EasySend Polska Sp. z o.o.
5 1 5 5 1

Opinie o EasySend Polska Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Maciej
 Opinia

Osoby zainteresowane pracą w firmie EasySend Polska, zapraszamy na oficjalną stronę firmy w internecie https://www.easysend.pl/kariera Pracodawca ten rozwija się dobrym tempie i oferuję wiele nowych miejsc pracy, zapraszam także osoby pracujące obecnie w tej firmie do wypowiedzi w tym wątku, chętnie dowiemy się wiadomości związanych z poziomem płac i benefitami.

Opinia

Jak wypowiecie się na temat związany z wynagrodzeniami w EasySend Polska Sp. z o.o.? Czy od czasu dodania ostatniej opinii zarobki w przedsiębiorstwie zmieniły się?

he
 Opinia

Oj @kanalek ten wymóg Excela jest niczym w porównaniu z tym, że trzeba mieć min. rok doświadczenia w księgowości – najlepiej w biurze księgowym, dobrze znać język angielski i prowadzić ewidencję księgowych i uzgadniać je z kontami księgi głównej.

Opinia

Super Firma, świetna atmosfera i dobre zarobki. Świetne miejsce do pracy :)

Opinia

Pracowałeś lub pracujesz w firmie Easysend Polska Sp. z o.o.? Pomóż innym podjąć decyzję, czy warto tam pracować. Komentuj na naszym forum.

Zostaw opinię o EasySend Polska Sp. z o.o. - Gdańsk