EasySend Polska Sp. z o.o.

Gdańsk

Ocena pracodawcy 6/6

na podstawie 1 ocen.

EasySend Polska Sp. z o.o.
6 1 6 1

Opinie o EasySend Polska Sp. z o.o.

Maciej

Osoby zainteresowane pracą w firmie EasySend Polska, zapraszamy na oficjalną stronę firmy w internecie https://www.easysend.pl/kariera Pracodawca ten rozwija się dobrym tempie i oferuję wiele nowych miejsc pracy, zapraszam także osoby pracujące obecnie w tej firmie do wypowiedzi w tym wątku, chętnie dowiemy się wiadomości związanych z poziomem płac i benefitami.

Administrator

Jak wypowiecie się na temat związany z wynagrodzeniami w EasySend Polska Sp. z o.o.? Czy od czasu dodania ostatniej opinii zarobki w przedsiębiorstwie zmieniły się?

he

Oj @kanalek ten wymóg Excela jest niczym w porównaniu z tym, że trzeba mieć min. rok doświadczenia w księgowości – najlepiej w biurze księgowym, dobrze znać język angielski i prowadzić ewidencję księgowych i uzgadniać je z kontami księgi głównej.

anonim

Super Firma, świetna atmosfera i dobre zarobki. Świetne miejsce do pracy :)

admin

Pracowałeś lub pracujesz w firmie Easysend Polska Sp. z o.o.? Pomóż innym podjąć decyzję, czy warto tam pracować. Komentuj na naszym forum.

Zostaw opinię o EasySend Polska Sp. z o.o. - Gdańsk

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EasySend Polska Sp. z o.o.