Invest Bank S.A.

Szczecin

Opinie o Invest Bank S.A.

użytkownik zarejestrowany

@Dfpiszesz, że ten bank jest idealnym miejscem dla osób bez doświadczenia. Możesz powiedzieć coś więcej o możliwościach rozwoju jakie daje ta praca? Czy pracownicy mają szansę na awans? Wspominasz też o 2 tygodniowym szkoleniu wstępnym. A czy w trakcie można liczyć na dalsze dodatkowe szkolenia, czy też kursy podnoszące kwalifikacje?

@Aneta 28.08.2017, 08:43

O rozwoju zapomnij. Chyba że dyrektor oddziału zrezygnuje i jakimś cudem Ty nim zostaniesz. Tak wygląda ścieżka awansu. Pewna pani pracowała tam do emerytury jako opiekun klienta. Dofinansowanie do szkoleń? Nie ma czegoś takiego. Nawet kurs kasjerski, za który płaciłem 400 zł robiłem na swój koszt, a jest on wymagany do pracy w plus banku. Ogólnie przyszłości nie masz co wiązać z tą firmą.

Df

Pracowałem 15 miesięcy. Najwyższa wypłata wraz z prowizja jaką udało mi się wypracować to było 3800 netto jak jeszcze płacili 1,8% od zrobionych kredytów i ten przelicznik nie był powiązany z innymi produktami o nie spadł po pewnym czasie. Przeważnie zarabialo się tam najniższa krajowa i można było dorobić że 300 zł netto prowizji. Ciśnienia jako takiego z góry nie ma na sprzedaż. Ciśnienie i mobbing robiła u nas dyrektorka oddziału. Przewinęło się przy mnie przez te 15 miesięcy 6 lub 7 osób. Rekordzista nie dorwal do wstępnych szkoleń, bo przerazily go zarobki, inna osoba zrezygnowała po niecałym tygodniu obslugiwania klienta, bo nie chciała się użerac z dyrektorka oddziału. U mnie w regionie była bardzo w porządku dyrektor regionalna i to trzeba liczyć na plus. Ogólnie bank ten jest idealny na start jak nie masz doświadczenia lub jak nie możesz znaleźć innej pracy. Dużym minusem jest archaiczy system kasowy i obsługi klienta. Do każdej transakcji służą inne kody kasowe. Szkolenie trwa 10 dni - 5 dni w jednym tygodniu i 5 w drugim z czego przyjeżdżasz w poniedziałek do południa i w piątek ok południa kończysz szkolenie. Mi pracowało się tam dobrze, jedynie dyrektorka psula atmosferę.

XYZ
@Df 25.08.2017, 22:29

W jakim mieście było to szkolenie? Jestem z Dolnego Śląska.

@XYZ 06.09.2017, 00:42
W jakim mieście było to szkolenie? Jestem z Dolnego Śląska.

Z tego co pamiętam, szkolenia są w Warszawie, Bydgoszczy i chyba Poznaniu i Rzeszowie.

użytkownik zarejestrowany

@doveeeeeeeee widzę, że niestety nikt nie zdążył odpowiedzieć na Twoje pytanie. Rozumiem, że jesteś już po szkoleniu. Mogłabyś Ty opowiedzieć o nim coś więcej?

użytkownik zarejestrowany

A na jakie możliwości rozwoju mogą liczyć pracownicy Invest Bank S.A.?

2200 brutto

Bratek

Witam, Ile się zarabia na stanowisku wspecjalisty ds. wsparcia sprzedaży w Plus Banku ?

Storczyk
@Bratek 25.02.2017, 19:59

Tez jestem ciekaw ?

Omijajcie z daleka.

