną opinię o Ayesa Polska sp z o.o. - Ruda Śląska

• Jak się pracuje w Ayesa Polska sp z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ayesa Polska sp z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Ayesa Polska sp z o.o.