Medica Sp.j.

Lubin

Opinie o Medica Sp.j.

Iwona

@ivo i udało Ci się może znaleźć zatrudnienie w Medica Sp.j.? Jak wygląda aktualna sytuacja w firmie, czy w obecnym roku firma przewiduje jakieś nowe rekrutacje? To bardzo ważne dla użytkowników forum, którzy szukają ofert pracy.

Iwona

@nickmożesz powiedzieć coś więcej o tym jak obecnie wygląda praca w Medica Sp.j.? Czy w ostatnim czasie w firmie zaszły zmiany? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego, czy dalej występuje w firmie duża rotacja, o której wspominałeś.

gamoń

Branża jest moim zdaniem bardzo ciężka. Nawet jeśli niektórzy starają się to wykpić. W poprzedniej firmie nie udało mi się przetrzymać zbyt długo. Tutaj póki co tak jak pisze @damiano w dodatku nie szukają nikogo

Szukasz pracy?

nick

Wystarczy popatrzeć na rotacje pracowników w tej firmie. Na stronie urzędu pracy co miesiąc pojawiają się nowe oferty pracy. Firma sie tak rozwija? Nie. Tylko rotacja.w6YS

Junak

Czy dobrze myślę, że Medica zajmuje się zarówno zaopatrzeniem medycznym jak i finansami? Przyznam szczerze, ze mają bardzo szeroką ofertę medyczną, z której można korzystać, bo przy okazji wydają się być naprawdę konkurencyjni na rynku. Ciekawe tylko jak z jakością usług i dogadywaniem się z pracownikami firmy.

młody

no właśnie, a jak płacą? bo to według mnie dość istotna kwestia jak ktoś szuka roboty, wiadomo że czasem właśnie po płacy wybiera się potencjonalnego pracodawce... Czy w Medice płaca jest do zaakceptowania na normalnym poziomie? dobrze byłoby gdyby ktoś podał konkretnie ile można zarobić, ale jakiekolwiek informacje już mnie zadowolą.

zainteresowana

to az tam tak zle? zlozylam aplikacje do tej firmy, nie polecacie? a jak zarobki? dobrze płaca? pomozcie

Tolek

Tolek - 2013-09-19 16:48:21 podaj mi swoj privpiszcie co wiecie o Medica-wszystko na [usunięte przez moderatora]

odp

Jak to po co ? Zeby fagasowi konto zablokować.

Tolek

posiadam wiele informacji na temat prezesa i innych jego kombinacji,w jakim celu potrzebujesz ten nr.konta?

henry

Witam, Prosiłbym o wysłanie na maila, o ile pamiętacie, numeru konta, z jakiego Medica płaciła wypłaty. Mój mail: [usunięte przez moderatora] Z góry dzięki

DO ARLETKI

Kobieto nie pisz takich farmazonów. [usunięte przez moderatora] ci się pali to piszesz co klawiatura przyjmuje. Szkoda mydlić ludziom oczy , bo nieprawdą jest to co napisałaś... NIGDY powtarzam NIGDY nikomu nie polecę tej firemki , która jako główny pkd powinna mieć : okradanie innych ... poniżanie , upadalanie itd... więc nie piszcie takich idiotyzmów!!!!!

przedstawiciel

Witam wszystkich. Czytam te wasze wypociny i nasuwa mi się na myśl tylko jedna sugestia - " ludzie - wy się dziwicie że Pan [usunięte przez moderatora] was wyrzucił ? Ta firma to nie dom wypoczynkowy. I co więcej tak jest wszędzie. Oczywiście można zawsze założyć własną firmę i pozatrudniać nierobów. Wtedy wasza ocena będzie obiektywna i odpowiecie sobie sami na pytanie - czy warto trzymać takie osoby ( na które marnuje się pieniądze a które nie przynoszą zysku dla firmy ).Ale nie traćmy czasu. Pracowałem w firmie " MEDICA". Polecam każdemu kto do pojęcia praca podchodzi poważnie. Bardzo sobie cenię ten czas. Dla wszystkich poważnych przyszłych pracowników chcem powiedzieć że pod każdym względem miałem wsparcie i nie było rzeczy w których firma nie mogła by mi pomóc. Tu preferuje się uczciwość i pracowitość. Jeżeli tego wam brakuje to nie traćcie czasu zarządu firmy oraz kierownika. Przy okazji - PODROWIENIA dla LUDZI FIRMY i ZARZĄDU.

Dziunia

pracowałam kilka miesięcy , z tym małym kurduplem nie da się porozmawiać, uważam że szkoda czasu i ambicji na tą firme ,teraz doszły mnie słuchy że prokurator się za Jareczka wziął.

Malutka

witam,chcę złożyć podanie do medica , co tam się dzieje, że piszecie, że się kończy.pozdrawiam

koniec

Ja [usunięte przez moderatora] medica się kończy.... tu się już nie da pracować !!!!! NIE NIE NIE I JESZCZE RAZ NIE....

Józek

Napiszcie jakieś konkrety. Takie ogólniki to na każdym forum można wyczytać. Bardzo mnie to interesuje tym bardziej, że właśnie zacząłem prace w Medica

do ?

Jarku , to twój brat , pamiętasz jeszcze???

?

Kim jest [usunięte przez moderatora]? Razem kradliście czy piszesz CV?

do @

kase miałeś na czas jak [usunięte przez moderatora] jeszcze był. A później to jeden wielki syf. Nigdy nie było tak jak miało być ( zapowiedzi [usunięte przez moderatora]) . Uważajcie na tę firmę ,bo tam nic nie jest normalne. Brak poszanowania, kultury , dziewczyny w biurz ze zwieszonymi minami klepią przy biurkach . [usunięte przez moderatora] ha ha ha dobrze ktoś napisał ... [usunięte przez moderatora]. Dobre. Podrabiany towar ... a jak? jak nowy .

ivo
@do @ 12.11.2012 13:27

Cześć szukam pracy powiesz coś na temat tej firmy?

@

\\\"Zenek\\\", nie będę bronił bo pracodawca zawsze wróg, ale [usunięte przez moderatora] kase miałem zawsze na czas.

ludzie z dala od tego [usunięte przez moderatora] szefa i jego firmy sądzi sie z pracownikami mysli ze jest panem planety wykończy kazdego jak tylko sie potkniesz rozdepcze cie prywaciarz jakich mało a jego stary byly ormowiec wszedzie nastawi ucho i [usunięte przez moderatora]!! UWAZAJCIE

Zenek

Firma Medica to totalna porażka, szczególnie [usunięte przez moderatora] to gość który nie do końca ma wszystko poukładane, ponadto nie płacą na czas, [usunięte przez moderatora] pracowników - nie chce się mówić żenada

pracownik który uciekł! na szczęście

Ten ktoś kto napisal poprzednią opinię to na pewno [usunięte przez moderatora] lub [usunięte przez moderatora] Ło matko NIGDY NIGDY choćbym musiał tynk [usunięte przez moderatora].to nie tam . Przekrety , manipulacje , sądy , wysyłki trefne, produkcja tabletek w syfie...... NIE NIE NIE i jeszcze raz nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!! Pracowałem tam naprawde długo, dopuki wielcy bracia byli razem - co było okropne, później jeszcze gorzej, popłoch w biurze ...niszczenie innych. A. została prezesową - KOMPLETNIE BEZ KWALIFIKACJI. lEPIEJ NIECH WRACA DZIECI RODZIĆ. negatyyyyyyyyyyyw!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o Medica Sp.j. - Lubin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Medica Sp.j.