Odradzam. Unikajcie,zwłaszcza w woj.podkarpackim. Regionalna jest specjalistka od obrażania i nękania ludzi. Zarobki najgorsze na rynku. System archaiczny,starodawny model zarzadzania.

tomek
użytkownik zarejestrowany

@M wydaje mi się, że raczej to nie są żadne kombinacje tylko zwykłe zasady pracy w korporacji tutaj musisz zawalczyć o swoje i pilnować swoich klientów. Słyszałem, że jak ktoś jest dobry to te cztery cyfry są jak najbardziej w twojej zasięgu ręki co miesiąc

Karolina M
@tomek 29.07.2016, 15:04

Witam, pracuje w tej firmie rok. Jeżeli realizuje się plan zarobki wychodzą około 2500 netto na stanowisku opiekuna. Obecnie wprowadzany jest system awansu dzięki któremu można zarabiać jeszcz wiecej. Polecam-jesli ktoś chce pracować

doveeeeeeeee
@Karolina M 01.01.2017, 22:20

witam. Również mam rozpocząć pracę w plus banku. Czy mogłabyś powiedzieć mi coś więcej odnośnie szkolenia, na które wysyłani są pracownicy. Pozdrawiam.

M

TOTALNA ŻENUA. Odradzam prace w Plus Banku - jestem przekonana że nie wytrzymacie tam długo. Po pierwsze - zanim się wdrożycie i ogarniecie wszystkie procedury i zdacie egzaminy - zorientujecie się, że gra nie jest warta świeczki. Obiecane prowizje na rozmowie kwalifikacyjnej ? Bzdura. Żadnych 4 cyfrowych kwot nie dostaniecie, może prowizje w wysokości 7 zł, max 21. Nawet jeśli zrobicie kredyty w wysokości planu czyli mniej więcej 100 000 zl kredytu + mnóstwo dodatkowych bzdur, mądrzy dyrektorzy albo Wam je zabiorą pod Wasza nieobecność albo Bank wykombinuje tak, żebyście należnych pieniędzy nigdy nie otrzymali. Czysty wyzysk. Co z tym zrobic? Dyrektorzy regionalni mają to głeboko gdzieś, Twoje pieniądze są na koncie kogoś innego, a Ty mozesz zostać z nerwicą. Nie mówiąc już o sposobach pozyskiwania klientów, które są wbrew zasadom nawet Banku, nie mówiąc już o klientach, którzy niesamowicie cierpią i pozostawią długi kolejnym pokoleniom. ODRADZAM, zwłaszcza na Śląsku. Myślę, że nawet media spokojnie mogłby sie zainteresować tym tematem, bo praca w tym banku i to co wymuszają na pracownikach to paranoja.

karol

@pracownik mam nadzieje byly polecam sprawdzić Kasę Stefczyka, podstawa całkiem niezła i dobrą premię też można wyrobić .

F24_pl

Szukam do współpracy osoby pracujące w Plus Banku, jestem pośrednikiem kredytowym, mam dużą liczbę Klientów, których mógłbym kierować do Waszego oddziału. Jesteś zainteresowana/zainteresowany współpracą? Zapraszam do kontaktu: Dariusz Orzechowski tel. 601 805 960 biuro@F24.pl

pracownik mam nadzieje byly

Pracuje w plus banku za najnizsza krajowa, masakra ale sama się zgodzilam, z tym, ze mialam powiedziane ze to podstawa a premie sa nieograniczone i co? Max można 300 zl zarobić premii i nic więcej, atmosfera w porządku ale pracuje tam miesiac, szkolenie bardzo ogólne, już jestem umowiona na rozmowę gdzie indziej bo to poniżające za taka odpowiedzialność tyle zarabiać. Nie dziwcie sie ze caly czas jest rekrutacja i nie dajcie sie zwieść zapewnieniom o nieograniczonej premii, może powinni regulamin wynagrodzenia pokazać? Oczywiście ze tego nie zrobia a musza tak mówić o tej premii bo nikt by tam nie chcial pracować!

ble ble

Jeśli macie bazy klientów z innych banków to plan realny, jeśli nie to dostajecie kopa w d.... Wypłata najniższa premia-kokosów brak. Nawet jeśli zrobisz 300 % to i tak wiecznie wszystkim na górze mało....Praca dobra na przeczekanie....

