ED Elewacje -Edmund Klawikowski

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o ED Elewacje -Edmund Klawikowski

Ktoś tu stwierdził, że firma nie ma ludzi, tylko podwykonawców. Czyli bezpośrednio nie zatrudniają na umowę o pracę? Bo na czymś takim by mi właśnie zależało. A jeśli da się zatrudnić to może wiecie jaka jest stawka oraz w jaki sposób przebiega rozliczenie?

Nowy wpis

Dzień dobry. Jeżeli chciałby Pan podjąć z nami współpracę to zapraszam do kontaktu pod numerem telefonu 602667303. Pozdrawiamy serdecznie ED Elewacje

Czy w firmie Edmund Klawikowski Ed - Elewacje Klawikowski Edmund Właściciel da się zarobić 3900 ? Staraliście się tam o pracę w niedawno prowadzonej rekrutacji na stanowisko Kucharka?

Zero Nowy wpis

Nie z nimi nic nie zarobić. Zawsze jakieś problemy z nimi. U nich nawet niema ludzi tylko podwykonawcy!

ED-Elewacje Nowy wpis
@Zero

Szanowny Panie, nasi pracownicy rozliczani są za wykonaną pracę. Nasze stawki za m2 wykonanej elewacji są konkurencyjne na rynku pracy. Jeśli Pan u nas nic nie zarobił musiało to wynikać widocznie z braku doświadczenia, które Pan oferował podczas rozmowy o pracę i wadliwego wykonania usługi lub ze zbyt małej wydajności. U nas każdy pracownik ma w terminie i zgodnie z ustaleniami wypłacane wynagrodzenie za wykonaną pracę. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół ED-Elewacje

Firma Usługowo Handl.Alfa-Bet

Z firmą ED Elewacje współpracuję od prawie 20 lat i do tej pory nie zawiodłem się.Zawsze jest poprawna,dobra ,wzorcowa.Jest to jedna z nielicznych firm o tak długiej współpracy. Z pełnym przekonaniem mogę polecić firmę,która posiada duże doświadczenie w wykonawstwie prac budowlanych a ostatnio elewacji.Swoje prace wykonuje w sposób profesjonalny i terminowy wywiązując się ze wszystkich zobowiązań wobec innych. Z przyjemnością mogę polecić firmę jako solidnego wykonawcę i partnera do współpracy. A właściciel Pan Edmund Klawikowski jest człowiekiem bardzo odpowiedzialnym , zawsze służy pomocą i dzieli się swoim doświadczeniem. Kontakt jest zawsze możliwy-jeżeli nie może odebrać telefonu to oddzwania i natychmiast działa.Tak było zawsze. Będę kontynuował współpracę z P. Edmundem i jego firmą i jestem przekonany ,że będzie ona owocna i solidna. POLECAM.

Łukasz Danplex

Witam Wszystkich. Współpracuję z Ed-Elewacje od roku i mogę przekazać tylko dobre i bardzo dobre informacje! Rozmowa na wysokim poziomie, Materiały na budowie to dla Nich priorytet, zawsze pomogą i to w każdej sprawie , o pieniążkach pamiętają na pierwszym miejscu , jestem pewny, że się na Nich nie zawiodę. Jeżeli ktoś stawia na Jakość i Zarobki to--- POLECAM WSPÓŁPRACĘ ????????????

ED-Elewacje

Witamy, Widzimy dużą aktywność o charakterze negatywnym z Pana strony pod opiniami na nasz temat, natomiast nie dostaliśmy żadnej informacji o tym, żeby któryś z podwykonawców lub pracowników był rozliczony nieprawidłowo lub nie otrzymał wynagrodzenia za wykonaną pracę. Jeśli czuje się Pan pokrzywdzony lub niepoprawnie rozliczony uprzejmie prosimy o kontakt email pod adresem e.klawikowski@edelewacje.pl w celu wyjaśnienia sprawy. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół ED-Elewacje

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie ED Elewacje -Edmund Klawikowski na stanowisko OPERATOR MASZYN BUDOWLANYCH? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?

Maja

Fragment Twojej opinii został usunięty, więc nie do końca wiem, co tak naprawdę chciałeś przekazać. Chyba najlepiej byłoby, jakbyś jeszcze raz spróbował opisać tu swój problem z firmą Edmund Klawikowski Ed - Elewacje. A tak właściwie pisałeś jako pracownik firmy, czy osoba korzystająca z jej usług?

ED-Elewacje

Witamy, Z naszej wiedzy wynika, że wszyscy nasi Podwykonawcy są rozliczani prawidłowo. Jeżeli uważa Pan/Pani że nie został rozliczony prosimy o kontakt w tej sprawie.

Ktoś

@Karol czyli w jakim wieku ?

Karol

Czy firma zatrudnia osoby starsze ?

Wiktor

Firma pod każdym względem dobrze oceniana, praca w fajnej atmosferze, polecam.

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Edmund Klawikowski Ed - Elewacje Klawikowski Edmund Właściciel. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Miki

Tak, Pan Edmund jest w porządku. Wielokrotnie rozmawiałem i nie mogę złego słowa powiedzieć. Jeśli jest coś źle zrobione to ma podstawy do tego aby mieć pretensje. Podniesienie głosu w chwili zdenerwowania nie może obniżyć opinii o człowieku.

Agata

@anonymous, napisałeś, że pracowałeś w Edmund Klawikowski Ed - Elewacje Klawikowski Edmund Właściciel przez 4 lata. To bardzo dużo, dlatego pewnie możesz sporo napisać na temat warunków pracy oraz relacji ze współpracownikami i przełożonymi. Zatem, jakie są plusy pracy w tej firmie? Co możesz napisać na temat możliwości rozwoju zawodowego? Wszystkie takie informacje będą przydatne dla osób, które chciałyby aplikować do firmy.

polecam, pracowalem 4 lata, pewnie pracowalbym jeszcze, ale musialem wyjechac zagranicę do rodziny

lity

gdyby szukali otwarcie, to pewnie wpadłbym na jakąś ich ofertę. Widocznie zatrudniają po znajomości :)

garo

Bardzo polecam tą firmę są bardzo rzetelni oraz profesjonalni

prorok

ta firma jest wyplacalna ale nic po zatym

Zostaw merytoryczną opinię o ED Elewacje -Edmund Klawikowski - Polska

• Jak się pracuje w ED Elewacje -Edmund Klawikowski?

Zobacz opinie na temat firmy ED Elewacje -Edmund Klawikowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ED Elewacje -Edmund Klawikowski?

ED Elewacje -Edmund Klawikowski