Opinie o Plus Bank SA. w Koszalin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Plus Bank SA.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Plus Bank SA. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Plus Bank SA. w Koszalin

Ia Nowy wpis

Odradzam wszystkim ten bank. Likwidacja konta: nie było pracownika-trzeba było czekać godzinę. Pani z infolinii zamotana. Sama likwidacja konta-tony papierów do podpisania, kolejna godzina. Totalna porażka, nigdy nie skorzystam więcej z ich usług.

Fan kredytów-chwilówe Nowy wpis

wszedł kurator, Bank Solorza pada i nawet strona internetowa nie działa

Janusz Nowy wpis

A niby co jest na tych drzwiach? Dziwne są niektóre wpisy , sugerujące coś złego o firmie.

Anonim Nowy wpis

Nie polecam. Co chwilę nowe informacje dotyczące pracy. Na rozmowie można często usłyszeć że praca na początku na 6 miesięcy. Rekruter obiecuje że się skontaktuje np na koniec miesiąca ale oddzwonia dopiero w połowie następnego. Po czym otrzymujesz informacje że praca jest już tylko na 3 miesiące. Po otrzymaniu skierowania na badania okazuje się że jednak otrzymasz pierwszą umowę na staż

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Plus Bank SA.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekunka osoby starszej w Niemczech
Koszalin
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy SPAWACZ TIG stal nierdzewna
ATN Service ApS
logo firmy Specjalista ds. celnych
Koszalin
GEA Tuchenhagen Polska Sp. z o.o.

idź do placówki to zobaczysz karteczkę na szybie drzwi. I stanie się jasność

Magda

Rotacja pracowników ogromna, co widać nawet po ofertach pracy. Nikogo to nie zastanawia? Mobbing na porządku dziennym. Ciągły stres, szkoda zdrowia, a wypłata niestety nie powala.

Kocio
@Magda

Dokładnie. Mobbing na porządku dziennym i wykorzystywanie pracowników.

Jeszcze pracownik

A co można napisać pozytywnego? Dostaliśmy opcje przejścia do salonu plusa juz nie jako pracownicy plus banku z umowy na czas nieokreślony na określony, na nowych warunkach i docelowo sprzedawać tez ich produkty... prowizji za sprzedaż za ostatnie miesiące nie dostaniemy to gdzie tu pozytyw? Nie wspomnę już o caloksztalcie pracy plany,mobbing i w banku i w telefoni...

Jeszcze pracownik

Nie polecam, bank pada pod pretekstem zamykania oddziałów i przenoszenia ich do salonów plusa maskuje upadłość.Zwalniaja pracowników i nie wypłacają prowizji za sprzedaż produktów.

@Jeszcze pracownik

a co z Lubelszczyzną??

Jak jesteś pracownikiem to powinieneś/as wiedzieć....

z centrali

Pracowałem w Centrali - Warszawa kilka lat nie polecam a nawet odradzam prace w tej firmie. Brak płatnych nadgodzin, żadnych bonusów tylko czysta pensja żadnej próby jakiejkolwiek motywacji pracowników. Warunki pracy bardzo słabe, kuchenkę mikrofalową, czajnik, ekspres do kawy pracownicy muszą zakupić za swoje pieniądze. Stanowisko pracy nie spełnia żadnych norm BHP (krzesło które rusza się na wszystkie strony itd.).

Bratek

Witam, Ile się zarabia na stanowisku wspecjalisty ds. wsparcia sprzedaży w Plus Banku ?

@Bratek

Podczepiam sie pod pytanie jak wyglada proces rekrutacji na stanowisko specjalisty ds. wsparcia sprzedaży w Plus Banku. O co moga zapytać na takiej rozmowie ?

Poszukujacy pracy :(
@Gość

Witam, Jesten na stronie banku i widzę że na wrocław jest ta oferta specjalisty ds. wsparcia sprzedaży, czy ktoś wie do kiedy ona aktualna bo nic tam nie można wyczytać . Czy ktoś pracował w tym mieście na tym stanowisku i może powiedzieć jaka atmosfera pracy , przełożeni, rotacja pracowników i najważniejsze zarobki - Wrocław to duże i drogie miasto ?

Takisobieja
@Bratek

1900-2300 na reke zależy Ci Cię regionalną lubi

Joanna

@Olga a w jakim dziale firmy Ty pracujesz? Możesz powiedzieć coś o swoich doświadczeniach? Każda dodatkowa informacja może być ważna dla osób szukających opinii o potencjalnym miejscu zatrudnienia.