Marzena

Dobra praca na przeczekanie i znalezienie w tym czasie czegoś innego. Pracowałam tam za najniższą krajową, odeszłam kilka miesięcy temu; zmieniłam na dwa razy większą płacę. Plany na pozyskanie produktów owszem są, ale aż tak bardzo nie rozliczają i przede wszystkim nie zwalniają, bo wszyscy wiedzą że aż tak wielu nie ma chętnych do pracy w banku, a szczególnie gdzie zarobki nie są adekwatne do odpowiedzialności. I w związku z powyższym nie ma co przejmować się jakimś mobbingiem, a można powiedzieć, że jest luz-blues, przynajmniej tam gdzie ja pracowałam. Nie było problemu z wychodzeniem czy to załatwić swoje sprawy czy na rozmowy kwalifikacyjne do innych firm, bo wystarczyło powiedzieć, że się idzie na miasto z ulotkami, a z efektów nikt nikogo nie rozliczał. Jak nie masz pracy to możesz się starać o przyjęcie, możesz się dużo nauczyć i będziesz miał lepszy start jak będziesz chciał kiedyś zmienić pracę. Natomiast jak pracujesz w innej firmie i nie musisz odchodzić - nie warto.

Rafaello

A jak wygląda sama praca w tym banku na stanowisku sprzedawcy produktów, bo znalazłem ogłoszenie na Opiekuna Klienta i zastanawiam się nad złożeniem CV. Mam na myśli przede wszystkim wynagrodzenie podstawowe, mobbing, plany (czy realne do wykonania), rozliczanie ze sprzedaży, narzędzia do pozyskiwania klientów, samochód służbowy, itd.

nowa

cóż, aktualnie pracuję tam, większość opinii się zgadza, pensja podstawa plus prowizja od planów których nie da się wyrobić, klienci emeryci przychodzą sprawdzać saldo co najwyżej. bazy klientów do dzwonienia codziennie (odbieracie telefony z banków..?) odpowiedzialność ogromna za każdy grosz, szkolenie bardzo krótkie i ogólne. Produkty nie są złe, ale bez szału, w wielu bankach są lepsze warunki kredytów czy ror (wiem od klientów)ciężko

Monika

Faktem jest najniższa krajowa na stanowisku opiekuna ale prowizja która można dorobić nie ma górnej granicy...

invest-plus-jedno dno

Praca w tej firmie to istna porażka. Wynagrodzenie jest poniżej ludzkiej godności, opiekunowie, doradcy nie zarabiają więcej niż 2300 brutto, różnego rodzaju specjaliści też nie mają kokosów. Sprzęt IT to średniowiecze, pomoce sprzedażowe, wizytówki, zapomnij. Jedyne kto zarabia w tym banku to wielcy dyrektorzy różnych departamentów. Traktują cię jak śmiecia i zwykłego białego murzyna, zapomnij o czymś takim jak premie, albo benefity. Są one tylko dla pracowników centrali i to wyższego szczebla. Zapomnij też o pomocy ze strony pracowników centrali, jakikolwiek problem czy to w związany z obowiązkami czy to inny z świadczeniem pracy, musisz sobie poradzić sam, tam nikogo to nie obchodzi, dziunie piją kaw [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] farmazony i o 17 wychodzą do domu. Jedyna rzecz jakiej nauczysz się w tej firmie, to życia, jak przeżyjesz jesteś gotowy na wszystko.

nie do wiary

Napisałam, że wcześniej pracowałam w jednej z największych w tej chwili korporacji PL na stanowisku kierowniczym przez 3 lata. Nie, że w banku i nie że po 3 latach. W tamtej korporacji pracowałam 5 lat łącznie i awansowałam w wyniku wygrania pięcioetapowej rekrutacji wewnętrznej. Widocznie się sprawdziłam skoro do końca istnienia sekcji pracowałam. W wyniku restrukturyzacji zaproponowano mi zachowanie stanowiska ale wyjazd do innego miasta, gdzie przenoszono sekcję i odmówiłam. Ale to akurat nie jest istotne. Istotą mojego komentarza jest fakt, że proponują ludziom z wykształceniem, doświadczeniem, po kursach i szkoleniach, z certyfikatami najniższą krajową! Jasne, że to tylko podstawa, ale biorąc pod uwagę fakt jakie masz na sobie obowiązki, odpowiedzialność finansową itd. to zwyczajnie upodlające. Rozchoruj się, jedź na urlop i przeżyj za 1200zł... Powodzenia.

