Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 300

Międzyrzecz

Opinie o Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 300

Klient

Zdarza się że zajezdam na Orlen w miedzyrzeczu i co ?kolejka aż po regał z piwem jedna osoba przy kasie druga robi hot dogi a z zaplecza śmiechy hi hi no przeprosząc bardzo ale dzięki nam klientom zarabiają tak więc może troche starań większą obsada albo zainteresowanie klientami.ja przestanę tam jeździć pan obsługuje i je hot doga pani bawi się telefonem co to jest

Jak jest w firmie Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 300? Wiesz coś czego inni nie wiedzą? Podziel się z nami opinią na ten temat!

Zostaw opinię o Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 300 - Międzyrzecz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 300