Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 272

Lipno

Opinie o Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 272

sv 0289

Praca na stacji paliw nie jest łatwą sprawą dużo obowiązków za niezbyt dużą pensję dobrze że za określony wzrost sprzedaży jest pewna premia lecz jeśli wzrost pensji nie pójdzie w górę to za jakiś czas na stacjach paliw będzie problem z zatrudnieniem odpowiednich pracowników

dlaczego

Najniższa krajowa wypłata za pracę w niedziele i święta.Obowiązki to kasjerka ,podjazdowa tankowanie paliwa i gazu wydawanie butli gazowych ,przyjmowanie towaru i rozkładanie na półki.Stary zużyty sprzęt,brak środków czystości do sprzątania toalet,sklepu .No i najnowsze osiągnięcie orlenu okienko, to totalna porażka . Praca na czas określony, zmieniający się ciągle pracownicy,rozczarowani warunkami pracy.

SV099301492

Święta powinny być wolne lub więcej płatne, 8-godzinny dzień pracy. Mniej obowiązków przypadających na jedną osobę.

ISnereuv@4

Niskie wypłaty dla pracowników a tak naprawdę oni pracują na renomę firmy ORLEN.Praca w weekendy i święta,największe święta powinny być wolne,lub więcej płatne.Na stacjach ORLEN gdzie pracują same dziewczyny,ponieważ żaden mężczyzna nie jest zainteresowany pracą za te pieniądze,muszą pracować jako podjazdowe,nalewają paliwo,sprzątają ubikacje,przyjmują i rozkładają towar,a w umowie przyjmowane jako kasjer-sprzedawca.Mało etatów dla pracowników.

Czekamy na Twoją opinię na temat firmy Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 272. Twój głos ma znaczenie.

Zostaw opinię o Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 272 - Lipno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 272