Zeus

To jakaś porażka najniższa krajowa a wymagania od pierwszego dnia jak by ktoś urodził się prezesem .Szkolenie na sztukę napiętnowanie w pracy aby zasypywać klientów telefonami aby przychodzili po kredyty.Aby coś ludziom zaproponować to trzeba mieć odpowiednią ofertę a nie tylko wyznaczać plany.W centralach tylko naciskają nie patrząc ile banków do o koła ma o wiele lepsze oferty .A jak już zdobędziesz klienta z dużym kredytem to i tak twoją prowizję zabierze dyrektor tego nie ma w żadnym innym banku.Już nie pracuję u nich i nie polecam

nie do wiary

Przed rozmową kwalifikacyjną przeczytałam poprzednie wpisy, jednak nie wierzyłam, że w banku mogą proponować takie zarobki. Poszłam. Zaznaczę że pracowałam w innych bankach, przez 3 lata byłam kierownikiem w sekcji sprzedaży w jednej z korporacji PL. Ze względu na pewne perturbacje jestem jednak na etapie szukania nowego zatrudnienia. Nie mogłam uwierzyć, że naprawdę proponują mi 1680zł brutto. W Krakowie. Moja mama dorabia sobie w Lewiatanie i ma taką podstawę!! W Biedronce zaś już dają więcej. Po prostu żarty z ludzi sobie robią...

heh

Odradzam!W Trójmieście 1680 brutto!!!Czyli najniższa krajowa! Trzeba sobie samemu zasponsorować kurs kasjerski. Szkolenie wstepne to jakaś parodia. Do tego plany z kosmosu i premie kpina!!!

miło poznać
@heh 29.10.2014, 11:11

sorry, nie znam instytucji która taki kurs opłaca, wiec nie ściemniaj

lolek
@heh 29.10.2014, 11:11

pieniądze slabe! ale odnoszę wrażenie że większość opinii mocno mija się z prawdą albo jest wynikiem dzialań czarnego PR! fakt faktem wygląda na to ze w tej firmie nie obowiazuje zasada która wszystkim obibokom odpowiada tj "czy się siedzi czy się leży...i tak się należy". do pracy rodacy a nie tylko gadacie ze nie ma pracy alb ze mało

lukas

Byłem na rozmowie. Jeśli chodzi o zarobki to zaproponowano mi najgorszą oferte na rynku. 1600 brutto i 1% od kredytu. W WARSZAWIE!!! Mam pytanie: jak za to przeżyć?

Mario

pensje dla opiekuna klienta 1500 netto na max, dyrektor ok 2500 max ,marne szkolenia po których siadasz i pracujesz nikogo to nie obchodzi ,że masz tylko podstawy obsługi zresztą marnego programu ,jak antyk,sprzęt tragedia,atmosfera to już tragedia ,szkoda mówić .......ciesze się,że mam to już za sobą zresztą co pól roku jest ktoś nowy,bo na tyle dają umowę ,a dla nich każdy nie jest odpowiedni,bo jeśli nie wykonasz planu przez 3 m-ce to do domku,a nie jesteś w stanie jako nowy pracownik tego zrobić,nawet nie chce mi się tłumaczyć dlaczego.pozdrawiam były pracownik plus bank w Sieradzu

asia

Jeżeli chodzi o stanowisko opiekun klienta to czy bank kładzie bardzo duży nacisk na sprzedaż? Jeżeli nie zrealizuje się planu to zwalniają z pracy czy odbija się to tylko na braku premii?

jola

praca taka Sobie , zarobki bardzo marne , zero szans rozwoju , zero szans na premie a jesli już to kiepska . Dobre zajęcie jedynie na początek

ja

odpowiedzialnośc finansowana również dotyczy bankomatów, Zarobki porażka do 1 nie wystarcza na chleb, a jak chcesz dorobic ok 400 zł brutto to zrealizuj plan na poziomie 100 % -powodzenia. Płacą psi grosz a każą pracować nie rzadko za dwojga jesli ktoś z oddziału na urlopie lub L4. Szkolenie 3 dni po którym w sumie nic nie wiesz a siadasz do obsługi zaraz po egzaminie i nikogo to nie interesuje, radź sobie. O socjalu zapomnij ,zawsze jest powód aby przełożyć o tym rozmowę. cieszę się, że już mam to za sobą.....