Olga

Na podstawie wpisów mogę powiedzieć, że bardzo dużo zależy od pracowników a nie od kierownictwa jak to czasami niektórzy sądzą.

Joanna

Brałam udział w procesie rekrutacji do centrali i jestem pod dużym wrażeniem sprawności i pełnego profesjonalizmu całego procesu. Wszystkie etapy były z góry jasno określone, opisane i przede wszystkim dotrzymywane terminy. Miałam informacje zwrotna na każdym etapie i pomimo odmownej decyzji mam bardzo dobre wrażenia i odczucia po całym procesie.

Joanna

@jorgus jak długo czekasz już na kontakt od firmy? Czasem zdarza się, że proces rekrutacyjny się przedłuża. Ktoś z Was może powiedzieć o swoich wrażeniach z procesu rekrutacyjnego? Może jest tu ktoś, kto otrzymał informację zwrotną również jeśli była to decyzja odmowna? @jorgus mógłbyś również powiedzieć też na jakie stanowisko starałeś się dostać? To będzie bardzo pomocna informacja dla osób, które na swoją rozmowę rekrutacyjną jeszcze czekają. Zawsze warto być dodatkowo przygotowanym na to, że będą podczas niej obecne dodatkowe osoby.

Joanna

@Specjalista ds. monitoringuwidzę, że niestety nikt nie zdążył udzielić odpowiedzi na Twoje pytania. Czy może zdecydowałeś się na aplikację do firmy? Jeśli tak, to chętnie dowiemy się więcej na temat pracy na tym stanowisku oraz tego jak wygląda proces rekrutacyjny do Plus Bank SA.

Specjalista ds. monitoringu

Witam, czy ktoś może się wypowiedzieć na temat stanowiska Specjalista ds. monitoringu, czy również pracownik na ww. stanowisku otrzymuję prowizję, czy tylko podstawę.

Joanna

@Poszukujacy pracy :( Oferta ciągle widnieje na stronie. Zawsze warto wysłać swoją aplikację. Jeśli zdecydujesz się kandydować chętnie usłyszymy o Twoich wrażeniach z procesu rekrutacji.

Opiekun klienta

Obecnie pracuję na stanowisku opiekuna klienta. Zarobki? 2000 brutto, czyli najniższa. Plany? Nie do wyrobienia, nawet jeśli zrobisz jakimś cudem 100 tys. To zazwyczaj konsolidacja, jak wewnętrzną to nie zapłacą marnego grosza. Inne produkty? Nie płatne prawie wcale. Za głupi rachunek masz 10 zł brutto!!! A są tak beznadziejne, że i tak nikt nie chce. Można awansować, super. Tylko aby to zrobić musisz mieć prawie 100procent planu co miesiąc przez pół roku, plus zdać egzaminy i przejść przez kolejne nic niedajace szkolenia. A i tak po awansie dostaniesz max 200 zł BRUTTO. Atmosfera u nas w oddziale ekstra, ale przełożona regionu? Można się solidnie zastanowić czy z nią aby wszystko ok. Bo raczej nie. Nie piszę o Koszalinie

aaaaaaa
@Opiekun klienta

to po co tam praxujesz?? kiepsko zarabiasz, nie awansujesz.. jesteś masochistą??? lubisz jak cię rolują???

jorgus
@Opiekun klienta

A ja byłem na rekrutacji właśnie w Koszalinie, porażka . Rekrutacja pod odstrzałem trzech osób Dyr, Dyr Regionalna i Pani HR. Setki pytań i na końcu : zadzwonimy....mimo mojej prośby aby bez względu na decyzję poinformowali mnie o wyniku rekrutacji..cisza...serio potencjalny pracownik nie zasługuje na głupi telefon z informacją ? na moje mega nie profesjonalne podejście i nie poszanowanie, nie chciałbym takiego pracodawcy...nie polecam tego banku

Joanna

Obecnie w Plus Bank SA. trwa rekrutacja na stanowisko opiekun klienta. Ktoś z obecnych pracowników może opowiedzieć jak wygląda praca w tym charakterze? Czego mogą się spodziewać kandydaci?

sylwia

A tutaj jest tak samo @gosia a może i lepiej bo od razy masz umowę o pracę i do tego pakiet socjalny, wiadomo trzeba mieć jakieś doświadczenie żeby się dostać ale dla mnie to są dobre i przede wszystkim godne warunki

Zostaw merytoryczną opinię o Plus Bank SA. - Koszalin

Plus Bank SA.