Opinie o EasySend Polska Sp. z o.o. w Gdańsk

EasySend Polska Sp. z o.o.
5 1 5 5 1
Maciej Nowy wpis

Osoby zainteresowane pracą w firmie EasySend Polska, zapraszamy na oficjalną stronę firmy w internecie https://www.easysend.pl/kariera Pracodawca ten rozwija się dobrym tempie i oferuję wiele nowych miejsc pracy, zapraszam także osoby pracujące obecnie w tej firmie do wypowiedzi w tym wątku, chętnie dowiemy się wiadomości związanych z poziomem płac i benefitami.

Administrator Nowy wpis

Jak wypowiecie się na temat związany z wynagrodzeniami w EasySend Polska Sp. z o.o.? Czy od czasu dodania ostatniej opinii zarobki w przedsiębiorstwie zmieniły się?

he Nowy wpis

Oj @kanalek ten wymóg Excela jest niczym w porównaniu z tym, że trzeba mieć min. rok doświadczenia w księgowości – najlepiej w biurze księgowym, dobrze znać język angielski i prowadzić ewidencję księgowych i uzgadniać je z kontami księgi głównej.

anonim Nowy wpis

Super Firma, świetna atmosfera i dobre zarobki. Świetne miejsce do pracy :)

Ranking

Pracowałeś lub pracujesz w firmie Easysend Polska Sp. z o.o.? Pomóż innym podjąć decyzję, czy warto tam pracować. Komentuj na naszym forum.

Zostaw opinię o EasySend Polska Sp. z o.o. - Gdańsk

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

EasySend Polska Sp. z o.o.