LASKA Z POMORZA

Hej. Pracowałam w Invest Banku przez ponad rok. Dyrektora miałam super, ale pensja bardzo słaba, nie przekraczała 1100 na rękę. nie doczekałam się podwyżki ani premii. Jako opiekun klienta miałam za zadanie sprzedawać, obsługiwać kase, i ręcznie !!!!! ładować i rozliczać bankomaty.....epoka kamienia łupanego. Dramat, komputery ze lepsze oknem wyrzucałam. Porażka. Już bym tam nie wróciła. Pensja zawsze na czas, żadnego socjalu. Ogólnie odradzam, chyba ze nie masz doświadczenia, to możesz isc i potraktować prace w tym banku jako trampolinę. Ja tak zrobiłam, i teraz zarabiam bardzo ładnie w innym banku.

bankier

anonim - 2013-06-06 21:51:08 bankier to mówisz że tylko tyle tam oferują? A czy może się tutaj wypowiedzieć ktoś kto pracował lub pracuje w Invest Bank i to potwierdzić albo zaprzeczyć? Szukam informacji bo kuzyn chyba chciał tam iść do pracynie, nie pracowałem, ale po rozmowie stwierdzam ile dobie kryzysu teraz oferują na podstawowym stanowisku, zresztą nie oni jedyni płacą teraz taką kasę - credit agricole, millenium, euro bank, skoki - poziom podobny, może z 500 brutto więcej.

bankier

2 tygodnie temu byłem na rozmowie w Warszawie. Po standardowych pytaniach, padło pytanie o wynagrodzenie, ja powiedziałem swoje minimum, a Pani na to co bym powiedział na 2000 brutto? Oczywiście "wyśmiałem" ją prawie dosłownie, gdyż moje klientki z Biedronki zarabiały znacznie więcej. I tyle o ofercie pracy w stolicy.

fer

Powiem tak: Bank jako pracodawca jest naprawdę rzetelny. Moze wypłata nie jest rewelacja bo rzako przekracza 2,5 tyś, ale nie powinno sie narzekać.

była
@fer 17.06.2010, 11:19

nawet w 2010 niższa kadra zarabiała mniej niż reszta świata bankowego.A prymityw został do dzisiaj

gfdsa
@fer 17.06.2010, 11:19

też nie szalałabym z tak oszałamiającymi warunkami. siła scentralizowana, stad trudności z przeforsowaniem decyzji, ale ogólnie ok. w moim przekonaniu dobry pracodawca, to co w nim najlepsze to Ludzie! fajne zespoły; są oczywiście wybryki natury ale ich się szybko wyłapuje;) pracownik

hul - 2009-12-07 14:56:30 Jeden z najlepszych pracodawców na rynku. Bardzo dobre wynagrodzenie i jeszcze lepsza pensja, no normalnie rewelka. Na poczatek,mmozna smiało negocjować 2,5-3,0 tyś netto, nalezy pamiętac, że dochodzą premie i wtedy to jest okazała sumka. Premie, bardzo łatwo wyrobić. A i szkolenie- fajne przezycie, szkolą cię w luksusowym ośrodku, masz wyżywienie i w sumie sporo wolnego czasu. Naprawde polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - No moze nie najlepszy na rynku, trochę sie zagalopowałeś- dobry ale bez przesady. - Ja nie słyszałem o 2-3 tys netto. Ze swojego doswiadczenia mogę powiedziec, że gdzieś ok. 1,6-2,0 tyś. na rekę podstawy mozesz miec. - co do premii, to raczej, tak co 2-3 miesiące, ale jakiś rewelacji nie liczcie, gdzieś ok. 400 zł - szkolenie- luksusem bym nie nazwał, warunki przyzwoite, ale nie rewelacyjne. Co do wolnego czasu, to zawsze się oczywiscie wieczorkiem go znalazło:)

hul

niezadowolony Klient

Bank który zatrzyamal się w latach '80

użytkownik zarejestrowany

Słowa kojarzące się z Invest Bank S.A. : solidna, profesjonalna, rozwojowa . Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako bardzo dobry. Atmosfera i ludzie tam pracujący są wyrozumiali i pomocni . Od jakiej stawki można negocjować pensję? 1000 Najbardziej podobało mi się w Invest Bank S.A.: Możkiwość zdobycia doświadczenia. Najbardziej nie podobało mi się w Invest Bank S.A.: zarobki

Zostaw opinię o Invest Bank S.A. - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Invest Bank S.A.